Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Klausimas
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

  "Druskonis" klausia skaitytojų

Praėjusiame “Druskonio” numeryje spausdinome repliką apie Vijūnėlės tvenkinyje šampūnais ir muilais besitrenkančius galvas maudynių mėgėjus. Negana to, kai kurie įsigudrina maudyti čia ir savo keturkojus, cheminėmis skalbimo priemonėmis skalbti žlugtą. Atėjusieji vėsiame ežero vandenyje tiesiog atsigaivinti dažnokai priversti maudytis tokių kaimynų pamuilėse.
Kaip jūs manote, ar pamėgusieji praustis ir skalbtis bendro naudojimo vandens telkiniuose tokiu savo elgesiu nepažeidžia greta besimaudančiųjų teisių?

Algimantas LIUBINAS,
bedarbis:

- Manau, tai grynas gamtos teršimas. Praustis ar skalbti, naudojant šampūnus ar cheminius miltelius, galima tik ten, kur yra valymo įrenginiai. Skalbinius skalbti reikėtų namuose, nes chemikalai kenkia ne tik kitų žmonių sveikatai, bet ir vandens gyvūnijai bei augmenijai.
Renata ČEPULIONYTĖ,
moksleivė:

- Šiaip gal ir nelabai gerai, kad kai kurie plauna galvas ežeruose, kur kiti maudosi, bet jei neturi pinigų ir taupo vandenį – tiek to. Tačiau skalbti su cheminėmis skalbimo priemonėmis gamtoje tikrai nereikėtų.
Rimas STRAVINSKAS,
pensininkas:

- Pats kartą mačiau, kaip prie šaltinėlio, iš kurio žmonės semiasi vandenį atsigerti, vienas pilietis atsivarė mašiną ir ėmė ją plauti. Manau, kad tai – tiesiog nekorektiškas elgesys kitų atžvilgiu.

Paieška


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


© 1997-2003 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikrašcio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informacija be laikrašcio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.