Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Sportas
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Šmeižtu apkaltintus konservatorius svarstys etikos
  komisija

Violeta KLIMAITĖ

   Į Druskininkų savivaldybės tarybą išrinkti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai, šalies premjerui A.Kubiliui bei Seimo nariams konservatoriams išsiuntinėję raštą dėl „Saulutės“ sanatorinės mokyklos, Savivaldybės tarybos posėdyje buvo ne tik pasmerkti, bet ir apskųsti etikos komisijai. 

Pasiūlyta Savivaldybei

  
Vietiniai konservatoriai, pažėrę įtarimus socialdemokratų valdomai Savivaldybės tarybos daugumai dėl neva planuojamo „Saulutės“ mokyklos naikinimo ir pastato pardavimo, birželio 15 d. vykusiame Tarybos posėdyje buvo apkaltinti šmeižtu ir nepagrįstais prasimanymais. Savivaldybės taryboje esančių keturių Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių elgesį svarstys kolegos – Savivaldybės etikos komisija. 
   Šįmet gegužės 22-ąją Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Druskininkų skyriaus taryba konservatorių politiniam elitui į Vilnių išsiuntinėjo pagalbos prašantį raštą, jog vaikų reabilitacijos sanatorijai „Saulutė“ priklausančią mokyklą tikslinga perduoti Švietimo ir mokslo ministerijai, bet jokiu būdu – ne Druskininkų savivaldybei. Vietinių konservatorių nuogąstavimus sukėlė gegužės 11-ąją vykęs Vyriausybės pasitarimas, kuriame Druskininkų sanatorinę mokyklą buvo pasiūlyta perduoti kurorto savivaldybei. 
   „Saulutės“ sanatorijos pavaldumo klausimas iškilo dėl to, jog šalyje nuspręsta naikinti apskričių administracijas. Kaip žinia, „Saulutės“ sanatorija su savo mokykla šiuo metu priklauso Alytaus apskrities viršininko administracijai. 

Įtarė sąmokslu

  
Labiausiai kurorto valdžią suerzino konservatorių rašte dėstomos mintys apie „kurorto savivaldybėje pastaruoju metu esančią ydingą praktiką perėmus įstaigas į savo pavaldumą kai kuriose iš jų toliau nevykdyti tęstinės veiklos, o nekilnojamąjį turtą privatizuoti parduodant“. „Iš mūsų turimos informacijos darytina išvada, kad Druskininkų sanatorinė mokykla, perėmus ją iš Alytaus apskrities viršininko administracijos, matomai bus naikinama, o mokyklos naudojamas pastatas parduodamas. Matomai tas pats ateityje laukia ir sanatorijos „Saulutė“, - savo įtarimus laiške dėstė vietiniai konservatoriai. Vyriausybės pasitarime pasiūlius „Saulutės“ mokyklą perduoti Druskininkų savivaldybei, kurorto konservatoriai įžvelgė net ir sąmokslo teoriją: „Susidaro įspūdis, kad tai, ko neišdrįso iki šiol padaryti kelios socialdemokratų (LSDP) vyriausybės (perduoti mokyklą Savivaldybei ir tuo pasinaudojant parduoti veikiančios mokyklos pastatą), išlikusių valstybės tarnyboje LSDP kadrų pastangomis šiuo metu šį „nešvarų“ darbą atlikti bus primesta TS-LKD vyriausybei ir Seimui. Ypač stebina tai, kad labai skubama „prakišti“ per Vyriausybę mokyklos ir „Saulutės“ sanatorijos atidavimą LSDP valdomai Druskininkų savivaldybei, matomai kol dar Vyriausybės kanceliarijoje šeimininkauja senieji LSDP kadrai“. 
   Su „Saulute“ susijusi ne tik Tarybos narė, konservatorė O.Baliukonytė, šios sanatorinės mokyklos direktorė, bet ir TS-LKD Druskininkų skyriaus raštą pasirašęs jo pirmininkas, Savivaldybės tarybos narys S.Gasiliauskas. Jis dirba „Saulutės“ sanatorinės mokyklos direktoriaus pavaduotoju ūkio reikalams. 

