Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Girtas patėvis sumušė podukrą
   Druskininkietis Jonas (vardas pakeistas – red.p.), pakėlęs ranką prieš savo nepilnametę podukrą, vasario 12 d. Druskininkų m. apylinkės teisme pripažintas kaltu - jam baudžiamuoju įsakymu skirta 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmė, įpareigojant neatlygintinai atidirbti 70 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

   Visa ši istorija nutiko šįmet sausio 23-ąją. Tądien pavakary namuose su žmona susipykęs ir kaip reikiant įsisiautėjęs Jonas nusprendė pamokyti podukrą. Mergaitė, liepusi jam nustoti šūkavus, sulaukė agresyvaus patėvio atsako. Vyras tėškė nepilnametei ranka per veidą, sumušė nosį. Pamačiusiai, ką šis padarė podukrai, merginos mama iškart iškvietė policiją. Buvo iškelta baudžiamoji byla, o jau vienąkart teistam Jonui pakvipo dideliais nemalonumais.
   Pareigūnų apklaustas druskininkietis prisipažino esąs kaltas. Vyras pasakojo, jog Druskininkuose, keturių kambarių bute, gyvena kartu su žmona, jųdviejų mažamete dukra ir podukra.
Vidurinį išsilavinimą turintis, užimtumo tarnyboje pastaruoju metu registruotas vyras šįmet sausio 23 d. laiką leido su draugais – kilnojo stikliuką. Su bičiuliais prisivartojęs iki soties alkoholio, pavakary grįžo namo jau būdamas gerokai įkaušęs. Bute tuo metu buvo žmona su dukromis. Žmona virtuvėje gamino maistą, o dukros buvo savo kambariuose. Grįžęs Jonas atsisėdo virtuvėje prie stalo, pavalgė, atsidarė skardinę alaus. Kaip Jonas pasakojo teisme, tai pamačiusi žmona supyko, pradėjo šaukti, kad negertų alaus. Žodis po žodžio tarp jo ir žmonos įsiplieskė konfliktas.    Išgirdusi besibarančią mamą su patėviu, iš savo kambario į koridorių išėjo Jono podukra. Mergina patėviui liepė liautis rėkavus ir baigti namuose gerti alų. Įkaušęs Jonas visai pašėlo. Prišokęs prie tarpduryje stovėjusios merginos, patėvis bandė užtrenkti jos kambario duris, tačiau podukra neleido. Tuomet vyras paleido į darbą rankas. Smogė podukrai į veidą, bandydamas ją nustumti į kambarį ir užtrenkti duris. Jonas esą nematė, kad iš merginos nosies bėgęs kraujas, nes į ją neva nežiūrėjo. 
   Patėvio smurtą patyrusi mergina pradėjo šaukti, bet jis į tai nekreipė dėmesio: nuėjo į balkoną parūkyti. Žmona Jonui išrėžė, kad kvies policiją. Todėl, kaip jis pasakojo teisme, apsirengė striukę, sėdėjo, gėrė alų ir laukė, kol atvažiuos pareigūnai. 
   Reikalui pakvipus teismo suolu, Jonas puolė atgailauti. Teisme dievagojosi, kad dėl savo poelgio labai išgyvena, gailisi. Podukros Jonas sakė atsiprašęs, ši jam atleidusi. Pasak druskininkiečio, jis stengsis ateityje šeimoje kylančius konfliktus spręsti taikiu būdu, pasižadėjo negerti alkoholio. Teisme Jonas aiškino, kad degtinės visiškai nevartoja nuo tos lemtingosios sausio 23-osios.
   Kaip prisiminė patėvio smurtą patyrusi mergina, tą vakarą ji buvo savo kambaryje, jos sesė žaidė savo, abi buvo užsidariusios savo kambarių duris. Mama kažką veikė virtuvėje. Išgirdusi, kad mama su patėviu garsiai šaukia vienas ant kito, mergina išėjo į koridorių. Prašymas Jonui nustoti šaukus ant mamos nepadėjo, greičiau atvirkščiai – pripuolęs prie jos, vyras bandė nustumti ją į kambarį. O nepavykus įsisiautėjęs Jonas tvojo merginai į veidą. Iš nosies podukrai pasipylė kraujas. 
   Matydama išsigandusią, šaukiančią, kad jai skauda, dukrą, mama griebė mobilųjį telefoną ir iškvietė policiją. Jonui tą vakarą buvo nustatytas 2.59 promilių girtumas.
   Kaltu prisipažinęs druskininkietis sutiko, kad procesas būtų užbaigtas teismo baudžiamuoju įsakymu, taip pat jis sutiko su prokurorės siūloma bausme ir jos dydžiu. 
   Druskininkų m. apylinkės teismas Joną pripažino kaltu padarius nusikalstamą veiką, numatytą BK 140 straipsnio „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“ 1 dalyje, ir skyrė 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant per 6 mėnesius neatlygintinai išdirbti 70 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

„Druskonio“ inf.


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.