Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

Sportas
  • Seimo narys prof. Justinas Karosas ir Druskininkų sporto centras organizuoja jaunimo futbolo turnyrą. Žais šios amžiaus grupės: 1988 metų gim. ir jaunesni; 1984 m. gim. ir jaunesni. Komandos sudėtis: 7 žaidėjai (žaidžiama 5x5). Norintys dalyvauti renkasi „Ryto“ gimnazijos stadione rugpjūčio 18 d. 18 val.

• Druskininkų sporto mokyklos jaunučių ir jaunimo (merginų) komandos dalyvavo Lietuvos sporto žaidynių zoninėse rankinio varžybose. Jaunučių komanda (trenerė D.Sukankaitė) laimėjo rungtynes prieš Varėnos ir Šalčininkų komandas rezultatais 28:12 ir 10:0, o pralaimėjo Vilniaus I ir Vilniaus II komandoms rezultatais 15:27 ir 12:26. Pogrupyje jaunučių komanda užėmė 3-ąją vietą ir į kitą varžybų etapą nepateko. Jaunimo komanda (tr. D.Sukankaitė) pralaimėjo rungtynes Vilniaus ir Varėnos komandoms atitinkamais rezultatais 12:20 ir 17:32. Pogrupyje užėmusios 3-ąją vietą į kitą varžybų etapą nepateko.

• Pasibaigė Druskininkų savivaldybės vienetų lauko teniso turnyras, kuriame dalyvavo 16 tenisininkų. 1-ąją vietą iškovojo K.Krušas, 2-ąją -K.Jezepčikas, 3-ąją -A.Baltramonaitis.

• Sveikatingumo klubo „Optimistas“ organizuotose pasagos mėtymo asmeninėse varžybose 1-ąją vietą iškovojo E.Sadauskas (123 taškai), 2-ąją -S.Daugėla (95 tšk.), 3-ąją -P.Pakalnis (71 tšk).
    Komandinėse varžybose 1-ąją vietą iškovojo klubo „Optimistas“ komanda (632 tšk.), 2-ąją -„Šeimynėlė“ (465 tšk.), 3-ąją - „Saulėgrąža“ (424 tšk.).

Nuotraukoje iš kairės: S.Daugėla, E.Sadauskas, P.Pakalnis.

“Optimisto” komanda (iš kairės: E.Sadauskas, J.Kriščiūnienė, J.Gontis, J.Čiginskas).

Taip pat Druskininkuose treniruojasi Baltarusijos Gardino miesto “Komunalnik“ tinklinio komanda
  • Šiuo metu Druskininkuose treniruojasi Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komanda, kuriai vadovauja treneriai J.Kazlauskas ir K.Kemzūra.

• Rugpjūčio 15 d. 12 val. Leipalingio vid. mokyklos stadione (Alėjos g.30) įvyks Dzūkijos taurės rankų lenkimo varžybos, skirtos Leipalingio 500-ajam jubiliejui. Pasibaigus varžyboms svorio kategorijose: vyrų – iki 60, 67, 75, 85, 95, 100 ir daugiau kg; moterų – iki 55, 64, 73, 73 ir daugiau kg, bus kovojama dėl absoliutaus Dzūkijos krašto čempiono vardo. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, bus apdovanota pereinamąja Dzūkijos taure. Išsamesnė inf.tel. 43360, (8-687) 49039.