Redakcija

Informacija

Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>

SPORTAS
   Europos merginų jaunučių (iki 16 metų) B diviziono čempionatui besirengianti Lietuvos krepšinio rinktinė Druskininkuose sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Suomijos rinktine. Lietuvaitės praėjusį penktadienį suomes nugalėjo rezultatu 58:54. Agnė Černeckytė pelnė 17 tšk., Dalia Belickaitė -12 tšk., atkovojo 9-is, o perėmė 10 kamuolių. Daugilė Šarauskaitė pelnė 8 tšk., Milana Matiaš – 6 tšk. Šeštadienio rytą Lietuvos jaunučių rinktinė suomes vėl įveikė - 55:40. D. Belickaitė pelnė 14 tšk., Laura Juškaitė – 10, A.Černeckytė – 7, M.Matiaš, Giedrė Lileikytė ir D.Šarauskaitė - po 6 tšk. Treniruočių stovykloje Druskininkuose dėl vietų Lietuvos rinktinės 12-uke kovoja 16 krepšininkių.

Europos jaunučių merginų rinktinė treniruojasi Druskininkuose

Birželio15-17 d. Druskininkų teniso aikštyne vyko Vilniaus “Ambasadorių “ teniso klubo sporto šventė, kurioje dalyvavo vilniečiai, kauniečiai ir druskininkiečiai teniso mėgėjai.
Moterų grupėje nugalėtojos taurę laimėjo druskininkietė Goda Marčiauskaitė, 2-ąją vietą iškovojo Jūratė Marčiauskienė. Vyrų turnyro nugalėtoju tapo kaunietis Adrijus Melnikas. 3-ąją vietą užėmė Ignas Abeciūnas iš Druskininkų. Pačiomis atkakliausiomis turnyro dvikovomis pripažinti šie ketvirtfinalio susitikimai: Igno Abeciūno ir Ryčio Vaikšnoro (10:4) bei Ervino Bernatavičiaus ir Edgaro Krušo (14:12). Mišrių dvejetų varžybų nugalėtojais tapo Eglė Melnikienė su sūnumi Adrijumi, finale įveikę J.Marčiauskienės ir R.Vaikšnoro porą. 3-oje vietoje – G.Marčiauskaitė ir I.Abeciūnas. “Ambasadorių” teniso klubo vadovas Vigandas Telksnys, sportininkams įteikęs apdovanojimus, už pagalbą organizuojant varžybas padėkojo druskininkiečiui Kęstučiui Krušui bei vyr. teisėjui Vincentui Korkučiui, knygos “Lietuvos tenisui 75 metai” autoriui. Turnyre dalyvavo ir Barry universiteto Floridoje prof. Nauris Tamulevičius.

Teniso varžybų prizininkai su apdovanojimais

Birželio 15 d. Lietuvos jaunimo bei rajonų jaunimo iki 20 metų lengvosios atletikos pirmenybėse Alytuje sėkmingai pasirodė trenerio Kęstučio Jezepčiko ugdytiniai: Normantas Petriša 10000 m. sportinio ėjimo rungtyje iškovojo 1-ąją vietą (rez: 49:28.23.), Marius Šavelskis - 2-ąją (rez: 49:28.56.).

Birželio 9 d. Zvolės (Olandija) pusės maratono festivalyje druskininkietis Petras Kavaliauskas pagerino savo asmeninį rekordą, 21 kilometrą nubėgęs per 1 val. 29 min. 36 sek. ir savo amžiaus grupėje ( nuo 60 metų) užėmęs 2 vietą.

Petras Kavaliauskas (viduryje) su savo kraštiečiais – sportiškos Jezepčikų giminės atstovais