Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  SPORTAS

   Liepos 13-22 d. Druskininkų sporto centre vyks U20 Europos jaunimo merginų B diviziono krepšinio čempionatas, kuriame dalyvaus sportininkės iš 10 šalių. 1-ame pogrupyje varžysis komandos iš Didžiosios Britanijos, Olandijos, Portugalijos, Šveicarijos ir Lietuvos, 2-ame - Airijos, Juodkalnijos, Lenkijos, Rumunijos ir Švedijos. Varžybos vyks nuo 12 val. Įėjimas -nemokamas.
   Šiuo metu Druskininkuose treniruojasi Lietuvos jaunimo merginų krepšinio rinktinė (20-mečių ir jaunesn.), treniruojama R.Kreivytės ir L.Dambrauskaitės. Rinktinė ruošiasi Europos čempionatui, vyksiančiam Druskininkuose.Teniso klubo reitinginio turnyro nugalėtojas G.Bitinas (kairėje)su 2-os vietos laimėtoju K.Jezepčiku

   Pasibaigė Druskininkų teniso klubo reitinginis turnyras, kuriame dalyvavo 22 sportininkai. 1-ąją vietą iškovojo Gintaras Bitinas, lemiamose varžybose 2:0 įveikęs Kęstutį Jezepčiką, kuris liko 2-as. 3-ąją vietą iškovojo Algis Baltramonaitis.


  Naujas sporto aikštynas Grūte

Amerikietiško kriketo varžybų nugalėtojai su mokytoju Jonu Jazepčiku, seniūnu Alvydu Varaniu bei sporto aikštelės įkūrėju Juozu Šarkumi

   Net trumpalaikiai lietūs neišgąsdino Grūto kaimo bendruomenės, gausiai susirinkusios sekmadienį, liepos 1-ąją, į sporto aikštelės atidarymo šventę. Didžiausią šurmulį kėlė vaikai, nekantriai laukdami, kada gi prasidės kvadrato varžybos tarp mergaičių “Boružėlių” ir berniukų “Ąžuoliukų” komandų. Sportinė kova buvo apylygė, tačiau galiausiai nugalėjo berniukai. Nugalėtojų komanda buvo apdovanota prizais, o vaikams paruoštus saldumynus draugiškai sudorojo abiejų komandų dalyviai. Tuo metu, kai vaikai žaidė kvadratą, jų tėveliai ir močiutės aktyviai dalyvavo amerikietiško kriketo, rutulių mėtymo, mažojo golfo varžybose. Šiuos žaidimus organizavo aktyvus sporto entuziastas mokytojas Jonas Jazepčikas. Sportinės aistros kunkuliavo ir čia. Didelio sirgalių dėmesio sulaukė gatvės krepšinio ir paplūdimio tinklinio varžybos tarp “ Grūto Žalgirio” ir “Grūto Ryto” komandų. Krepšinio varžybas laimėjo “Grūto Žalgiris” , o tinklinio dvikovoje nugalėjo “Grūto Rytas”. Šioms varžyboms vadovavo visų šiltai sutiktas mokytojas, nusipelnęs treneris Romas Zautra. “Džiaugiuosi, kad Grūto kaimo jaunimas, ir ne tik jaunimas, jau turi galimybę vasarą pasportuoti. Tai pavyzdys, kai privačioje žemėje tik Juozo Šarkaus ir pačios bendruomenės pastangų dėka įrengta sporto aikštelė Grūto bendruomenei,” – tokiais žodžiais susirinkusius grūtiškius pasveikino Viečiūnų seniūnas Alvydas Varanis. 
   “Dėkojame Juozui Šarkui, kuris subūrė kaimo jaunimą, savo žemėje jaunimui talkinant, įrengė sporto aikšteles ir organizavo šią gražią šventę”, - kalbėjo susirinkusieji.Tėvai ir seneliai džiaugėsi, kad vaikai ir anūkai turės kur turiningai praleisti laisvalaikį, bus daugiau užimti per vasaros atostogas. 

“Druskonio” inf.


Paieška


Ką esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui© 1997-2004 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.