Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Blokavo sprunkančius jaunuolius
   Birželio 2-osios rytą Merkinės g. 4 daugiabučio gyventojas pasigedo savo 1986 m. laidos automobilio Audi 80. Druskininkų PK nuo gegužės pradžios buvo užregistruotas jau ketvirtas senų mašinų vagystės atvejis. Visus automobilius teisėsaugininkai rado paliktus apgadintus. 

   Birželio 2-ąją, gavus pranešimą apie pavogtą „Audi 80“ Merkinės gatvėje, Druskininkų PK operatyvaus valdymo grupės specialistas Danius Benevičius tuoj pat pradėjo minėto automobilio paiešką.   Transporto priemonės ieškota visose apylinkėse. Peržiūrėti vaizdo stebėjimo kamerų įrašai, bet automobilio rasti nepavyko. Baigęs tarnybą, policijos pareigūnas D.Benevičius tądien išvyko į Leipalingį, mat ten turėjo savo asmeninių reikalų, o apie 14 val. grįžo atgal į Druskininkus. Važiuodamas ties sankryža į Gerdašius, pareigūnas pastebėjo, kad prieš jį atvažiuoja ieškomas automobilis „Audi 80“ su trimis jaunuoliais. Pareigūnas nedvejodamas nuosavu automobiliu pradėjo persekioti vogtą automobilį ir pranešė kolegoms, kad jam reikalinga pagalba. Sprunkantys jaunuoliai, priartėję sankryžą, sulėtino greitį ir ketino sukti link Didžiasalio gyvenvietės. Tuo pasinaudojęs pareigūnas savo automobiliu užblokavo jiems kelią. „Audi 80“ sėdėję jaunuoliai kaipmat spruko iš automobilio. Policijos pareigūnas pradėjo vytis, tačiau vieno iš jaunuolių jėgos išseko. Pareigūnas greitai pavijo ilgapirštį ir paguldė jį ant žemės. Kadangi po tarnybos D.Benevičius vilkėjo civilius drabužius, jaunuolis net neįtarė jį esant pareigūnu. Sulaikytasis net pasipiktino, kad jį sulaikė nepažįstamas vyriškis, ir ėmė grasinti, kad su pareiškimu kreipsis į policiją. Netrukus į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnų ekipažas. 
   Pareigūnai greitai nustatė bėglių asmenybes. Visi trys – nepilnamečiai druskininkiečiai. Tirdami šį įvykį, teisėsaugininkai atskleidė, kad du iš jų jau anksčiau įvykdė trijų automobilių vagystes. 

„Druskonio“ inf.

 

  Šunį išmetė iš devinto aukšto
   Šeštadienį, birželio 16-ąją, 10.40 val., policija sulaukė susijaudinusios druskininkietės skambučio. Šoko apimta moteris pranešė, kad Šiltnamių gatvėje iš daugiabučio namo devintojo aukšto vyras žemėn išmetė šunį. Į įvykio vietą nuvykę pareigūnai rado negyvą gyvūną, gulintį prie devynaukščio namo. Paaiškėjo, kad tąryt žiaurumo priepuolis užvaldė daugiabučio gyventoją 42 metų druskininkietį. Įpykęs, kad šuo jam įkando, devintajame namo aukšte gyvenantis vyriškis puolė prie augintinio ir išmetė jį per balkoną. Išsviestas iš devinto aukšto ir ant žemės žlėgtelėjęs gyvūnas žuvo vietoje. 
   Maždaug 40 centimetrų aukščio mišrūną bedarbis druskininkietis namuose augino trejus metus. Jo atžvilgiu dėl žiauraus elgesio su gyvūnais birželio 18 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

„Druskonio“ inf.

 

  Policijos žinios
VAGYSTĖS
Birželio 17 d. gautas 51 metų J.K. pareiškimas, kad iš nesaugomos automobilių stovėjimo aikštelės pavogtas jo automobilis „VW Golf“. Nuostolis – 3 tūkst. Lt. 

APGADINO DURIS
Birželio 18 d. gautas 53 metų druskininkietės A.K. pareiškimas, jog kažkas apgadino jos buto duris ir pašto dėžutę. Nuostolis – 540 Lt. 

NAMINĖ
Birželio 19 d. gautas pranešimas, kad Leipalingio seniūnijoje, 47 metų R.K. sodybos lauko virtuvėje, rasti įrankiai, panašūs į aparatą naminei degtinei gaminti.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Langai ir durys

Langai


© 1997-2012 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.