Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Klausimas
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

  Sportas 

   Š.m. rugsėjo 19-23 d. Druskininkų sporto centre vyks draugiškas tarptautinis moterų krepšinio turnyras, kuriame dalyvaus 8 komandos iš Sankt Peterburgo, Kazanės, Rygos, Orenburgo, Vologdos, Marijampolės, Kauno, Alytaus. Bilieto kaina – 1 ir 2 Lt. Jis galioja visoms tos dienos varžyboms. 
Rugsėjo 23 d. 17 val. Kurorto g. 10 futbolo stadione Alytaus apskrities 2-ojo rato futbolo varžybas žais Druskininkų futbolo klubo „Arnika“ ir Alytaus „S.M. Pušynas-Dvyniai“ komandos.
Druskininkų „Arnika“ (tr. V.Kapčius) išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su Daugų „Daugiu“ . 1-ojo kėlinio 15 min. varžovams įvartį įmušė V.Damulevičius, o 2-ojo kėlinio 49 min.- A.Mitkus.


Druskininkiečių komanda “Pegasas” ( iš kairės: J.Čiginskas, E.Sadauskas, V.Lastovka, J.Gontis), laimėjusi tarptautiniame turnyre 2-ąją vietą 

Komanda “Šeimynėlė” (iš kairės: S.Daugėla, O.Daugėlienė, A.Daugėla, M.Daugėla) užėmė 10-ąją vietą 

Vienintelė turnyro moterų komanda (iš kairės: D.Naujalienė, R.Palubinskienė, R.Ziniukienė, I.Šinkonienė)

   Rugsėjo 13 d. Pramogų aikštėje vyko 2-asis tarptautinis pasagos mėtytojų turnyras „Druskininkai-2003“, kuriame dalyvavo 12 komandų iš 3-ijų šalių: 5 iš Lietuvos, 3 iš Lenkijos, 3 iš Švedijos ir viena tarptautinė - „Draugystė“.Komandinėse varžybose 1-ąją vietą iškovojo Vilniaus komanda, surinkusi 654 taškus, 2-oji - druskininkiečių komanda „Pegasas“ ( 594 taškai), 3-oji - Lenkijos 1-oji komanda ( 582 tšk.).
Kita druskininkiečių komanda „Šeimynėlė“užėmė 10-ąją vietą, o vienintelė moterų komanda „Pasagėlė“ pelnė 11-ąją vietą. Individualiose pasagos mėtymo varžybose iš 46 dalyvių 1-ąją vietą iškovojo J.Bielous (Lenkija), 2-ąją - J.Goldas (Lietuva), 3-ąją - A.Mackiewicz (Lenkija). Geriausiai iš druskininkiečių individualioje rungtyje sekėsi M.Daugėlai, J.Čiginskui, V.Lastovkai, E.Sadauskui, A.Daugėlai, J.Gončiui. Geriausiai iš moterų pasirodė švedė M.B. Jarl. Iš žiūrovų geriausiai pasagą mėtė R.Rimkevičius (1 vieta), J.Čepaitienė (2 v.), V.Marcinonis (3 v.). Varžybų dalyviai nuoširdžiai dėkoja Druskininkų pasagos mėtytojų klubui ir klubui „Optimistas“ už pagalbą organizuojant 2-ąjį tarptautinį pasagos mėtytojų turnyrą „Druskininkai-2003“. Taip pat gauta švedų, turnyro dalyvių, padėka organizatoriams už priėmimą, geras gyvenimo sąlygas ir gražų renginį. 
   P.S. Praėjusiame “Druskonio” numeryje dėl redakcijos kaltės įsivėlė klaida: picerija “Saulėgrąža” buvo pasagos mėtytojų turnyro rėmėja, o ne organizatorė. 

   Druskininkuose vieši Rusijos krepšinio superlygos komanda „Arsenal“ iš Tulos miesto. Jos treneris - legendinis CASK krepšininkas Anatolijus Myškinas.

   Druskininkų savivaldybės lauko teniso dvejetų varžybose pirmauja R.Palionis ir V.Petrauskas bei K.Krušas ir R.Domarkas, turintys po vieną pralaimėjimą.


Paieška


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


© 1997-2003 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikrašcio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informacija be laikrašcio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.