Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Politikės pasirodymą baigusi G.Kuneikienė įvertinta
  opozicijos kritika ir R.Malinausko bendražygių katutėmis
   Kovo 28 d. paskutiniajame praėjusios kadencijos savivaldybės tary bos posėdyje antikorupcijos komisijos 2018 metų veiklos ataskaitą pristatė iš vietinės politikos besitraukianti Gražutė Kuneikienė, ėjusi šios komisijos pirmininkės pareigas. Ji nebedalyvavo šįmet kovo 3 d. vykusiuose savivaldybės tarybos rinkimuose. Druskininkuose ir praėjusiais metais nemačiusi jokių korupcijos apraiškų, G.Kuneikienė tarybos posėdyje neišvengė griežtos opozicijos narių kritikos. Už tai R.Malinausko bendražygiai buvusią konservatorę įvertino padėkos posmais ir plojimais.

Nerado jokių korupcijos užuomazgų

   Kovo 28 d. paskutiniajame praėjusios kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje antikorupcijos komisijos 2018 metų veiklos ataskaitą pristačiusi G.Kuneikienė aiškino esą korupcijos Druskininkų savivaldybėje nėra. „2018 metais nebuvo gauta pagrįstų skundų, susijusių su savivaldybės institucijų veikla“, - dėstė šiai komisijai vadovavusi G.Kuneikienė. 
   Praėjusių metų ataskaitoje nurodoma, į kurias savivaldybės administracijos veiklos sritis pernai buvo nukreiptas išskirtinis dėmesys. Siūlome susipažinti, nuobodu nebus. “Druskininkų savivaldybės Antikorupcijos komisijos 2018 m. gegužės 21 d. posėdyje buvo sprendžiama dėl Druskininkų savivaldybės administracijos veiklos sričių, kuriose 2018 m. turėtų būti nustatyta korupcijos pasireiškimo tikimybė. Antikorupcijos komisija nusprendė, kad 2018 metais korupcijos pasireiškimo tikimybės tikslinga būtų nustatyti šiose Druskininkų savivaldybės administracijos veiklos srityse: traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei priekabų registravimas ir techninė priežiūra bei viešųjų pirkimų inicijavimas, organizavimas ir kontrolė, - dėstoma G.Kuneikienės vadovautos antikorupcijos komisijos ataskaitoje. - Atlikus korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymą, padaryta išvada, kad korupcijos pasireiškimo tikimybės šiose srityse nėra“.
„Išanalizavus Druskininkų savivaldybės biudžetinių, viešųjų įstaigų ir Savivaldybės kontroliuojamų akcinių bendrovių korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo išvadas, galima teigti, kad minėtose srityse korupcijos pasireiškimo tikimybės nėra“, - aiškino G.Kuneikienė.

„Girdėjom, kad tyrėt traktorius“

   „Girdėjom, kad tyrėt traktorius ir kitas priemones. Jūs, kaip kontrolės komiteto pirmininkė, kaip vertinate korupcijos pasireiškimo galimybes Druskininkų savivaldybėje?“ - G.Kuneikienės tiesiai šviesiai paklausė tarybos narys Karolis Kaklys. 
  „Aš jum jau anąsyk sakiau – jokių skundų, jokių pasiūlymų mes nesam gavę nei iš jūsų, nei iš miesto gyventojų,taip toliau. Jeigu kažkas tai ir yra, tai turi būti, kaip aš sakau, įrodymai, kol kas tų įrodymų jokių nėra. Taip kad aš galiu tvirtinti, kad mūsų komisija dirbo gerai, ir jokių nebuvo“, - opozicijos nariui atsakinėjo G.Kuneikienė. 
  „Kaip galėtumėte pakomentuoti tokį santykį: skatinti gyventojų nepakantumą korupcijai, kaip vieną iš antikorupcijos komisijos pagrindinių užduočių, ir faktus, kad, išaiškėjus korupciniams įtarimams savivaldybės vadovo ir jo patarėjo atveju, staiga tiesiog isteriškai bandoma daryti spaudimą visuomenei, bendruomenei, kaip viskas čia yra ne taip, kaip viskas čia yra klaidinga, kaip čia viskas yra pilama ant Druskininkų“, - klausimą G.Kuneikienei pradėjęs uždavinėti konservatorius Antanas Balkė iškart buvo sustabdytas įsiterpusio R.Malinausko: „Čia yra klausimas ar pasisakymas?“
   „Klausimas. Tai kaip ...“ – bandė tęsti A.Balkė. “Baigėsi laikas, ačiū“, - sakinį nespėjusį užbaigti opozicijos narį be skrupulų nutraukė R.Malinauskas.