Tikslas – išsaugoti sanatoriją

   „Tokius paistalus rašyti yra žema ir šlykštu“, - vietinių konservatorių lyderiui Stasiui Gasiliauskui Tarybos posėdyje rėžęs meras Ričardas Malinauskas slaptą opozicijos laišką, išsiuntinėtą Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderiams, pavadino kiekvieno Druskininkų tarybos nario įžeidimu. 
    Premjeras A.Kubilius bei TS-LKD partijos nariai Seime šią savaitę turėjo gauti dar vieną laišką „Saulutės“ tema - vietinių konservatorių įtarinėjimus paneigiantį informacinį pranešimą, pasirašytą R. Malinausko. Šiame rašte primintos 2005 m. Savivaldybės tarybos pastangos stabdyti Alytaus apskrities viršininko administracijos inicijuotą dviejų „Saulutės“ sanatorijos pastatų privatizavimo procedūrą, rūpestį „Saulute“ 2006 m., kai buvo gautas sanatorijos kolektyvo prašymas įstaigą perimti Savivaldybės žinion. „Išvardintų tarybos sprendimų ir mero R.Malinausko raštų pagrindu buvo atlikti patikrinimai, pateiktos įvairių valstybės institucijų, ministerijų bei žinybų išvados, sustabdyta sanatorijos „Saulutė“ pastatų privatizacija. Visa ši informacija puikiai žinoma Savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos nariams, tačiau rašte aukščiausios valdžios vadovams bei Seimo nariams apie Savivaldybės tarybos indėlį stabdant „Saulutės“ pastatų privatizaciją net neužsiminta, - teigiama R.Malinausko rašte.– Dar kartą pabrėžiame, kad visi Druskininkų savivaldybės tarybos sprendimai dėl sanatorijos „Saulutė“ niekada nekėlė tikslo nei perimti šią įstaigą, nei jos turtą. Vienintelis visų bendras tikslas ir uždavinys – išsaugoti šią sanatoriją kaip unikalią vaikų sveikatos atstatymu užsiimančią įstaigą ir plėtoti jos veiklą“. 

Liko vienas 

   „Neturiu ko atsiskaitinėti. Čia nėra nieko žeidžiančio. Jūs mūsų moteris (konservatores) įžeidinėjat nuolatos“, - kolegoms Tarybos nariams tepasakė S.Gasiliauskas, mėginęs tik išsiaiškinti, kaip Savivaldybei pavyko gauti Seimo konservatoriams adresuotą raštą. „O ką – čia buvo mus dergiantis slaptas laiškas?“ – pykčio neslėpė R.Malinauskas, atrėžęs, jog raštą jiems atsiuntė vieni iš adresatų. „Kas čia per partizaninė veikla?“, - merui antrino socialdemokratas, Savivaldybės etikos komisijos pirmininkas A. Stoncelis. 
   Konservatorių raštą nagrinėjusiame Savivaldybės tarybos posėdyje aštrias kritikos strėles teko atlaikyti vienam S.Gasiliauskui. Taip ir liko neaišku - TS-LKD Druskininkų skyriaus pirmininkas raštą parašė su niekuo jo nederinęs, ar kiti jo partijos kolegos tiesiog pasielgė kaip į smėlį sukišę galvas stručiai. S.Gasiliauskas paramos nesulaukė net iš savo kolegos konservatoriaus Algimanto Maknio. „Ką reiškia – „skubama prakišti“? Mane tai irgi žeidžia“, - nuo partijos draugo raštiškų minčių atsiribojo A.Maknys, kartu su socialdemokratais balsavęs už rašinio autorių perdavimą etikos komisijai.
    Su skandalą sukėlusiu konservatorių raštu tiesiogiai susijusi Tarybos narė, „Saulutės“ sanatorinės mokyklos direktorė, konservatorė Ona Baliukonytė „apkaltos“ sėkmingai išvengė, neatėjusi į Tarybos posėdį. 

