Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Dovana kaimynams

Albinas JARMALA, Veisiejų vid. mokyklos direktorius

   Prieš pusantrų metų vyko šalies bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams skirtas interneto forumas-konkursas “Paprasta kaip 2x2“. Organizatoriai siekė paskatinti moksleivius naudotis informacinėmis technologijomis informacijos paieškai, suteikti informaciją apie valstybinių, nevyriausybinių ir verslo organizacijų veiklą Lietuvoje ir užsienyje.
   Veisiejiečiai, aktyvūs šio forumo-konkurso respublikinių etapų dalyviai, organizatorių ir aktyvo seminare iškėlė mintį, kad analogišką konkursą įmanoma organizuoti ir siauresniame rate, sudominant jo dalyvius Dainavos krašto įmonių, įstaigų ir organizacijų tinklapiais ir juose esančia informacija apie gimtąjį kraštą. Taigi toks forumas-konkursas vyko ir Lazdijų rajone. Jame dalyvavo 31 komanda iš 8 Lazdijų rajono mokyklų. Konkursas sulaukė didelio dėmesio tarp mokinių, neliko jam abejingi ir suaugusieji. Geranoriška rėmėjų pagalba leido apdovanoti per 100 konkurse dalyvavusių mokinių.
   Tačiau nugalėtojų ir prizininkų laukė ypatinga dovana. Tai Druskininkų gydyklų direktoriaus V.Taletavičiaus dovanota “Magiška valanda“ gydyklose. Maudynės šiltame mineraliniame vandenyje, įvairios povandeninės srovės, vertikali vonia, eteriniais aliejais pripildyta garinė pirtis – šis nuostabus prizas, iki pat finalo pabaigos laikytas paslaptyje, sukėlė didelį nugalėtojų ir prizininkų džiaugsmą. Po šios nuostabios “magiškos valandos“ konkurso nugalėtojai, prizininkai ir komandų vadovai negailėjo šiltų žodžių nuostabiam Druskininkų gydyklų kolektyvui. 
   Ačiū Jums, mielieji, už šią nuostabią dovaną kaimynams iš Lazdijų rajono Veisiejų ir Šeštokų vidurinių mokyklų, Lazdijų rajono forumo-konkurso “Paprasta kaip 2x2“ nugalėtojams ir prizininkams.

 

  Sugrįžo kilni tradicija
Stasė RADZEVIČIENĖ 

   Graži tradicija susirinkti žmonėms ir bendra malda bažnyčioje ar namuose, kapinėse prisiminti savo išėjusius. Kilnu, garbinga ir, ko gero, nauja, kai tai organizuoja ne artimieji, o svetimi žmonės, kaip, pavyzdžiui, Birštono gatvės gyventojai, susirinkę su lauknešėliais bendrai maldai ir vakarienei paminėti D.Šergalienės mirties 4 savaites. Gerieji kaimynai M.Matulevičienė, P.Sabutienė, Stašinskienė, D.Mikelionienė, Č.Lazauskienė, Trainavičius, J.Svirskaitė ir kiti padėjo velionės sūnui tai padaryti. Jis susijaudino ir nustebo, kai po bendros maldos visi buvo pakviesti prie sudėtinio stalo, ant kurio sudėjo kas ką turėjo ar atsinešė. Tarsi sugrįžo senos tradicijos, supratimas, atjauta. Susirinko daug žmonių - apie 14. Gal ir kitų mūsų miesto gatvių gyventojai paseks šiuo kilniu pavyzdžiu.

Paieška

Ką esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui


© 1997-2004 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.