Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Sukrėtė elgesys su šunimi
   Žmonių iniciatyva buvo pamokytas šunelio bandęs atsikratyti alytiškis. Nors vyrui pavyko išsisukti nuo baudžiamosios atsakomybės, pamoką dėl žiauraus elgesio su gyvūnais jis turėjo gerai išmokti. Tuo tarpu į šunelio gelbėjimo akciją įsitraukusi druskininkietė Irena Kaklienė sako, kad būtina tobulinti įstatymus, kurie dabar labiau gelbsti gyvūnų kankintojų kailį, o ne gina pačius gyvūnus. 
   Alytaus policijos komisariate balandžio mėnesį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, reaguojant į socialiniame tinkle „Facebook“, grupėje „Alytaus miesto ritmas“, paskelbtą pranešimą apie išgelbėtą šunį. Alytiškė žinutėje nurodė, kad balandžio 21 d. vakare, per Velykas važiuodama automobiliu, pastebėjo šalikelėje stovinčią kartoninę dėžę. Šalia dėžės lakstė mažas juodas šuniukas. Taip pat buvo numestas ir baltas maišas. Šuniukas, pasako moters, buvo piktas ir išsigandęs. Žmonės, apžiūrėję dėžę, ant jos rado paliktą alytiškio adresą. Suprato, kad šuniukas buvo atvežtas siuntinio dėžėje prie miško ir paliktas pakelėje. 
Druskininkietė Irena Kaklienė, perskaičiusi feisbuke žinutę apie rastą šunelį ir prašymą padėti išgelbėti išmestą gyvūną, sako negalėjusi likti abejinga šitokiam elgesiui. Pagalvojusi, kad rasta dėžė galimai susijusi su žmogumi, kuris taip žiauriai pasielgė su gyvūnu, druskininkietė kreipėsi į televiziją ir pradėjo ieškoti specialistų, galinčių pasirūpinti šunimi. Kadangi buvo antroji šv. Velykų diena, vienintelis sutiko padėti VšĮ “Mindraja” direktorius. Sulysęs ir išsigandęs, bet nesužalotas šuo buvo pagautas, apžiūrėtas veterinarų ir priglaustas prieglaudoje karantinavimo laikotarpiui. 
   Tyrimą pradėjusi policija netrukus susirado ir patį siuntinio dėžės savininką. Pričiuptas alytiškis ėmė dėstyti, kad jis čia ne prie ko: esą savo sodyboje pamatė lakstantį kažkieno juodą šunį, kuris, atklydęs į jo sodybą, papjovė vištą. Vėliau neva pastebėjo, kad papjautos dar keturios jo vištos. Todėl įdėjo šunį į maišą, o maišą - į dėžę. Maišo neužrišo, kad gyvūnas kvėpuotų. Pasak jo, norėjo šunį nuvežti į Lazdijus veterinarams, bet kadangi šie nedirbo (nes buvo Velykos), važiavo link Alytaus. Kažkuriame kaime išėmė šunį iš bagažinės su dėže ir pastatė pievelėje. Esą neketino jo sužeisti ar uždusinti ir jo nekankino. Tiesiog „atklydusį kažkieno šunį nuvežė toliau nuo namų ir paleido į laisvę“.
   „Šuo nebuvo kankinamas ir suluošintas. Apžiūrėjus jį, fiziniai sužalojimai nenustatyti. Esant tokiems duomenims, ikiteisminis tyrimas nutrauktinas nesant nusikaltimo požymių“, - nusprendė tyrėjai.
   „Ar jūs patikėtumėt tokia versija „radau, nuvežiau į mišką ir palikau“? – svarsto I.Kaklienė. -Galbūt atėjo laikas griežtinti įstatymus už žiaurų elgesį su gyvūnais? Juk ne veltui vilniečio Mariaus Kundroto inicijuotą peticiją dėl bausmių griežtinimo dėl žiauraus elgesio su gyvūnais buvo pasirašę beveik 30 tūkst. žmonių. Nes šiuo atveju įstatymai, manau, labiau palankūs gyvūnų kankintojams, o ne patiems gyvūnams“. „Ką dabar – kiekvienas norintis atsikratyti nepageidaujamu gyvūnu, gali sau ramiai išvežti į mišką ir „paleisti į laisvę“? Svarbiausia, mat, išleisti iš maišo, neva tada gyvūnas nėra kankinamas. Jei kartais paliksite savo kontaktus, irgi nieko baisaus. Neliksite nubaustas, nereikės net vargintis ieškoti prieglaudos ar kviesti tarnybų“, - ironizavo I.Kaklienė. Druskininkietė sakė buvusi nustebinta gyvūnams neabejingų žmonių solidarumo: „Pamestam šuneliui į pagalbą puolė labai daug geranoriškų žmonių. Buvo antroji Velykų diena, tačiau šuneliu pasirūpinusios VšĮ „Mindraja“ vadovas neatsisakė padėti, atskubėjo gelbėti gyvūną“. 

„Druskonio“ inf. 

 


  Policijos žinios 
LAVONAS PO TILTU
Birželio 26 d., apie 18.25 val., po tiltu per upę Veisiejų gatvėje rastas mirusio 34 metų vyro kūnas su nubrozdinimais įvairiose vietose. Aplinkybės aiškinamos.

NUKRITO STATYBOJE 
Birželio 19 d., apie 9.30 val., 61 metų vyras, dirbdamas įmonės objekte K. Dineikos gatvėje, lipo metaliniais laiptais ir nukrito nuo metalinių kopėčių ant išorinės stogo dangos. Nukentėjusiajam nustatytas juosmens slankstelio lūžis, jis gydomas Druskininkų ligoninėje.

VAGIA DVIRAČIUS 
Laikotarpyje nuo birželio 20 d. 20 val. iki birželio 21 d. 7.30 val. iš pastato Druskininkuose laiptinės buvo pavogti 32 metų Rusijos pilietei priklausantys kalnų dviračiai. Moteriai padaryta 908 eur turtinė žala. 
Birželio 24 d. vagys, sugadinę metalinę konstrukciją, įsibrovė į rakinamą rūsį Veisiejų gatvėje ir pavogė 59 metų moters dviratį. Nuostolis – 320 eur.

ATSITRENKĖ Į TVORĄ 
Birželio 24 d., apie 19.40 val., Leipalingyje, Parko g., neblaivus (1.82 prom. alkoholio) 47 metų vyras, važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į tvorą ir ją apgadino. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

SMŪGIAVO IR SPARDĖ

Birželio 23 d., apie 2 val., namų virtuvėje Druskininkų savivaldybėje vyras kilusio konflikto metu dešinės rankos kumščiu sudavė žmonai ne mažiau kaip 2 smūgius, vieną smūgį į veido sritį ir vieną - į kairį šoną. Įtariamasis sulaikytas. 
Birželio 23 d., apie 17 val., Viečiūnuose 63 metų S. Š. žodinio konflikto metu įspyrė 69 metų V. B. Įtariamasis S. Š. buvo uždarytas į areštinę.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.