Nuostolinga veikla

   Birželio 15 d. posėdžiavusi Savivaldybės taryba kolegų, TS-LKD frakcijos narių, poelgį įvertino kaip piktybiškai dezinformuojantį valstybės institucijas apie Savivaldybės darbus, skaudinantį bei žeidžiantį Savivaldybės tarybą. Nuspręsta kreiptis į savivaldybės etikos komisiją dėl Tarybos TS-LKD frakcijos narių galimai padarytų valstybės politikų elgesio kodekse nustatytų valstybės politikų elgesio principų pažeidimų išnagrinėjimo. 
   „Mus ypač žeidžia nepagrįsti kaltinimai dėl praktikos perėmus įstaigas nevykdyti tęstinės veiklos. Savivaldybei perėmus bankrutavusios gydyklos pastatus, čia įrengėme modernias gydyklas, atidarėme šiuolaikinį Vandens parką. Perėmus prie bankroto slenksčio atsidūrusią „Vilniaus“ sanatoriją, kurioje 8 mėnesius žmonės negavo atlyginimų, buvo įrengtas modernus sveikatinimo centras SPA „Vilnius“, - konservatorių raštu piktinosi R.Malinauskas, pasirašęs informacinį pranešimą dėl Savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos narių tikrovės neatitinkančios informacijos pateikimo valstybės institucijoms.
   „Klausimas, ar Savivaldybė labai jau nori tą įstaigą sau prisiimi. Praėjusius metus „Saulutė“ baigė beveik su milijonu litų nuostoliu“, - kai kurie Tarybos nariai kalbėjo apie kurorte veikiančią vaikų reabilitacijos įstaigą.

 

  Sumažintas šiųmetis kurorto iždas
   Savivaldybės taryba patvirtino pakeistą š. m. biudžetą, sumažėjusį 3 mln. 182 tūkst. Lt. Pakoregavus mokesčių mokėtojų pinigais suformuotą kurorto iždą, surinkti pinigų ir atitinkamai – jų išleisti, vietos valdžia šįmet planuoja 62 mln. 695 tūkst. Lt. 

   Keisti š. m. Savivaldybės biudžetą prireikė, paaiškėjus, jog kurortas negaus 3,7 mln. Lt pajamų iš ekonominės krizės apimto šalies biudžeto. Minėta suma sudaro apie 6 proc. š. m. Druskininkų biudžeto. Iš šiems metams kurortui skirtos gyventojų pajamų bei kitų mokesčių sumos buvo nurėžti 2 mln.860 tūkst. Lt (vietoj planuotų 35 mln. 66 tūkst. Lt bus skirta 32 mln. 206 tūkst. Lt). Savivaldybės pajamos savarankiškoms funkcijoms, patikslinus biudžetą, šįmet sumažintos 10,4 proc. 
   94-iais tūkst. Lt, t.y. 1,4 proc., sumažintos lėšos valstybės deleguotoms funkcijoms atlikti (planuota 6 mln. 561 tūkst. Lt, numatoma gauti 6 mln.467 tūkst. Lt). Mokinio krepšelio finansavimas susitraukė 259 tūkst. Lt , t.y. 1,6 proc. (vietoj 16 mln. 613 tūkst. Lt – 16 mln. 354 tūkst.). Valstybės investicinė programa sumažinta puse milijono litų – 17 proc. (planuota 2 mln. 710 tūkst. Lt, bus gauta 2 mln. 429 tūkst. Lt). Minėtos sumos šįmet negaus kurorto viešoji biblioteka – jos pastato V.Kudirkos g.13 rekonstrukcijos darbai sustojo. 
   Atleidus devynis Savivaldybės administracijos darbuotojus, taip pat nemokamų atostogų sąskaita išlaidos, skirtos darbo užmokesčiui viešajame administravime, sumažėjo 1 mln. 485 tūkst. Lt (vietoj planuotų 26 mln. 546 tūkst. Lt, numatyta išleisti 25 mln.61 tūkst. Lt). Beveik pusė Savivaldybės biudžeto pajamų 27,5 mln. Lt, arba 43,9 proc., atiteks švietimo įstaigoms. Lyginant planuotą ir patikslintą š. m. kurorto biudžetą, joms asignavimai šįmet sumažėjo 5,2 proc. Savivaldybės administracija pretenduoja į 38,8 proc. viso Druskininkų biudžeto (24 tūkst. 349 tūkst. Lt). Palyginus su planuotu 2009 m. biudžetu, ji šįmet gaus 4,3 proc. mažiau. 
   Dar labiau mažinti išlaidų Savivaldybės administracijai esą nebuvo įmanoma dėl funkcijų specifikos: negalima mažinti asignavimų, susijusių su paskolų ir palūkanų grąžinimu (šįmet teks bankams atiduoti 2 mln. 380 tūkst. Lt), taip pat komunalinių atliekų surinkimo bei pervežimo išlaidų. Iš gyventojų bei juridinių asmenų į biudžetą surenkamos rinkliavos už šiukšles UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ bus pervesta 2 mln. 600 tūkst. Lt.
   Daugiausiai pajamų nurėžta nuo kultūros įstaigų, kurių išlaidos sudaro 3 proc. Savivaldybės biudžeto. Šįmet joms bus skirta 1 mln. 889 tūkst. Lt, o planuota buvo 13,8 proc. daugiau. Sporto centras iš biudžeto gaus 10,7 proc. mažiau planuotų pajamų (vietoj planuoto 1 mln. 102 tūkst. Lt tik 985 tūkst. Lt), paslaugų ūkis – 5,5 proc. mažiau (buvo planuota 2 mln. 237 tūkst. Lt, dabar numatyta 2 mln. 114 tūkst. Lt). Mažiausiai nuo ekonominės krizės nukentėjo pašalpų mokėtojas - Soc. paramos skyrius, per metus „suvalgantis“ 8,4 proc. vietinio biudžeto. Šįmet planuota šio skyriaus funkcijoms skirti 5 mln. 257 tūkst. Lt, patikslinus biudžetą, numatyta tik 0,3 proc. mažiau – 5 mln. 242 tūkst. Lt. Socialinių paslaugų centrui bus skirta 3,8 proc. mažiau – 583 tūkst. Lt vietoj planuotų 606 tūkst. Lt.

