Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Klausimas
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

  Savo nuotykių Grūte beveik neprisimena
  Praėjusio sekmadienio vakare per televiziją transliuotos finalinės Europos krepšinio čempionato rungtynės Lazdijų savivaldybės darbuotojui 32 metų Robertui Grigui pasibaigė itin nemaloniu nuotykiu.

   Nemažas būrys aistruolių krepšinio varžybas stebėjo Grūto sovietinių skulptūrų parko kavinėje. Tarp jų buvo ir Veisiejuose gyvenantis R.Grigas. Vyriškis savo emocijas dėl krepšininkų kovų reiškė labai audringai, tad kitiems kavinės lankytojams ėmus piktintis, draugai jį išvedė į lauką. Pasitrainiojęs po teritoriją, R.Grigas atsidūrė prie parko savininkų gyvenamojo namo, šalia kurio stovėjo V.Malinausko žento L.Suraučiaus 2000 m. gamybos mikroautobusas “VW Transporter”. Automobilio durelės buvo neužrakintos, užvedimo rakteliai kyšojo spynelėje. R.Grigas įlipo į mikroautobusą ir net neįsijungęs šviesų ėmė važiuoti. Bejudantį pelkės link jį pastebėjo Grūto parko apsaugos darbuotojai, sustabdė ir iškvietė Druskininkų policiją. Neblaivus vyriškis buvo nugabentas į ligoninę, kur jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.
   Lazdijų rajono savivaldybės ekonomikos skyriaus vyresniajam specialistui R.Grigui teko išsiblaivyti Druskininkų policijos komisariato ikiteisminio suėmimo kameroje. Kitą dieną apklausiamas jis teigė, kad vakarykščių savo nuotykių beveik neprisimena. Vyriškio manymu, L.Suraučiaus automobilį jis, būdamas neblaivus, ko gero supainiojo su panašiu mikroautobusu, kuriuo į Grūto parko kavinę buvo atvažiavęs jo pažįstamas. Išsiblaivęs ir apklaustas R.Grigas buvo išleistas namo. Dėl šio įvykio iškelta baudžiamoji byla, atliekamas ikiteisminis tyrimas.

“Druskonio” inf.  Patiko užsieniečių telefonas
   Sulaikyti Joninių naktį prie Druskonio ežero du užsieniečius sumušę ir apvogę jaunuoliai.

  Du jauni Australijos piliečiai, atvykę į Pasaulio lietuvių dainų šventę Vilniuje, kelias dienas buvo pakviesti pasisvečiuoti Druskininkuose. Jie dalyvavo ir Joninių šventėje, birželio 22 d. vakare vykusioje prie Druskonio ežero. Čia užsieniečiai susipažino su būreliu vietinių jaunuolių, kartu linksminosi prie laužo, vaišinosi alumi. Tuo metu vietiniai nužiūrėjo gerą australiečių mobilųjį telefoną ir sumanė jį atimti. Po kelių smūgių atvykėlių telefonas ir raktų ryšulys atsidūrė naujųjų pažįstamų rankose. Apiplėštieji kreipėsi į policiją, tačiau vagišių vardų nurodyti negalėjo. Buvo iškelta baudžiamoji byla, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Neseniai, radus pagrobtą telefoną, paaiškėjo, kad šį nusikaltimą įvykdė 5 druskininkiečiai vaikinai – 2 suaugę ir 3 nepilnamečiai. Visi jie prisipažino mušę ir apvogę užsieniečius. Vienas iš vagišių suimtas mėnesiui, manoma, kad sulaikytų šioje byloje bus ir daugiau. Pasak jaunųjų plėšikų, jie tikėjosi, kad Australijos piliečiai dėl kažkokio telefono tikrai nesiskųs. 

“Druskonio” inf.   Rastas sulaužyta kaukole
   Rugsėjo 11 d., netoli vidurnakčio, prie Ateities gatvės 7 namo žmonės pastebėjo ant žemės gulintį sumuštą vyriškį. Atvykus pareigūnams, paaiškėjo, jog tai druskininkietis Kastytis Dambrauskas. Žmogus buvo stipriai sužalotas – dėl kaukolės lūžių jį teko išgabenti į Kauno universitetines klinikas. Įtariamieji, sumušę K.Dambrauską, kol kas nenustatyti. Pareigūnai teigia, jog daug kas turėtų paaiškėti pasikalbėjus su pačiu nukentėjusiuoju. Tačiau po operacijos jis dar gydomas Kaune ir dėl sveikatos būklės gydytojai neleidžia jo apklausti.

“Druskonio” inf.

 

  Policijos žinios
ATĖMĖ
Rugsėjo 9 d. pilietis pranešė, kad nepažįstamas asmuo iš jo atėmė mobilaus ryšio telefoną. Žalą nukentėjėlis įvertino 160 Lt.

SULAUŽĖ VAMZDĮ
Rugsėjo 10 d. gautas pranešimas, kad sanatorijoje rastas sulaužytas vandentiekio vamzdis ir atsuktas baseino pripildymo čiaupas. Žala – 5 tūkst. 950 Lt.

VAGYSTĖ
Rugsėjo 12 d. druskininkietė pranešė, kad mokykloje iš jos sūnaus pavogė mobilaus ryšio telefoną, kainavusį 159 Lt. Rugsėjo 17 d. vienoje Savivaldybės sodyboje iš traktoriaus pagrobtas dyzelinis kuras ir apgadinta bako įranga. 

MIRTYS
Rugsėjo 13 d. Šadžiūnų kaime, prie parduotuvės, rastas mirusio vyro lavonas be išorinių smurto žymių. Kitą dieną vyro lavonas be išorinių smurto žymių rastas gyvenamojo namo kambaryje, Švendubrės kaime. Pareigūnai teigia, kad abu vyriškiai mirė sava mirtimi.

SUMUŠĖ
Rugsėjo 14 d. 17.40 val. į ligoninę iš M.K.Čiurlionio gatvės pristatytas 22 metų A.S. Vaikinui nustatytas kūno sumušimas bei galvos smegenų sukrėtimas. Vėliau nukentėjėlis išvežtas toliau gydytis į Kauną. Rugsėjo 16 d. į miesto ligoninę paguldyta sumušta druskininkietė.

IŠŽAGINO
Rugsėjo 17 d. į policiją kreipėsi neblaivi maždaug 40 metų amžiaus moteris. Ji pareiškė, jog ją, panaudodamas smurtą, išprievartavo pažįstamas vyriškis. Paaiškėjo, kad abu šios dramos dalyviai kartu gėrė alkoholinius gėrimus moters bute. Vėliau, kaip teigė nukentėjusioji, vyriškis jėga patenkino savo aistras. Vyras gi tvirtina, kad moteris mylėtis sutiko savo noru. Beje, apie išžaginimą pranešusiai moteriai buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

VAIRAVO NEBLAIVŪS
Per savaitę sulaikyti 4 neblaivūs vairuotojai.

Paieška


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


© 1997-2003 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikrašcio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informacija be laikrašcio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.