Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Po 8 metų lenda šiurpios detalės: mamą pasiekė žinia, kur
  žudikai galėjo užkasti sūnaus kūną

Pareigūnams pavyko sučiupti kraupia žmogžudyste įtariamą druskininkietį A.Burbą (feisbuko nuotr.), tačiau nei jo bendrininkas, nei auka kol kas nerasti

Vygandas TRAINYS, lrytas.lt 

   Nužudymo Druskininkuose, kurį žmonių prekeivių gauja įvykdė prieš 8 metus, paslaptis netrukus turėtų būti įminta. 44 metų Mariaus Tiškino motina pasidalino su naujienų portalu lrytas.lt žiniomis, kur galėtų būti užkastas sūnaus kūnas, o mūsų šalies pareigūnai šiuo metu išvyko į Jungtinėje Karalystėje rengiamą vieno pagrindinių įtariamųjų žmonos apklausą. 
   Kraupų nusikaltimą po daugelio metų atskleidusią 31 metų Jeleną Burbienę šiomis dienomis turėtų apklausti britų ir lietuvių teisėsaugos pareigūnai. Pas moterį į Angliją išskrido Alytaus policijos kriminalistai, narpliojantys painią žmogžudystės bylą. „Esu pasirengusi bet kada duoti parodymus“, – prieš apklausą portalui lrytas.lt pareiškė iš Druskininkų kilusi emigrantė. Būdama užsienyje moteris pranešė policijai, jog rankas M.Tiškino krauju susitepė jos buvęs sutuoktinis 40 metų Andrius Burba ir pastarojo 36 metų bendrininkas Vytautas Avižinis. Pareigūnams pradėjus tyrimą, abu įtariamieji pasislėpė, prieš tai skubiai ištrynę savo nuotraukas iš socialinių tinklų. A.Burba buvo sulaikytas Vokietijoje, o V.Avižinis paspruko iš Druskininkų į užsienį ir iki šiol yra ieškomas.
   Po skyrybų J.Burbienė atskleidė, jog jos vyras priklausė žmonių prekeivių gaujai. Grupuotėje taip pat veikė V.Avižinis ir 39 metų druskininkietis Tomas Dapkūnas. 

Užpylė karšto aliejaus 

   Pasak J.Burbienės, gauja vertė M.Tiškiną daryti nusikaltimus užsienio šalyse. 2010 metų gruodžio pabaigoje T.Dapkūnas kartu su M.Tiškinu atvyko į Druskininkus iš Šveicarijos ir paprašė Burbų dviem savaitėms įkurdinti jį savo namuose Birštono gatvėje. 2011 metų sausio 9 dieną šiame bute įsiplieskė konfliktas: svečiuose pas Burbas buvęs V.Avižinis staiga užpylė ant M.Tiškino iš keptuvės karšto aliejaus, o po to kartu su A.Burba ėmė jį mušti – spardė, daužė kumščiais.
   M.Tiškinui netekus sąmonės, smurtautojai suvyniojo kūną į vyšninės spalvos antklodės užvalkalą su geltonomis žvaigždutėmis ir kažkur išvežė T.Dapkūno šeimai priklausančiu mikroautobusu „Ford“.
   J.Burbienė teigė paslaptį ilgai saugojusi baimindamasi dėl savo ir savo vaiko gyvybės – buvęs vyras grasino su jais susidoroti: „Bet bėgant metams nusprendžiau netylėti – M.Tiškino artimieji turi sužinoti tiesą“. Iš pradžių M.Tiškinas buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. Jo kūnas iki šiol neaptiktas. 

Išgirdo svarbią žinią 

   Nužudytojo motina dienraščiui papasakojo, ką išgirdo iš savo pažįstamo, apsilankiusio vienos Druskininkų sanatorijos kavinėje. Ten A.Burbos gaujos narys girtas barėsi su savo žmona. Moteris jam prikaišiojo, kam leido savo sodyboje prie Leipalingio miestelio užkasti M.Tiškino palaikus. M.Tiškino motina aiškino, kad jos sūnus į nusikaltimus nebuvo įsitraukęs, tačiau galėjo pažinoti T.Dapkūną ir jo draugus. Jie galbūt norėjo apiplėšti M.Tiškiną – kartu su juo dingo ir banko kortelės, asmens dokumentai. A.Burba anksčiau jau buvo teistas už žmogžudystę ir kitus nusikaltimus, o žmonai prabilus apie M.Tiškino nužudymą, per kitus žmones ėmė grasinti ir jai susidorojimu. T.Dapkūnas, kurio žmogžudystės metu Burbų namuose nebuvo, šių metų kovo pabaigoje buvo nuteistas kalėti pusšeštų metų vaiko pardavimo byloje.

 

  Policijos žinios
STAMBI VAGYSTĖ 
Gegužės 15 d., po 12 val., Druskininkuose, Gardino g., įsibrauta į 59 metų moters butą ir pavogta: nešiojamas kompiuteris „Lenovo Y500“, kompiuteris „Dell Support Center“, 2000 JAV dolerių, 900 eurų, auksiniai ir sidabriniai papuošalai, perlų vėriniai, kvepalai. Nuostolis – 5555 eur.

APTIKTA SKENDUOLĖ 
Gegužės 12 d., po 6 val., mūsų savivaldybės Sventijansko kaime, Nemuno upėje, rastas nenustatytos tapatybės ir amžiaus skenduolės moters pradėjęs irti kūnas. Tapatybę aiškinasi policija, o tikslią mirties priežastį pareigūnams turėtų padėti atskleisti teismo medicinos ekspertai. 

SMURTAS VIEŠOSE VIETOSE 
Gegužės 12 d., po 14 val., prekybos centro Veisiejų g. automobilių stovėjimo aikštelėje neblaivus (2.05 prom. alkoholio) 40 metų vyras, matant pašaliniams asmenims, konflikto metu galva sudavė vieną smūgį į dešinio antakio sritį 31 metų moteriai ir smurtavo prieš 54 metų vyrą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. 
Gegužės 10 d. , apie 18.30 val., parduotuvėje Kudirkos g., Druskininkuose, 59 metų V. L. konflikto metu sudavė vieną smūgį į skruostą 68 metų V. E. V. 

NEBLAIVUS VAIRAVO IR ATSITRENKĖ 
Gegužės 9 d., apie 21.40 val., Druskininkuose neblaivaus (2.46 prom. alkoholio) 40 metų vyro vairuojamas Audi A4 atsitrenkė į priekyje sustojusią transporto priemonę Toyota Corola, vairuojamą 39 metų vyro.

SMURTAVO PRIEŠ SŪNŲ 
Gegužės 13 d., apie 16 val., daugiabutyje name Merkinės g., neblaivus (1.92 prom. alkoholio) 47 metų vyras smurtavo prieš savo 14-metį sūnų. Gegužės 11 d., apie 13.30 val., Jovaišių kaime neblaivi (2.80 prom.) 46 metų V. Č. konflikto metu smurtavo blaivaus 58 metų vyro R. Č. atžvilgiu.

 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.