„Druskonio“ inf.

 

  Tiltas jau turi vardą

   Per Nemuno upę ties Vandens parku statomas tiltas pakrikštytas Parko vardu. Taip birželio 15 d. posėdyje nusprendė Savivaldybės taryba. Kitokių alternatyvų nebuvo pateikta. „Norėjom, kad tiltas turėtų trumpą ir aiškų vardą“, - teigė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas V.Margelis. Šis pavadinimas pasirinktas dėl specifinių objektų, išsidėsčiusių šalia tilto, sujungsiančio Aušros gatvę Baltašiškėje ir Maironio gatvę kurorto senamiestyje. Prie pat tilto veikia Vandens parkas, netoliese plyti gydyklų parkas, poilsio zona. 
   Prieš kelis mėnesius, drastiškai nurėžus Kelių programai skirtas lėšas, baimintasi, kad naujojo tilto statyba sustos, kaip ir panašių objektų Lietuvoje. Vyriausybei planuojant daugiau nei dukart sumažinti šių metų kelių plėtros ir priežiūros programos finansavimą, stabdomas kelių verslas pakoregavo ir Druskininkų infrastruktūros gerinimo planus. Tiltas Druskininkuose ir toliau statomas, bet ne tokiais tempais, kaip planuota. Gera žinia, jog mūsų tiltą ketinama įtraukti į valstybinių projektų sąrašą. Kovo 16 d. Savivaldybė oficialiai paskelbė apie pradėtą 2-ąjį tilto statybos etapą. Praėjusiais metais pradėto naujo tilto statybos darbų suma siekė per 44 mln. Lt. Numatyti darbai iki šiol vyko pagal planą, o kovo viduryje pradėtas įgyvendinti ir 2-asis darbų etapas. 
   Tilto konstrukcijos gaminamos Čekijoje. Konstrukcijų montavimo darbus planuota užbaigti dar šiais metais, o tilto statybos darbų pabaiga buvo numatyta kitąmet. Dėl ekonominio sunkmečio, pakoregavusio statybos eigą, tilto užbaigtuvės šiek tiek nukeltos.

