Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  "Druskonis" klausia skaitytojų

Nors ši žiema išimtinai šilta, daugelis druskininkiečių nepatenkinti, jog už šildymą moka ne mažiau nei šaltomis ankstesnėmis žiemomis. 
Kiek Jums šią žiemą kainuoja šildymas? 

Dana Pileckienė:
- Už savo 4 kambarių buto šildymą (su šiltu vandeniu) gruodžio mėnesį gavau 309 Lt sąskaitą. Nors name yra reguliuojamas šildymas, tačiau mokame nei kiek ne mažiau nei anksčiau. Negana to, ar lauke šilčiau, ar šalčiau, bute vis tiek šalta – būna ne daugiau kaip 15 laipsnių šilumos, todėl neretai tenka avėti vilnonėmis kojinėmis. Visas namas skundžiasi, kad butuose – per maža temperatūra, tačiau kainoje už šildymą tai neatsispindi. Kadangi su vyru gauname mažus atlyginimus, visokiais būdais taupome, kad galėtume susimokėti. Pagaliau nutarėme 4 kambarių butą parduoti. 
Kęstutis Lukaševičius:
- Šią šiltą žiemą kol kas mums užteko priekabos malkų, t.y. apie 10 kub. m., nes gyvename nuosavame name. Turime savo mišką, kur jų prisipjauname. Kai šalta žiema, namui apšildyti reikia daugmaž 3 priekabų malkų, kurių viena, kiek žinau, kainuoja apie 200 Lt. Mums, turintiems mišką, tekainuoja tik kuras benzopjūklui ir automobiliui malkoms parsivežti bei darbo jėga. 
Viktoras Valionis:
- Su šeima gyvendami 3 kambarių 65 kv.m bute per mėnesį vien tik už šildymą mokame vidutiniškai 260-290 Lt. Šią šiltą žiemą šiek tiek mažiau, nes visa namo bendrija turime įsirengę reguliuojamą šildymą pagal oro temperatūrą. Nors tai nemaža pinigų suma, įsiskolinimų neturime. Žinoma, sumokėję už šildymą turime susiveržti diržus ir gerokai apriboti savo poreikius.

Paieška

Ar pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui


© 1997-2004 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.