Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Balsai nekvepia: S.Skverneliui tiko korupcijos bylos
  įtariamojo R.Malinausko parama, tačiau tai jo neišgelbėjo
   Į prezidento postą kandidatavusiam S.Skverneliui paramą pareiškė R.Malinauskas, kuris yra tapęs įtariamuoju vadinamojoje teisėjų korupcijos byloje. Minėtos bylos kontekste apie valstybės apsivalymą visai neseniai kalbėjęs S.Skvernelis šios paramos ne tik neatsisakė – jo štabas apmokėjo jos skelbimą Druskininkų valdžialaikraštyje. Šiai žiniai nuvilnijus per šalį, kilo skandalas, o iš R.Malinausko paramos S.Skverneliui išėjo tik šnipštas: į antrą turą nepatekęs premjeras prapylė net ir Druskininkuose. 

   „Mes už realius darbus su konkrečiais žmonėmis. Gegužės 12 dieną balsuokite už prezidentą Saulių Skvernelį“, – vietiniame valdžialaikraštyje aiškino R.Malinauskas. Čia pat buvo pažymėta, kad tai – politinė reklama, kuri bus apmokėta iš S.Skvernelio rinkiminės sąskaitos. Kaip žinia, paties Druskininkų mero realius darbus kol kas narplioja teisėsauga – vasario pabaigoje R.Malinauskui ir jo patarėjui Aivarui Kadziauskui buvo pareikšti įtariami prekyba poveikiu ir papirkimu, veikiant organizuotoje grupėje, o apklausos Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) išvakarėse abiejų kurorto politikų namuose buvo atliktos kratos. 15min žiniomis, meras su patarėju galėjo susitarti dėl 50 tūkst. eurų dydžio kyšio perdavimo. Teisėsauga įtaria, kad mokėti kyšiai vadinamojoje Vijūnėlės dvaro byloje. Visa tai yra dalis didelio korupcijos tyrimo, kuriame minima visa eilė teisėjų ir advokatų. 
Vasarį pareigūnams pradėjus į teismus vedžioti suimtus teisėjus ir advokatus, S.Skvernelis džiaugėsi ir kalbėjo apie valstybės apsivalymą. „Neliečiamųjų laikai baigėsi. Šią pamoką turi išmokti visi – ir politikai, ir tarnautojai, ir teisėjai, ir gydymo įstaigų vadovai. Valstybėje siekiame nulinės tolerancijos korupcijai, o asmenys, kurie dengėsi tvirtais partiniais stogais ar naudojosi suteiktais įgaliojimais savo, o ne valstybės gerovei kurti, turi sulaukti tinkamo atpildo“, – vasario 20 dieną feisbuko paskyroje rašė jis. Tačiau tai nesutrukdė S.Skverneliui priimti paramą iš žmogaus, kuris šioje byloje yra įtariamasis. 
   „Aš tai priimu, kaip (paramą – aut.) žmonių, kurie išreiškė savo paramą, o man reikalingas žmonių palaikymas“, – sakė S.Skvernelis, atsakinėdamas į žurnalistų klausimus.
   S.Skvernelio rinkimų štabo komunikacijos vadovas Skirmantas Malinauskas 15min sakė, kad S.Skvernelio štabui esą svarbiau Druskininkų mero turima vietos gyventojų parama nei jam pareikšti įtarimai. „Neturime jokių įsipareigojimų ar dirbti kokiose nors koalicijose, ar kažkokių kitų dalykų, bet jeigu žinomi politikai nori mus paremti ir mums svarbu, kad mus paremtų už juos balsavę žmonės, mumis pasitikėję žmonės, mes tokią paramą priimame“, – tvirtino S.Malinauskas.
   Anot pašnekovo, S.Skvernelis Druskininkų mero paramos sulaukė ir lankydamasis Druskininkuose – R.Malinauskas tuomet viešai išsakė, kad S.Skvernelis yra kandidatas, kurį jis rems. Į 15min pastebėjimą, kad S.Skvernelis vadinamąją teisėjų korupcijos bylą mini kaip valymosi pavyzdį, tad ar dėl to nereikėtų atsiriboti nuo R.Malinausko paramos, štabo komunikacijos vadovas atsakė: „Mes šitoje vietoje visiškai atskiriame. Tikrai teisėsaugos institucijos atlieka savo darbą ir jeigu kažkam yra pareiškiami įtarimai, jeigu jie virsta apkaltinamaisiais nuosprendžiais, be jokios abejonės, tai yra visiškai nepriklausomi dalykai“. S.Skvernelio komandos atstovas pridūrė, kad svarbu ne vieno ar kito asmens parama – esą „žiūrima į žmones, kurie pasitikėjo tais politikais ir už juos balsavo“. Pašnekovas pridūrė, kad su R.Malinausku nėra jokių susitarimų ar įsipareigojimų, o paramą išreiškę merai finansiškai S.Skvernelio neparėmė. 