„Druskonio“ inf.

 

  Garsi nuotaka – iš Druskininkų

Druskininkiečiai (iš kairės) Kastytis ir Virginija Šniukštos pasveikino dukrą Kotryną, ištekėjusią už žinomo sporto komentatoriaus Lino Kunigėlio

   Praėjusio šeštadienio popietę Vilniaus Bernardinų bažnyčioje aukso žiedus Dievo akivaizdoje sumainė kultinis krepšinio komentatorius 36 metų Linas Kunigėlis ir jo išrinktoji, buvusi rankininkė, o dabar nekilnojamo turto rinkoje besisukanti 33 metų Kotryna Šniukštaitė. 

   L.Kunigėlio išrinktoji – gerai žinoma druskininkietė, verslininkų Virginijos ir Kastyčio Šniukštų vidurinioji dukra. 
   Stomatologė pagal specialybę Virginija Šniukštienė kartu su vyru, biofiziku Kastyčiu kurorte investavo daug energijos ir lėšų į turizmo verslą. V. ir K.Šniukštos išgarsėjo 2001-aisiais, surizikavę kurorto stagnacijos metais nusipirkti centre buvusią „Sūručio“ sanatoriją. Kurorto senamiestyje šeima turi svečių namus „Drusva“, kuriuos dabar administruoja jauniausioji Šniukštų dukra Barbora. 
   Vestuves praėjusį savaitgalį atšokusi Kotryna Šniukštaitė – Druskininkų sporto bendruomenės pasididžiavimas. Rankinio trenerio A.Arbačiausko auklėtinė, baigusi mokyklą kurorte, padarė įspūdingą sportinę karjerą. Kotryna nemažai metų žaidė rankinį Vokietijos miesto Markrandstato komandoje, gyveno Leipcige. K.Šniukštaitė turi turizmo ir paslaugų specialybę, gido licenciją. Pastaruoju metu moteris dirba nekilnojamojo turto agentūros „Re/Max Capital“ brokere.
   Pasveikinti poros susirinko gausus būrys draugų ir artimųjų. Nuotaką į bažnyčią atvežė senovinis juodos spalvos „CitroŽn“ automobilis. Griežiant styginių kvartetui, K.Šniukštaitė prie altoriaus žengė lydima savo tėvo. Santuokos liudininkais jaunieji pasirinko televizijos laidų vedėją, dainininką Marijoną Mikutavičių ir Kotrynos draugę Rūtą Bartašiūtę.
   Jaunoji vilkėjo baltą pečius apnuoginančią, subtilia tiulio gėle puoštą suknelę, jos galvą dengė ilgas nuometas. Linas buvo pasipuošęs solidžiu pilku kostiumu. 
    „Linkiu, kad gyvenime niekas jūsų neišskirtų – nei sportas, nei kitkas“, – sporto komentatoriui ir buvusiai rankininkei palinkėjo kunigas.
    „Apšilę“ bažnyčios kiemelyje, svečiai patraukė į Trakus, kur verslo ir laisvalaikio centre „Margis“ linksmybes pratęsė artimiausi jaunavedžių bičiuliai ir giminės. 

„Druskonio“ inf.

 

  Padovanojo išleistuvių sukneles

Amatų mokyklos moksleivės su dizainerės I.Brusokienės dovanotomis suknelėmis išleistuvių vakarui (iš kairės): Inga Rasiulytė (viešbučio darbuotojo specialybės moksleivė), Konstancija Laukionytė (siuvinių gamintojo spec.), socialinė pedagogė Ligita Radiukevičienė, siuvimo mokytoja Vida Basalykienė, Simona Liaukutė (siuvinių gamintojo spec.), Eglė Kazlauskaitė bei Eglė Žadeikaitė (virėjo ir padavėjo spec.)

