Redakcija

Informacija

Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>

Sportas
    Gruodžio 18-20 d. pasibaigė Lietuvos jaunių krepšinio čempionato 1-ojo rato varžybos, kuriose dalyvauja dvi sporto mokyklos jaunių komandos, treniruojamos S.Šimkūno. 1-oji (17-mečių) komanda išvykoje pralaimėjo 71:76 Alytaus rinktinei. P.Jenulevičius pelnė 16 tšk. M.Šikšnys – 16, J.Bernotavičius -13. 2-oji (16-mečių) komanda namuose įveikė 87:76 pajėgius alytiškius ir savo pogrupyje užėmė 1-ąją vietą. Rezultatyviausiai žaidė P.Nedzinskas - 24 tšk., A.Šimkūnas – 16, D.Derenčius -11. 2004 m. ši perspektyvi komanda toliau kovos Lietuvos jaunių krepšinio čempionato 2-ojo rato varžybose.

Gruodžio 22-23 d. Vilniuje vyko Kalėdinis merginų rankinio turnyras, kuriame dalyvavo 6-ios komandos. Druskininkų sporto mokyklos mergaitės, vadovaujamos D.Sukankaitės, nugalėjusios 20:14 Vilniaus 2-ąją komandą, Pasvalį - 16:13, lygiosiomis 18:18 sužaidusios su Vilniaus 1-ąja ir pralaimėjusios 17:21 Varėnai, užėmė 3-ąją vietą. Geriausiomis šiame turnyre pripažintos E.Žūkaitė ir A.Česaitytė. Rezultatyviai žaidė: A.Šigelytė, G.Banevičiūtė, L.Miliauskaitė, L.Matukaitytė, K.Balevičiūtė, L.Traškinaitė, R.Markelionytė, A.Garbulytė.

10-ojo krepšinio turnyro T.Mocevičiui atminti nugalėtoja – “Tobio” komanda su V.Mocevičiumi

Gruodžio 27-28 d. Druskininkų sporto centre vyko 10-asis krepšinio turnyras Tomui Mocevičiui atminti. Prieš varžybas krepšininkai aplankė T.Mocevičiaus kapą ir pagerbė jo atminimą. Varžybose dalyvavo 4-ios savivaldybės komandos: „Regina“(tr. J.Kunigonis), „Jaunimo rinktinė“(tr. S.Šimkūnas), „Tobis“ (tr. K.Jezepčikas) ir „Policija“(tr. E.Suchanekas). 1-ąją varžybų dieną susitiko „Regina“ ir „Jaunimo rinktinė”. 4-ąjį kėlinuką geriau sužaidusi „Jaunimo rinktinė“ 80:78 įveikė „Reginą”. „Jaunimo rinktinėje“ geriausiai žaidė sporto mokyklos auklėtiniai: A.Šimkūnas - 33 tšk., R.Nedzinskas - 20, D.Derenčius -12; „Reginoje“ - E.Vosilius - 21 tšk., M.Dumčius ir D.Jančiulis - po 20. „Tobis“ 102:90 įveikė „Policiją”. „Tobiui“ R.Bitinas pelnė - 29 tšk., G.Vaščila - 21, M.Šikšnys -17; „Policijai“ G.Goberis - 45 tšk., G.Plukys - 20, R.Bankieta - 8. 2-ąją dieną dėl 3-4 vietų susitiko „Regina“ ir „Policija”. 3-is kėlinukus rungtynės vyko apylygiai. Paskutinį kėlinį geriau sužaidusi „Regina“ 93:88 nugalėjo „Policiją“. „Reginai“ E.Vosilius pelnė 24 tšk., M.Dumčius - 20, K.Savonis -14; „Policijai“ G.Plukys -19 tšk., V.Pileckas -18, G.Goberis -13. Finale dėl 1-2 vietų susitiko „Tobis“ ir „Jaunimo rinktinė“. Nuo pirmųjų minučių pirmavęs „Tobis“ rungtynes laimėjo 100:85 . „Tobiui“ J.Matulevičius pelnė 33 tšk., T.Glavinskas - 24, R.Bitinas - 21, „Jaunimo rinktinei“ R.Nedzinskas - 27 tšk., A.Šimkūnas – 20, D.Derenčius -11. “Tobiui” nugalėtojų pereinamąją taurę ir jos kopiją įteikė V.Mocevičius, padėjęs organizuoti šį turnyrą. 2–ąją vietą iškovojo „Jaunimo rinktinė“, 3-ąją - „Regina“, 4-ąją - „Policija“.

Pasibaigė 2003 m. Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynės, kuriose dalyvavo 16 Druskininkų savivaldybės komandų. 2003 m. Jaunimo žaidynių kompleksinėje įskaitoje iš 13 miestų ir rajonų (4-oje grupėje) Druskininkų savivaldybė užėmė 4-ąją vietą. Šiose žaidynėse dalyvavo 8 Savivaldybės komandos. Geriausiai jaunimo žaidynėse pasirodė ir daugiausiai taškų (148) iškovojo mūsų savivaldybei futbolo klubo „Arnika“ jaunieji futbolininkai (treneris V.Kapčius), 104 taškus pelnė sporto mokyklos lengvaatlečiai (tr. K.Jazepčikas ir A.Ruginis), 31 tašką - vaikinų krepšinio komanda, sudaryta iš krepšinio klubo „Ateitis“ ir sporto mokyklos sportininkų (tr. E.Suchanekas, A.Gedminas ir S.Šimkūnas), 30 tšk. pelnė sportinių šokių klubas „Rock-Rock“ (tr. B.Levanaitienė), 28 tšk. - sporto mokyklos merginų rankinio komanda (tr. D.Sukankaitė), 23 tšk. - sporto mokyklos vaikinų rankinio komanda (tr. A.Andrijauskas), 14 tšk.- „Atgimimo” vid. mokyklos šiuolaikinės penkiakovės komanda (tr. J.Jazepčikas), 8 tšk. – Senamiesčio vid. mokyklos stalo tenisininkai (tr. G.Grigas). 2003 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių kompleksinėje įskaitoje iš 13 miestų ir rajonų (6-oje grupėje) Druskininkų savivaldybė užėmė 7-ąją vietą. Šiose žaidynėse dalyvavo taip pat 8 mūsų savivaldybės komandos.Šiose žaidynėse daugiausiai taškų savivaldybei pelnė “Atgimimo” vid. mokyklos moksleivių šiuolaikinės penkiakovės komanda (tr. J.Jazepčikas) - 64 tšk., sporto mokyklos lengvosios atletikos komanda (tr. K.Jezepčikas ir A.Ruginis) – 61 tšk., rankinio vaikinų ir merginų komandos (tr. A.Arbačiauskas ir D.Sukankaitė) – po 38 tšk., futbolo klubo “Arnika” komanda (tr. V.Kapčius) – 20 tšk., vaikų ir jaunimo klubo “Ateitis” krepšininkai (tr. H.Eitmantis) – 12 tšk., klubo “Rock-Rock” sportinių šokių komanda (tr. B.Levanaitienė) ir stalo tenisininkai (tr. D.Orentas) – po 8 tšk.

Druskininkų savivaldybės I lygos krepšinio čempionato rungtynės „Tobis“ – „Viečiūnai“ ir „Rytas“ – „Ugniagesiai“ iš sausio 7 d. perkeliamos į vasario 14 d. Jos vyks Sporto centre.