Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Savivaldybės žinios
  • Birželio 14 d. Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija išnagrinėjo Druskininkų savivaldybės prašymą dėl teismo išlaidų atlyginimo, patirtų per metus laiko užtrukusį bylinėjimąsi su 5-iais Seimo nariais dėl vietinės rinkliavos už naudojimąsi kurorto viešąja infrastruktūra Druskininkuose įvedimo. Vilniaus apygardos administracinis teismas patenkino Druskininkų savivaldybės prašymą ir nutarė priteisti iš LR Seimo narių Jurgio Razmos, Valentino Mazuronio, Eriko Tamašausko, Algio Čapliko ir Antano Bauros 3388 Lt, t.y. po 677,6 Lt iš kiekvieno pareiškėjo patirtoms bylinėjimosi išlaidoms atlyginti. Teismas 2011 m. rugsėjo mėn. 19 d. sprendimu atmetė pareiškėjų 5-ių LR Seimo narių skundą kaip nepagrįstą. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2012 m. gegužės 17 d. nutartimi Vilniaus apygardos administracinio teismo 2011 09 19 sprendimą paliko nepakeistą.

  • Birželio 14 d. savivaldybės meras Ričardas Malinauskas dalyvavo ES Gamtos išteklių komisijos (NAT) 11-ajame posėdyje, organizuotame Laplandijos turizmo tyrimų ir švietimo institute, Suomijoje. Posėdžio metu buvo skaitomi pranešimai dėl jūrų strategijos Atlanto vandenyno zonai kūrimo, Europos jūros reikalų ir žuvininkystės fondo ir kiti.

  • Birželio 19 d. Druskininkuose viešėjo Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Maryse Berniau. Viešnią savivaldybėje sutiko meras R.Malinauskas, kuris išsamiai pristatė Druskininkus, įgyvendintus investicinius projektus, kurorto plėtrą. Ambasadorė domėjosi savivaldybės aktualijomis ir neslėpė susižavėjimo puikiai išvystyta kurorto infrastruktūra, įgyvendintų projektų gausa, gyrė savivaldybės priimtus strateginius sprendimus, sprendžiant gyventojų problemas. Vizito metu Prancūzijos ambasadorė apsilankė Gydykloje, slidinėjimo trasų komplekse „Snow Arena“, apžiūrėjo kurorto parkus bei pasivaikščiojo Druskininkų senamiestyje. 

  • Birželio 18 d. mero pavaduotoja K.Miškinienė, vyr. specialistas jaunimui ir sportui A. Kadziauskas, Ūkio skyriaus vyr. specialistas T. Matulevičius drauge su Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktore A. Nedzinskiene ir šio centro nariais apžiūrėjo renovuojamas buvusios katilinės patalpas, į kurias jau rudenį turėtų įsikelti JUC. Pasak mero pavaduotojos, labai svarbu buvo susitikti su jaunimu, išgirsti jų lūkesčius. „Svarbiausia, kad jaunimas būtų prasmingai užimtas, kad jų laisvalaikis būtų įdomus, kad jie turėtų galimybę atskleisti savo sugebėjimus ir talentus,“ – sakė K.Miškinienė. Renovuojamą pastatą apžiūrėję jaunuoliai džiaugėsi, kad turės patrauklią erdvę susiburti, tačiau sakė jaučiantys ir didelę atsakomybę – jiems patiems teks gerokai paplušėti, kad pastatas funkcionuotų, kad gyvenimas jame virte virtų. Įgyvendinant projektą „Pasienio kultūros infrastruktūros ir bendradarbiavimo tarp Druskininkų ir Augustavo plėtojimas“, įrenginėjama universali salė su stacionaria scena, administracinės patalpos, atskiros salės pasitarimams, poilsiui bei kitiems nedideliems renginiams. Naujosios JUC patalpos bus pritaikytos ir asmenims su negalia.


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Langai ir durys

Langai


© 1997-2012 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.