Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Iš Druskininkuose įstrigusio keltuvo žmonės išvaduoti 
  po 3 valandų

Druskininkuose gelbėjo kelte užstrigusius žmones 
                                                     Viktorijos Danauskaitės nuotr.


Kristina POCYTĖ, aktualijų žurnalistė, delfi.lt
 

   Šeštadienio popietę užstrigo Druskininkuose esantys keltai „Lynų kelias“. Kaip DELFI pasakojo kelte esantys asmenys – niekas iš darbuotojų neteikia jokios informacijos, tik tuomet, kai užstrigę asmenys patys susisiekė su administracija, buvo perspėta, kad laukti gali tekti net keturias valandas.
   Kelte esantis asmuo (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – DELFI) pasakojo, kad kabinoje, kur yra ir jis pats, yra dešimt žmonių. Trys iš jų vaikai. Vienas iš vaikų – kūdikis. „Antra kabina kabo kažkur virš Nemuno, nežinau, kas ten gali būti“, – pasakojo vyras. Jis pasakojo, kad jo keltas keliavo link „Snow arenos“, o kitas – nuo jos. „Užstrigome jau daugiau nei prieš pusantros valandos, gal dvi, – penktą valandą vakaro kalbėjo vyras. – Niekas nieko neinformavo. Patys paskambinome, pasakė, kad tvarko. Ir sėdime toliau. “Kelte užstrigęs vyras pasakojo, kad susisiekus su administracija jiems buvo pasakyta, kad gedimas turėtų būti pašalintas per keturias valandas. „Pasakė, kad jei per keturias valandas nepašalins gedimo, iškvies kažkokius aukštalipius ar kažką, kad mus iškeltų“, – teigė vyras. Jis suskaičiavo, kad administracijos įvardytos keturios valandos turėtų baigtis maždaug septintą vakaro. 
   Jo teigimu, kelte esantys vaikai verkia, turistai iš kitų šalių piktinasi. „Nuotaikos nekokios. Vaikai verkia, yra grupė žmonių iš sanatorijos. Tiek laiko čia mažiems vaikams išbūti dar sudėtingiau“, – teigė vyras.
   DELFI susisiekus su Druskininkų keltuvais „Lynų kelias“, bendruoju telefonu atsiliepusi moteris pokalbį baigė nepanorusi prisistatyti, tačiau teigė, kad situacija žinoma ir sprendžiama. „Taip, viską žinome, – teigė moteris. – Iškviesti gelbėtojai, išgelbės. “Moteris patvirtino, kad žino, jog viename iš keltuvų yra kūdikis.Paprašius pakalbėti su kuo nors, kas galėtų pakomentuoti situaciją plačiau, moteris teigė: „Dabar visi užsiėmę, vėliau galėsime pakomentuoti“.
   Moteris teigė nežinanti, kiek laiko reikės laukti žmonėms, kurie yra užstrigę keltuose, nors pridūrė, kad galbūt trumpiau nei keturias valandas.
   Vėliau komentarą pateikė ir už keltuvus atsakingos įmonės direktorius: „Šiandien 15:35 dėl gedimo buvo sustabdytas „Lynų kelio“ keltuvas Druskininkuose. Preliminariais duomenimis manoma, kad tai keltuvo pavaros gedimas. Keltuvas buvo sustabdytas, jame yra keleivių, laukiama, kol gedimas bus sutvarkytas. Žmonių gyvybėms pavojus negresia, visos pagalbos tarnybos informuotos, gelbėtojai į vietą atvykę, bet tikimės neprireiks jų pagalbos ir keleiviai saugiai pasieks kelionės tikslą sutvarkius keltuvą. Apačioje budi medikų brigada. Šiuo metu (18:15) keltuvai pajudėjo ir avariniu režimu vyksta į išlaipinimo vietą. Dėkojame personalui, kuris sutvarkė gedimą ir dar kartą apgailestaujame bei atsiprašome keleivių už susidariusią situaciją.
   Suprantame, kad žmonės pakliuvo į stresinę situaciją, ir labai dėl to apgailestaujame, bet, kaip minėjau, pavojaus gyvybėms nėra. Dar kartą atsiprašome visų keleivių, patyrusių nemalonumus“, - pasakojo „Lynų kelio“ direktorius Gintautas Pakusas.
   DELFI žiniomis, į įvykio vietą buvo atvykę ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir medikų komanda. Vaikai, išlaisvinti iš kelto, buvo iš karto vedami į medikų automobilį. DELFI žiniomis, kitiems asmenims keltu kilti neleidžiama.

PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.