Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  R.Malinauskas seka žvaigždžių pėdomis - pasiskelbė
  „rašantis knygą“
   R.Malinauskas feisbuke neseniai trinktelėjo dar viena naujiena – jis mat rašys knygą. Apie ką – turbūt aišku: apie R.Malinauskui ir jo šeimai gyventi neduodančius priešus – negerus teisėjus, prokurorus ir „už virvučių tampomus politikus“. Šis jo pareiškimas iš koto išvertė ne vieną. Komentatoriai, socialiniuose tinkluose svarstydami dėl R.Malinausko epistolinių sugebėjimų, juokėsi, jei R.Malinauskas toje knygoje išklotų visą tiesą apie save, tai tiražą gal ir pakartot reikėtų. 
   Naujiena apie tai, kad „jis rašo knygą“, R.Malinausko feisbuke buvo paskelbta balandžio pradžioje - džiaugsmingame komentare apie „teisme pamokytą ministrą“ - buvusį aplinkos ministrą, dabartinį Seimo narį Kęstutį Mažeiką, deja, nutylint, kad pastarasis jokių savo žodžių dėl Vijūnėlės dvaro teritorijos taip ir nepaneigė.
   Šiame komentare buvo atvertos, kaip matyt, dar neužgijusios žaizdos. „Kadangi šiuo atveju mes kalbame apie „Vijūnėlės dvaru“ žiniasklaidos pramintą ir iš piršto laužtais skandalais apipintą gyvenamąjį namą, tai atsakingai galiu pareikšti, kad tai, kas buvo padaryta su šiuo pastatu yra teisėsaugos afera, nusikaltimas“, - savo tiesas feisbuke vėl dėstė R.Malinauskas, aiškindamas, kaip „per 21-erius savo, kaip Druskininkų savivaldybės mero, darbo metus matė daugybę politinių peripetijų pasitelkiant įvairias institucijas, susidūriau su daugybe politikų už virvučių kaip marionetės tampomų teisėjų ir prokurorų“. 
   „Mačiau už kokias aferas kaip padėkos skiriami ordinai, svarbūs postai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Visko surašyti čia nebeišeis. Nebijau pasakyti, kad aš esu daugiau kaip 10 metų persekiojamas - o nerandant prie ko prisikabinti, persekiojantys bando griebtis net dokumentų klastojimo, daro spaudimą savo pavaldiniams“, - nekart girdėtas frazes vėl klojo R.Malinauskas, pranešdamas naujieną apie „rašomą knygą“. „Būtent todėl šiuo metu rašau knygą. Knygą, kurioje bus įvardintas kiekvienas teisėjas, kiekvienas prokuroras, kiekvienas politikas, kada nors prisidėjęs prie netikrų skandalų apie Druskininkus, apie mane, apie mano šeimą kūrimo“, - pareiškė R.Malinauskas, pridėdamas, kad „geriausias būdas kovoti su nepagrįstu purvu, šmeižimu, puldinėjimu yra viešumas“. 
   R.Malinausko pareiškimas apie tai, kad „jis rašo knygą“, žinoma, neliko nepastebėtas. 
   „Druskonis“ nuomonės apie deklaruotas R.Malinausko kūrybines ambicijas paklausė žurnalistą Romą Sadauską-Kvietkevičių. „Kiekvienas naujas rašytojas, atnešantis į lietuvių literatūrą savo unikalią gyvenimo patirtį, savaip ją praturtina. Nemanau, kad 56 metų Ričardui Malinauskui pradėti rašyti jau vėlu. Julija Beniuševičiūtė-Žymantienė pirmąjį savo apsakymą „Rudens vakaras“, painiodama mažąsias ir didžiąsias raides, parašė būdama 49-erių. Šiais laikais tapti rašytoju gerokai lengviau – dažna pramogų pasaulio įžymybė gali sau leisti pasisamdyti už juos neva autobiografinį kūrinį rašantį profesionalą ir mėgautis šlove. Ne nauja ir tradicija rašyti knygą tuomet, kai norisi papasakoti pasauliui kitokią savo gyvenimo įvykių versiją, negu nustatoma ikiteisminio tyrimo ir teismų metu. Iki gyvos galvos kalėti nuteistas Kauno „Daktarinių“ grupuotės lyderis Henrikas Daktaras savo bestselerį „Išlikti žmogumi“ sukūrė laisvės atėmimo vietoje. O kadangi R. Malinauskas vis dar turi įtariamojo statusą garsiojoje teisėjų korupcijos byloje, kuri anksčiau ar vėliau pasieks teismą, tai knygos rašymas gali tapti jam puikiu laiko praleidimo būdu, kaip spėčiau, maždaug 3-5 metams. Buvęs diplomatas Aidas Puklevičius buvo nuteistas ketveriems metams kalėjimo už 217 800 litų ir 46 centų iššvaistymą diplomatinėje tarnyboje, o į laisvę išėjo jau tapęs žinomu rašytoju“, - komentavo R.Sadauskas- Kvietkevičius. 
   Opozicijai atstovaujantys Druskininkų savivaldybės tarybos nariai juokiasi su nekantrumu laukiantys R.Malinausko knygos, mat įtaria, kad pastarasis jų be dėmesio, kaip ir iki šiol, greičiausiai nepaliks. 
   „Ne visiems norintiems knygas rašyti pavyksta, tačiau bet kuriuo atveju geriau išlieti neigiamas emocijas ant popieriaus, nei ant žmonių. Panašių bandymų turėjo ir Neringa Venckienė, ir Viktoras Uspaskichas. Bet kuriuo atveju linkiu nerašyti labai piktai. Man tik įdomu, ar būsiu paminėtas tame opuse ilgame priešų sąraše. Jeigu taip, iškart rezervuojuosi egzempliorių su autoriaus parašu”, - komentavo savivaldybės tarybos narys, konservatorius Konstantinas Rečkovas. 
„Mano nuomone, gražiai ir įtaigiai meluoti šis ponas puikiai sugeba. Jeigu toks melas būtų surašytas į knygą, tai jos autorius ponas R. Malinauskas galėtų būti nominuojamas Šnobelio premijai, kuri teikiama už absurdiškiausius tyrimus pasaulyje, o pati knyga taptų melo chrestomatija ateities kartoms“, - nuomonę išsakė opozicijos atstovas dr.Juozas Šarkus. 

„Druskonio“ inf. 


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.