Vida BASALYKIENĖ

   Prieš porą mėnesių Druskininkų amatų mokyklą pasiekė puiki žinia: visuomeninės organizacijos “Gelbėkit vaikus” gen. sekretorė Rasa Dičpetrienė pranešė, kad dizainerė Irena Brusokienė 11-ai merginų iš Paparčių, Pabradės, Trakų bei Vilniaus vaikų globos namų ir 5-ioms mūsų mokyklos 2-o kurso mokinėms, programos “Žuvėdra” auklėtinėms, sumodeliuos, pasiūs ir padovanos išleistuvių sukneles.

   Dizainerė I.Brusokienė visas merginas pasikvietė į namus. Besivaišindamos pačios dizainerės Irenos keptais pyragais, merginos rinkosi suknelių modelius, audinius (beje, pirktus skirtingose šalyse), išsikalbėjo apie savo norus, kokio drabužio norėtų išleistuvių vakarui.
   Netrukus svajonė tapo realybe. Birželio 3 d. sostinės klube ,,Pacha” įvykęs suknelių pristatymas tapo savotiška išleistuvių vakaro generaline repeticija. Ant podiumo merginoms išeiti padėjo modelis Renata Mikailionytė bei “Mis Lietuva 2007” Jurgita Jurkutė, šukuosenas sukūrė stilistas Kęstutis Rimdžius, o makiažą – visažistas Aurimas Juodiškis. Renginį vedė ir į sceną merginas palydėjo aktorius Audrius Bružas bei kiti grožio ir mados pasaulio atstovai. Merginas padrąsinti ir moraliai palaikyti vyko siuvinių gamintojo specialybės vyresnioji siuvimo mokytoja Vida Basalykienė ir socialinė pedagogė Ligita Radiukevičienė.
   Merginos, pasidabinusios išleistuvių suknelėmis, šviečiant fotoaparatų blykstėms, atrodė lyg ir sutrikusios, tačiau visos jautėsi tikromis žvaigždėmis, buvo žavios ir išskirtinės. Jos ne tik buvo modeliais, bet ir gavo dovanų dizainerės I.Brusokienės modeliuotas sukneles svarbiai išleistuvių šventei. Po renginio mūsų mokyklos mokinės, važiuodamos į namus, visą kelią dalijosi įspūdžiais, patirtu jauduliu, pažintimis su žvaigždėmis.
   Mūsų mokykloje pasirinkusios siuvinių gamintojo specialybę merginos taip pat gali išmokti modeliuoti ir pasiūti kasdieninius bei proginius drabužius. Tai galėtų būti pirmasis laiptelis siekiant dizainerės karjeros.

 

  Pripažinta jaunoji smuikininkė


Lėja Viktorija Voronovaitė tapo tarptautinio S.Sondeckio jaunųjų smuikininkų ir violončelininkų konkurso laureate

   Septynerių metų druskininkietė Lėja Viktorija Voronovaitė tapo tarptautinio S.Sondeckio jaunųjų smuikininkų ir violončelininkų konkurso laureate.

   Birželio 6 -11 dienomis Šiauliuose vykusiame trečiajame tarptautiniame S.Sondeckio jaunųjų smuikininkų ir violončelininkų konkurse laurus skynė mažoji smuikininkė iš Druskininkų. 7 metų Lėja Viktorija Voronovaitė sulaukė didžiulio dėmesio ir laimėjo aukštą 2-ąją vietą A kategorijoje. Dviem etapais vykusiame konkurse Lėjai teko atlaikyti didžiulę konkurenciją. Į Šiaulius suvažiavo 60 jaunųjų atlikėjų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kroatijos, Austrijos, taip pat Maskvos, garsėjančios itin stipria smuiko mokykla. 
   Šis konkursas Europoje pripažįstamas prestižiniu dėl labai aukšto atlikėjų lygio ir komisijos narių kvalifikacijos. Muzikantus šįmet vertino septyni profesoriai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Kroatijos ir Rusijos. 
   Baigiamąjį konkursą buvo suteikta garbė pradėti druskininkietei Lėjai Viktorijai Voronovaitei, kurią asmeniškai, kaip jauniausią dalyvę, pristatė maestro S.Sondeckis. „Lėja ypač dėkinga mokytojai Eglei Sakavičienei, koncertmeisterei Jūratei Bujokaitei, M.K.Čiurlionio muzikos mokyklos direktorei Antaninai Laurenčikienei už jų pagalbą ir dėmesį“, - kalbėjo dukrą į konkursą lydėjęs džiazo gitaristas, Druskininkų kultūros centro darbuotojas Gytenis Voronovas.

