Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Klausimas
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Druskininkų TVIC
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  “Metų nominacijų“ apdovanojimų lietus

Tarp “Metų rėmėjų” šįkart buvo ir moterų

S.Matulevičius gavo originaliausią prizą - 3 l vermuto butelį

Šventėje dalyvavo (iš dešinės): Seimo narys J.Karosas, meras R.Malinauskas su žmona, Savivaldybės administracijos direktorė A.Vičiulienė su draugu

Puikiai nusiteikę “Metų rėmėjų” nominacijų vakarą leido mero patarėja R.Suchanekienė su vyru  

Druskininkų PSPC gydytoja E.Bykova su vyru

Violeta KLIMAITĖ

  Gruodžio 29-ąją „Dainavos“ centre vykusiame šventiniame rėmėjų vakare įteiktos „Metų nominacijos“ Savivaldybės renginius pernai labiausiai parėmusiems verslininkams ir bendrovėms. Į tradicinį renginį, kaip ir kasmet, rinkosi žinomiausi kurorto verslo bei politikos žmonės. 2003-ųjų apdovanojimų ceremonija šįkart buvo atvira visiems – nusipirkęs 15 Lt kainuojantį bilietą ją galėjo stebėti bet kuris druskininkietis. Tačiau salėje tarp gerai pažįstamų politikų ir verslininkų nepažįstamų veidų nebuvo. Neoficialiai pripažįstama, jog šis renginys – vienintelis metuose, kai į būrį susirenka sėkmingiausiai dirbantys druskininkiečiai, todėl į jį būti nepakviestam – blogas ženklas. Ši nuomonė turi realų pagrindą – iki šiol puse lūpų juokaujama, kaip dėl to užpernai labai supyko „pamiršta“ vienos parduotuvės vadovė. 
   2003-ųjų metų rėmėjų vakare, be tradicinių, buvo išdalintos ir naujos nominacijos. „Dosniausiais rėmėjais“ pripažintos AB „Achema“ ir UAB „Parama“. „Altruistiškiausio rėmėjo“ titulas atiteko bendrovei „Tobis“. „Jie bene vieninteliai, kurie kultūros renginiams skiria pinigų, nereikalaudami reklamos“, - prisipažino, nominaciją pristatydama Savivaldybės laisvalaikio centro direktorė R.Viniarskaitė. „Ištikimiausio rėmėjo“ diplomais apdovanoti: bankas „Hansabankas“, prekybos centras „Iki“, UAB „Hesona“, UAB „Skirnuva“, UAB „Omnitel“, UAB „Dzūkijos arnika“. „Sėkmingo rėmėjo debiutanto“ titulas suteiktas UAB „Bitė GSM“. Už paramą švietimui apdovanotas Savivaldybės tarybos narys, sveikatos ir poilsio centro „Vilnius“ gen.direktorius R.Žūkas. Apdovanojimus nominantams teikęs meras R.Malinauskas už pastangas suvienyti ir suburti į vieną ratą kultūros žmones apdovanojo savo komandos narę – vicemerę K.Miškinienę, pripažintą kultūros ir meno globėja. Druskininkų Rotary klubas kasmetinę premiją kurortui labiausiai nusipelniusiems Lietuvos žmonėms 2003-aisiais skyrė ūkio ministrui P.Čėsnai, kuris dėl ligos negalėjo atsiimti savo apdovanojimo. Įspūdingiausią vakaro prizą iš Laisvalaikio centro direktorės R.Viniarskaitės gavo Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas S.Matulevičius. Padėjęs vienam kultūros renginiui savo sunkiasvore technika, kuriai buvo išnaudota nemažai kuro, S.Matulevičius už paramą gavo ne mažiau vertingo „kuro“ – 3 litrų talpos butelį „Cinzano“.
   Naujųjų metų išvakarėse organizuojamame rėmėjų vakare puošnios ponios ir ponai nors kartą per metus leidžia sau atsipalaiduoti - kaip žadėjo vicemerė K.Miškinienė, „Dainavos“ centro baras turėjo veikti iki pat ryto.


Paieška


Koks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui


© 1997-2003 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.