Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Dėl „auksinio“ valdžios tualeto informuota Viešųjų pirkimų
  tarnyba
   Po viešojoje erdvėje pasirodžiusios ir žmones šokiravusios informacijos apie tai, kad vietos valdžia už savivaldybės administracijos tualeto remontą paklojo 15 tūkst. 205 eurus, savivaldybės tarybos narys, opozicijos lyderis Vilius Semeška praėjusią savaitę kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą dėl Druskininkų savivaldybės administracijos galimo viešųjų pirkimų pažeidimo. 
   Į Viešųjų pirkimų tarnybą kreipęsis savivaldybės tarybos Mišrios frakcijos vadovas V.Semeška remiasi ne tik viešųjų pirkimų sistemoje skelbiamais Druskininkų savivaldybės administracijos organizuoto mažos vertės pirkimo dokumentais, bet ir informacija nepriklausomoje žiniasklaidoje. „Savaitraščio „Druskonis“ publikacijoje „Čia tai bent „investicija“: Druskininkų valdžios tualeto remontas kainavo 15 tūkst. eurų!” paskelbti faktai, taip pat joje cituojami Druskininkų savivaldybės administracijos atsakymai į žurnalistų klausimus leidžia pagrįstai įtarti, kad nesilaikyta viešąsias paslaugas teikiančioms institucijoms privalomojo reikalavimo savo gerbūviui biudžeto lėšas naudoti išskirtinai taupiai ir racionaliai“, - pareiškime nurodo V.Semeška. 
   Pateikdamas informaciją, susijusią su galimu pažeidimu, jis akcentavo, kad Druskininkų savivaldybės administracija su UAB „Expolita“ sudarė rangos sutartį labai konkrečiam tikslui - „Pastato Vilniaus al.18 antro aukšto WC patalpos remonto darbams“.  „Sąmatoje labai aiškiai nurodyta – 2 klozetai, tačiau savo atsakyme Druskininkų savivaldybės administracijos darbuotojai mini jau 4 klozetus bei daug didesnes darbų apimtis, kurie viešųjų pirkimų dokumentuose neatsispindi, įskaitant tualeto kvadratūrą, - Viešųjų pirkimų tarnybai adresuotame pareiškime teigia V.Semeška. - Gali būti, kad sutartyje bei sąmatoje nurodyta suma nėra galutinė. Jei jau taip paaiškėjo “neplanuoti darbai” eigoje – kaip teigiama atsakyme, tai galbūt yra papildomos sutartys ir sumokėta dar gerokai daugiau biudžeto lėšų be viešųjų pirkimų procedūrų?“.
   Opozicijos atstovas ypatingą dėmesį siūlo atkreipti ir į užsakytos prabangios santechnikos kainas. „Pažymėtina, kad Druskininkų savivaldybės administracijos atsakyme informuojama, jog buvo nuspręsta įsigyti Villeroy & Boch prekės ženklo gaminius, kurių vieneto kaina siekia beveik 1000 eurų, todėl kyla logiškas klausimas – ar taip biudžeto lėšos savo gerbūviui naudojamos taupiai ir racionaliai?“, - pabrėžia V.Semeška. 
   Opozicijos lyderis Viešųjų pirkimų tarnybos prašo ištirti ir įvertinti šią informaciją, o, esant pažeidimams, taikyti atsakomybę dėl Druskininkų savivaldybės administracijos galimo viešųjų pirkimų pažeidimo.
   Prieš kelias savaites į viešumą iškilus faktams apie daugiau kaip 15 tūkst. eurų mokesčių mokėtojų pinigų kainavusį valdžios tualeto remontą, savivaldybės administracija aiškino, jog „sanitariniai mazgai Savivaldybės administracijos pastate Vilniaus al. 18 buvo naujai įrengti dėl pastate nuolat besilankančių svečių gausos, organizuojamų įstaigų vadovų bei verslo atstovų pasitarimų ir, žinoma, dėl dirbančiųjų savivaldybės administracijos darbuotojų asmens higienos“. Pasak valdžios, „vykdant antro aukšto sanitarinių mazgų įrengimo darbus, paaiškėjo, kad vamzdynai seni ir susidėvėję, o kadangi jie tiesiogiai sujungti su pirmo aukšto sanitariniu mazgu, atsirado būtinybė atlikti ir pirmo aukšto sanitarinio mazgo remonto darbus“. Anot savivaldybės administracijos, „darbai atlikti kokybiškai bei ūkiškai stengiantis išlaikyti kainos ir kokybės santykį, o sąnaudos, atsižvelgiant į užduotis, yra realios“. 
   Kaip šiuos Druskininkų valdžios užsakytus darbus įvertins Viešųjų pirkimų tarnyba, sužinosime netrukus.

„Druskonio“ inf.


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.