“Druskonio“ inf.

 

  “Pasidalinkite savo rūpesčiais su mumis”, -

“Mums brangus kiekvienas pirkėjas”, - sako V.Aleksa

sako UAB “Malonė” priklausančio prekybos centro, siūlančio įvairiausias buities bei statybos prekes, darbuotojai. Nuo šios vasaros pradžios pradėję dirbti su nauju prekiniu ženklu “Pasidaryk pats”, jie pasirinko šūkį: “Kokybė už gerą kainą!”

   Daugelis druskininkiečių jau pastebėjo, kad prieš kelias savaites nuo UAB “Malonė” prekybos centro M.K.Čiurlionio g. 111 pastato dingo iškaba “Senukai”. Tai reiškia tik viena - UAB “Malonė” nutarė atsinaujinti. Nuo šiol ji dirbs su kitu prekiniu ženklu. “Pasidaryk pats” – vienas iš seniausiai dirbančių ir žinomiausių prekinių ženklų Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje, prieš porą metų minėjęs sėkmingos veiklos 20-metį.
   “Pasikeitė ne tik mūsų prekybos centro pavadinimas, - sako UAB “Malonė” laikinai einantis pareigas direktorius Vygintas Aleksa. – Mums labai svarbu, kad dabar pirkėjams galėsime pasiūlyti mažesnes kainas nei iki šiol. Norime, kad visas pageidaujamas prekes žmogus rastų pas mus, neieškodamas jų po didžiųjų miestų parduotuves”. Pasak jo, visas UAB “Malonė” kolektyvas supranta, kad teks pasitempti – naujojo prekybos centro sėkmė priklauso tik nuo jų. Pirkėjams tai reiškia geras kainas, didesnį pasirinkimą, operatyvumą, lankstumą ir profesionalų aptarnavimą.
   Naujajame prekybos centre bus galima rasti įvairesnių buities, elektros, apdailos, sodo-daržo, santechnikos prekių, įrankių, statybinių medžiagų – nuo šiol “Malonė” dirbs su visais šių prekių gamintojais bei tiekėjais. Taip pat projektuoja ir gamina nestandartinius virtuvės baldus, stumdomąsias sistemas. Prekiauja šarvuotomis durimis, žaliuzėmis, roletais.
   “Žinau, kokie rūpesčiai užgriūna statančius ar remontuojančius būstą, - pripažįsta V.Aleksa, - todėl norime palengvinti jums tą naštą, sutaupyti laiko ir nervų, siūlydami savo vadybininkų patarimus bei galimybę statybų vargus išgyventi lengviau. Perleiskite savo rūpesčius mums – kvalifikuoti darbuotojai patars, padės, parinks geriausią variantą”. 
   Atsinaujinusiam “Malonės” prekybos centrui brangus kiekvienas pirkėjas – kad ir užėjęs įsigyti mažiausios smulkmenos. Visus vilios nuolaidos, akcijos, kurių artimiausiu laiku UAB “Malonė” žada tikrai daug – tikrą nuolaidų lietų. Ir, patikėkite, palankios prekių kainos jus tiesiog nustebins. “Siūlysime viską, kas pirkėjui aktualu – gerą kainą, kvalifikuotas konsultacijas, lankstumą ir greitį”, - teigia V.Aleksa.

“Druskonio” inf.


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

LangaiViešbučiai visame pasaulyje. Clever-hotels.com Siūlome viešbučius Maljorke ir
  Automobilių nuoma

Buities technika
PIGIAU!
Ateities g. 34, Druskininkai
Tel. 8 648 36975


Poilsiautojams miesto centre, Taikos g. 5,
išnuomojamas
2 kambarių butas.

Tel. (8-619) 58459,
(8-678) 34492© 1997-2004 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.