Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Paskutinio skambučio šventė arba liūdnokas, bet šviesus 
  ir šmaikštus atsisveikinimas su mokykla 
Rusnė KULIEŠIŪTĖ

   Gegužės 24 dieną, penktadienį, „Ryto“ gimnazijoje nuotaika buvo ypatinga – vyko trečios klasės mokinių suorganizuota Paskutinio skambučio šventė, skirta išlydėti abiturientams. Tai gražus ir pakilus renginys, kurio metu dvyliktokams netrūko sveikinimų. Sėkmės linkėjo mokyklos svečiai: savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir švietimo skyriaus vedėja Diana Brown, žodį tarė mokyklos direktorė Egidija Vilkienė, o „Atgimimo“ mokyklos mažieji skyrė šokį, šiek tiek nuplukdantį į prisiminimus, kai patys dabartiniai abiturientai buvo tik pirmokėliai ir nedrąsiai žengė pirmuosius žingsnius į mokyklą. 
   Mokiniai, organizavę šventę, užtikrino, kad abiturientų indėlis į mokyklos gyvenimą nėra pamirštas – baigiantieji mokyklą buvo apdovanoti „Ryškiausių atspindžių“ nominacijose už geriausią vairavimą, jautriausią poeziją ir kitus įsimintinus nuopelnus gimnazijos bendruomenei. Nominantams buvo įteikti prizai, kūrybingai susieti su abiturientų pasiekimais: pavyzdžiui, geriausias vairuotojas Džiugas Grigalaitis gavo klevo lapų puokštę ir kvapą savo automobiliui. Kai kurie nominantai dalį savo talento parodė ir ant scenos - už vakarėlių organizavimą apdovanota Kamilė Launikonytė patarė, kaip suburti žmones drauge, puikų dzūkišką akcentą turinti Živilė Malaškevičiūtė pasidalino paslaptimi, kaip merginai ištekėti, o “Lietuvos Talentų” dalyvis Tomas Padegimas bei “Auksinio Balso” dalyvė Ema Zdanavičiūtė atliko bendrą dainą. Apdovanojimai suteikė daug gerų emocijų!
   O emocijų tądien išgyventa iš tiesų daug. Daug juoko, daug ir ašarų žinant, kad ketvirtokams tai greičiausiai paskutinis pasibuvimas drauge šioje mokykloje. Tai lyg liūdnokas, bet šviesus ir šmaikštus atsisveikinimas su kasdien supusia aplinka: mokyklos koridoriais, kabinetais, bendraklasiais, mokytojais, ir, kaip pačių dvyliktokų minėta, kitiems gimnazijos mokiniams paliktame testamente, eilėmis valgykloje ir sulankstytomis spintelėmis.
   Šventė buvo jautri ne tik abiturientams, bet ir tėveliams, mokytojams, draugams. Paskutinis išgirstas skambutis kvietė drauge pasitikti naują gyvenimo etapą ir, skambant simbolinę prasmę turinčiai dainai „Paukščiai“, skleisti sparnus. 
  „Abiturientai paliko simbolinį testamentą 
Anna UTESHEVA 

   Praėjusio penktadienio rytą Druskininkų “Ryto” gimnazijos 44-os laidos 139 abiturientai praleido neįprastai. Visame mieste girdėjosi šventės atgarsiai: spalvingai papuoštų automobilių koloną lydėjo mokinių juokas, linksmi šūkiai. Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, abiturientų auklėtojos Aušra Jonavičienė, Valė Peluritienė, Nijolė Krukonienė, Daiva Vasiljevienė, Edita Nevulienė-Nemunaitienė, Oksana Belkina kartu su mokiniais žaismingai papuoštose klasėse praleido paskutinę pamoką drauge. Po tokio tradicinio atsisveikinimo su mokykla dvyliktokai ant mokyklos laiptų sudainavo gimnazijos himną, išklausė sveikinimo žodžius ir stebėjo jaunesnių moksleivių šventinį pasirodymą. Renginio metu vienuoliktokai, organizavę šventę, suteikė abiturientams neįprastas ir džiaugsmingas nominacijas. 
Dvyliktokai savo ruožtu paliko simbolinį testamentą kitoms mokinių    laidoms. Abiturientų auklėtojos savo auklėtiniams skyrė savo kūrybos dainą, kurioje atviravo, su kuo joms teko susidurti per pastaruosius ketverius metus. 
Šventės pabaigoje atlikta atsisveikinimo su pačiomis gražiausiomis jaunystės akimirkomis daina „Paukščiai“ sujaudino ir gimnazijos kolektyvą, ir tėvus, ir pačius abiturientus.


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.