Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Turim aukščiausios kategorijos stadioną

Apskrities futbolo komandų turnyre mero R.Malinausko taurei laimėti žaidžia Druskininkų “Arnika”


Meras R.Malinauskas įteikia savo vardo turnyro taurę jo nugalėtojos „Daugio“ komandos kapitonui

Alytaus apskrities futbolo pirmenybių geriausias vartininkas Raimondas Pašukys

Šalia stadiono įrengta krepšinio aikštelė

   Spalio 10-11 d. įvykusio Alytaus apskrities futbolo turnyro mūsų savivaldybės mero R.Malinausko taurei laimėti vieta pasirinkta neatsitiktinai. 

   Pirmąją turnyro dieną spalio 10 d. 14.30 val. prie „Saulės“ pagrindinės mokyklos oficialiai atidarytas universalus sporto aikštynas. Jame esančiam stadionui suteiktas dviejų FIFA žvaigždučių standartas. Tai dirbtinės žolės su gumos granulėmis futbolo aikštė, kurią sertifikavo už tai atsakinga Didžiosios Britanijos bendrovė „Labosport”. Aukščiausią kategoriją atitinkantis dirbtinės žolės stadionas Druskininkuose šiuo metu yra vienintelis toks Baltijos šalyse. Jame įrengta ir žiūrovų tribūna, ir dengtos sėdimos vietos futbolininkams. Pagal FIFA reikalavimus čia bus galima organizuoti nacionalinių rinktinių varžybas. Be abejo, stadionas prie „Saulės“ mokyklos yra skirtas naudotis ne tik profesionalams, bet ir visai Druskininkų bendruomenei. Aplink stadioną įrengti 6 bėgimo takai, krepšinio, metimų ir šuolių aikštelės. Bendra šio projekto, kurį parengė savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyrius, o įgyvendino statybos bendrovė “Kortas”, vertė beveik 4 milijonai ir 800 tūkst. Lt. Lėšos skirtos iš ES struktūrinių fondų.
   Aikštyno atidarymo ceremoniją pradėjo tautinių šokių kolektyvas “Kadagys”, tarsi patvirtindamas renginio vedančiojo A.Skausmenio žodžius, kad stadiono danga tinka ir saviveiklininkams. Įžanginį žodį taręs savivaldybės meras R.Malinauskas pristatė projektą ir padėkojo jį įgyvendinusiems. Gausių žiūrovų, futbolininkų, Tarybos narių, Seimo nario J.Karoso, sporto pareigūnų akivaizdoje meras perkirpo balionų, simbolizuojančių futbolo kamuolius, puokštę, kuri pakilo pranešdama apie dar vieną atidarymą Druskininkuose. Ta pačia proga Alytaus apskrities futbolo federacija, meras R.Malinauskas bei savivaldybės administracijos direktorius L.Urmanavičius taurėmis ir medaliais apdovanojo Alytaus apskrities futbolo pirmenybių prizininkus, taip pat ir “Druskininkų SC/Arnika” komandą, iškovojusią 2-ąją vietą. Prizai įteikti geriausiems pirmenybių žaidėjams, iš jų geriausio vartininko – druskininkiečiui Raimondui Pašukiui. 
   Kitądien pasibaigusiame 6-ių apskrities futbolo komandų turnyre mero R.Malinausko taurei laimėti triumfavo Daugų “Daugis”, finale tik po 11 m baudinių serijos 6:5 įveikęs apskrities pirmenybių čempionę – Alytaus “Centro” komandą. Be pastarųjų, turnyre rungtyniavo ir Druskininkų „Raigardo“ bei “Arnikos”, “Simno”, Veisiejų „Dainavos“ komandos. 

“Druskonio” inf. 


Aikštyno atidarymo ceremoniją pradėjo tautinių šokių kolektyvas “Kadagys”


Alytaus apskrities futbolo pirmenybių 2-osios vietos laimėtoja “Druskininkų SC/Arnika” komanda su prizininkų taure ir medaliais


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Viešbučiai visame pasaulyje. Clever-hotels.com Siūlome viešbučius Maljorke ir
  Automobilių nuoma

Langai


© 1997-2004 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.