   Tačiau iš R.Malinausko paramos S.Skverneliui išėjo tik šnipštas: į antrą turą nepatekęs premjeras prapylė net ir Druskininkuose. 
„Malinausko palaikymas – nė motais“, - gegužės 12-ąją, pasibaigus rinkimams, naujienų portalas www.delfi.lt publikacijoje apie visoje Lietuvoje kalbintus gyventojus citavo ir Druskininkų žmones: „Atgimimo rinkimų apygardoje prieš pietus taip pat jau rikiavosi žmonių eilutė. Nuo ankstyvo ryto balsuoti plūstelėjo pensininkai, vėliau, saulutei išlindusi iš už debesų, pasirodė ir jaunimas. Šiame mieste, kaip paaiškėjo apklausus gyventojus, druskininkiečių prioritetas – I. Šimonytė. Vietiniai netgi pokštavo: „Ar jūs klausiate, kas bus kita prezidentė?“. Gyventojai taip pat vaizdavo nustebimą paklausus, ar jų apsisprendimo nepaveikė mero Ričardo Malinausko viešai išreikštas palaikymas S. Skverneliui. Žmonės arba nusukdavo kalbą, arba tvirtindavo, kad apie tai nieko negirdėję. „Aš balsuosiu už I. Šimonytę, tačiau nepykčiau, jei bus ir G. Nausėda, bet ne S. Skvernelis. Man svarbu, kad prezidentas būtų išsilavinęs ir tinkamai atstovautų Lietuvai užsienyje. Apie R. Malinausko palaikymą S.Skverneliui nieko negirdėjau. Be to, kaip jis gali įpareigoti mane, kaip rinkėją, už ką nors balsuoti“, – klausė balsuoti besiruošianti Ona. „Moterys jau gerai pasirodė Lietuvos politikoje, todėl dar viena moteris prezidentė bus priimtina“, – paklaustas, už ką balsavo, sakė Lukas. „Gerbiu prezidentę, todėl elgsiuosi kaip ji. Referendumo dėl Seimo narių mažinimo biuletenio neimsiu, o iš kandidatų rinksiuosi tarp G. Nausėdos ir I. Šimonytės. Už kurį balsuosiu, nesakysiu“, – dėstė garbaus amžiaus Vincas. „Aš už I. Šimonytę, o meras R. Malinauskas su savo nurodymais man ne kelrodis. Apsisprendžiau jau seniai“, – sakė muzikantas Gintaras, ir pripažino, kad jokie vietos politikų prašymai ir nurodymai jo nuomonės pakeisti negalėjo“.
   „Miestai pagaliau mušė aktyvumo rekordus. Rinkimų apygardose nutįso eilės. Kai kur net biuletenių pritrūko. Kada paskutinį kartą taip buvo, a? Kada Lietuva davė 56 proc., o Vilnius – net 60,5 proc. aktyvumo? Ar tik ne per referendumą dėl stojimo į ES? Mūšis tas tikrai buvo ne dėl garbės. Dėl to, kokią kryptį renkasi Lietuva – ar ji išliks atvira visuomenė, ar galutinai virs uždara draudimų visuomene, kur valstybės vadovas yra viską uždrausti linkęs piktas policininkas, kuriam visi, kas ne su juo, – priešai, - www.delfi.lt publikuotame komentare „Per Šimonytės plauką – tolyn nuo policinės valstybės“ rašė Rimvydas Valatka. - Vardan to Skvernelis, prieš kelis mėnesius atsainiai mojęs Uspaskicho, teistų partijų ir asmenų pusėn, prieš pat rinkimus paskelbė stalininę gretų ir urkų mobilizaciją, kurios esmė – kiekvienas urka yra gerai, jei tik urka balsuos už Karbauskio lizinginį policininką. Uspaskichas, Širvintų Pinskuvienė, Druskininkų Malinauskas, teista Darbo partija ir prie jų prisidėjęs Gražulis – niekas Skverneliui nebesuko nosies savo kvapais ir aromatais. O juk žadėjo mums gyventi švariau“.

„Druskonio“ inf.


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.