Informacija

Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>

SPORTAS
   Sausio 29 ir 30 d. 10 val. Druskininkų sporto centras organizuoja „Snaigės“ žygius slidėmis. Norinčius dalyvauti kviečiame rinktis Turistų g., tarp Druskonio ir Vijūnėlio ežerų (prie teniso kortų).

Sausio 29 d. (šeštadienį) 14 val. Druskininkų sporto centre „Tobio“ krepšininkai rungtyniaus su „Radviliškio“ komanda.
   Sausio 21 d. Lietuvos krepšinio „B“ lygos I etapo II rato varžybas išvykoje „Tobis” (treneris S.Šimkūnas) pralaimėjo „Rokiškio sūrio“ komandai - 88:100. Naudingiausi mūsiškiams buvo G.Goberis, pelnęs 21 tšk., G.Pečiulionis - 20, T.Glavinskas ir R. Mačiulaitis - po 13. Kitądien „Tobis“ namuose susitiko su Biržų komanda. Tik 3-ame kėlinyje mūsų krepšininkams pavyko atitolti ir laimėti 100:89. G. Pečiulionis pelnė komandai 23 tšk., A. Šimkūnas –15, M.Kibildis ir G.Vaščila - po 14. „Tobis“ per šį susitikimą realizavo baudų metimus 70 proc., dvitaškius - 60,4 proc., iš toli pataikė 37,9 proc. taiklumu. Po I etapo 19 turų „Tobis“ iš 3-ios vietos turnyrinėje rikiuotėje nukrito į 4-ąją. 1-ąją užima “Juventus” (19 pergalių), 2-ąją – “ABRO-Saulė” (16 laimėjimų), 3-ąją - „Bangenės miškas-Aivera“ (15).

Savivaldybės I lygos krepšinio čempionato 2-ose pusfinalio varžybose „Regina“ 107:91 įveikė Druskininkų PGT „Ugniagesių“ komandą. „Reginai“ M.Dumčius pelnė 36 tšk., D.Jančiulis-20; „Ugniagesiams“ J.Matulevičius-35, P.Janulevičius-19. Druskininkų PK „Policija“112:84 įveikė „Sporto mokyklą-Atgimimą“. „Policijai“ G.Goberis pelnė 43 tšk., G.Plukys-31; „Sporto mokyklai-Atgimimui“ M.Kibildis-37, A.Šimkūnas-17. Po šių rungtynių rezultatas tapo 1:1, tačiau susumavus krepšių santykį tarpusavio susitikimuose, paaiškėjo, kad 15 taškų santykis yra „Policijos“ naudai. I lygos krepšinio čempionato rungtynėse dėl 3-4 vietų kovos „Sporto mokyklos-Atgimimo“ ir „Ugniagesių“ komandos, o dėl 1-2 vietų - „Policijos“ ir „Reginos“ komandos. I lygos finalinės varžybos vyks Sporto centre vasario 7 ir 16 d.

Savivaldybės II lygos finalo varžybose Viečiūnų pagrindinės mokyklos komanda rezultatu 88:70 įveikė Leipalingio SK „Leipas“. Viečiūnų komandai R.Bankieta pelnė 25 tšk., L.Baranauskas-21; „Leipui“ Ž.Žogelis-22, A.Savonis ir S.Milutis - po 19. „Pasienis“ 73:66 įveikė „Gardino-21“. „Pasieniui“ K.Junevičius pelnė 35 tšk., V.Uldukis-24; „Gardino-21“ D.Mazietis-21, E.Ziniakas-18. II lygos krepšinio čempionato finalinės varžybos vyks sausio 29 d. (šeštadienį) Sporto centro salėje: 15.45 val. „Pasienis” – SK „Leipas“; 17 val. „Gardino-21“ – Viečiūnų pagrindinė mokykla; 18.15 val. - prizininkų apdovanojimas.

Tarpmokyklinėse tinklinio Gubernijos taurės I etapo varžybose, kurias organizavo Senamiesčio vid. mokykla, dalyvavo 4 komandos. 1-ąją vietą iškovojo „Atgimimo“ v.m. komanda, nepatyrusi pralaimėjimų; 2-oji liko Senamiesčio v.m. komanda, 2:0 įveikusi „Ryto“ gimnazijos ir Leipalingio pagrind. mokyklos komandas, ir pralaimėjusi 0:2 „Atgimimo“ v.m. 3-ąją vietą iškovojo leipalingiečiai, 2:0 įveikę „Ryto“ gimnaziją.

Sausio 22-23 d. Dauguose vyko stalo teniso, o Elektrėnuose - šaškių ir šachmatų „Žalgirio“ sporto draugijos žiemos žaidynių finalo varžybos. Tarp 250 sportininkų dalyvavo ir Druskininkų savivaldybės komandos. Šachmatininkų varžybose druskininkiečiai iš 14-os komandų užėmė 6-ąją vietą. Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi R.Šalengai, užėmusiam 8 vietą. K.Bingelis liko 18. Prie šaškių lentų mūsų komanda užėmė 11 vietą iš 14-os dalyvavusiųjų. Druskininkiečių stalo tenisininkų komanda užėmė 13 vietą iš 16 komandų. Asmeninėse stalo teniso varžybose G.Grigas ir A.Lukoševičius užėmė 11-12 vietas.

Stalo tenisininkas Alvydas Lukoševičius

Druskininkietis šaškininkas Aleksandras Petrauskas

Sausio 21-23 d. Varėnoje vyko Lietuvos rankinio pirmenybių jaunučių ir jaunių regiono varžybos. Nesisekė Sporto mokyklos jaunučiams, žaidusiems be 3-ijų komandos lyderių V.Lukaševičiaus, P Baleženčio ir U.Lekavičiaus. Mūsiškiai pralaimėjo 18:29-Varėnos, 20:22-Kauno, 19:22-Šalčininkų rinktinėms bei 26:18 nugalėjo Alytaus komandą. Druskininkiečiai liko 4-oje vietoje, o nugalėjo varėniškiai.
   Užtat trenerės B.Draginienės lūkesčius pranoko jaunių rinktinė A.Peleckas, J.Alūza, A.Vrubliauskas ir A.Jotauta, sustiprinta net 10 tr.A.Arbačiausko jaunesnių žaidėjų. Jie 29:19 įveikę varėniškius 30:19 - alytiškius, 48:29 - Kauno “Gajos“ komandą, 41:22 - šalčininkiečius bei 38:24 - Kauno rinktinę, pateko į 12 komandų pusfinalines varžybas. Žavėjo gynėjų V.Trainavičiaus, A.Pelecko ir R.Nanartonio, vartininko V.Lukaševičiaus, puolėjų V.Volungevičiaus, P.Žarnausko, rezultatyviojo R.Kirvelevičiaus žaidimas.

Pasibaigė Lietuvos „Karūnos-B“ čempionato 1-ojo etapo varžybos. Savo pogrupyje Druskininkų sporto mokyklos krepšininkai, treniruojami S.Šimkūno, iškovojo 1 vietą ir pateko į kitą etapą. Druskininkiečiai nugalėjo Alytaus - 60:49, Marijampolės 1-ąją - 87:67 ir Varėnos - 92:50 komandas. Gerai žaidė D.Kibildis, L.Bankieta, R.Austynas, E.Kokšta, A.Norkūnas.

Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionate Sporto mokyklos tr. K.Jezepčiko auklėtinis L.Dabravolskas 3 km sportinio ėjimo distancijoje užėmė 4 vietą ir pasiekė savo asmenini pasiekimą (14.26).