Ataskaitą išvadino parodija

   „Visa šita ataskaita – parodijų parodija. Mes viską čia suprantame. Kaip aktoriai žiūrim, čia kas kur vaidins. Kontrolės komitete opozicijos nėra, antikorupcinėje komisijoje opozicijos nėra. Viskas gerai, triūbijama, kaip čia viskas nuostabu, tačiau žiniasklaidoje viskas visai kitaip skamba. Tiesiog matom tą parodiją ir tiek“, - G.Kuneikienės ataskaitą į miltus sumalė dr. J.Šarkus.
   „Tai aš visuomet manau, kad jei antikorupcinės komisijos nariai mano vienaip, o vienas ar keli manot kitaip, tai turbūt verta pagalvot, kodėl taip manot“, - aiškino pranešėja. 
   „Gal ne apie aktorius reikėtų kalbėti taryboje, bet apie klounus. Tai būtų žymiai tikslesnis apibūdinimas“, - matyt, nelabai įsigilinęs, kurią pusę J.Šarkus pavadino ‚aktoriais“, įsiterpė R.Malinauskas. 
„Nesuprantu, kiek ilgai žymusis Balkė lies krokodilo ašaras, pats buvo komiteto sudėty, galėjo aiškintis korupcinius nusikaltimus, kovoti su blogiu, bet staiga pats išeina. Gal kas atsakys man į šitą klausimą?“ – įsijungė R.Malinausko bendražygis Julius Matulevičius.
„Aš atsakysiu. Gerbiamas Julius, matyt, neskiria kontrolės komiteto nuo antikorupcijos komisijos, - po J.Matulevičiaus komentarų neišlaikė K.Kaklys. - Turbūt neskiria todėl, kad Gražutė Kuneikienė yra visų jų pirmininkė. Ir mes puikiai žinome, kad būtent – apeinant vietos savivaldos įstatymo normas, su sąžine nesuderinamais būdais yra grubiai pažeidžiamos mažumos teisės Druskininkų savivaldybės taryboje. Ir mes vertiname, kad tai yra fiktyvi antikorupcijos komisijos veikla. Ir iš tiesų kuomet pats pirmininkaujantis, kuriam vienoje didžiausių Lietuvos istorijoje bylų yra pareikšti įtarimai, kalba apie kažkokius klounus, tai aš jo vietoje susimąstyčiau apie politinę atsakomybę ir patylėčiau“. „Apie atsakomybę susimąstykime mes kiekvienas apie savo, ir ne tamstai mane mokyti ar moralizuoti“, - pradėjo R.Malinauskas. „Teisėsauga yra“, - apie jam pareikštus įtarimus ir gresiančią atsakomybę priminė K.Kaklys.
   „Apie teisėsaugą mes dar pakalbėsim, ir ne tavo nosies reikalas, jaunuoli, diskutuoti apie teisėsaugos reikalus“, - pratrūko R.Malinauskas.

Priminė pareikštus įtarimus

  
„Konfucijus yra pasakęs – kategoriškumas yra ribotumo požymis. Jums tik vaidenasi korupcija ir panašūs dalykai“, - išstojo R.Malinausko bendražygiu tapęs A.Šiaučiulis. „Na, ne mums vieniems“, - nusijuokė K.Kaklys, turėdamas omeny didžiąją teisėjų korupcijos bylą ir tai, kad joje įtarimai prekyba poveikiu bei papirkimu yra pareikšti R.Malinauskui bei jo patarėjui A.Kadziauskui. 
   „Visa kontrolės komiteto ir antikorupcijos komisijos, kuriems pirmininkavo G.Kuneikienė, veikla iš esmės buvo tuščia, butaforinė. Mes kitaip vertinti negalime, - pasisakyme minėjo A.Balkė. - Buvo pasityčiota iš įstatymo, o bendra situacija…“. „Ačiū, laikas baigėsi“, - opozicijos narį vėl nutraukė R.Malinauskas.
Tuo tarpu R.Malinausko komandos narys V.Kvedaras ėmė dėkoti Kuneikienei už “nuoširdžiai atidirbtą darbą”. „Nekelia abejonių nei komisijos kompetentingumas, nei moralinės savybės.    Apgailestauju, kad pasirinkote nedalyvauti rinkimuose. Apgailestaudamas, kad jūsų nebus, noriu pasidžiaugti, kad mūsų tarpe yra sąžiningų žmonių“, - liejosi V.Kvedaro pagyros G.Kuneikienei. 
   Priminsime, kad buvusi konservatorė G.Kuneikienė iš partijos buvo pašalinta 2015-ųjų spalį. R.Malinausko vadovaujamiems socdemams, į Kontrolės komitetą niekaip nenorėjusiems įsileisti opozicinių frakcijų vieningai deleguoto konservatoriaus V.Semeškos, pagalbos ranką tuomet netikėtai ištiesė pati V.Semeškos bendrapartietė. G.Kuneikienę, su niekuo nederinusią savo veiksmų ir savarankiškai pasisiūliusią į Kontrolės komiteto narius, 2015 m. rugsėjo 30 d. savivaldybės tarybos posėdyje socdemai sutiko kone išskėstomis rankomis, o štai tokį bendrapartietės elgesį Druskininkų konservatoriai įvertino kaip partijos išdavystę. Buvusi TS-LKD Druskininkų skyriaus pirmininkė G.Kuneikienė dėl tokio elgesio buvo pašalinta iš TS-LKD partijos. Su šiomis permainomis išgaravo ir kritiška politikės nuostata valdžios atžvilgiu. „Ji dažnai skundėsi, kad priešprieša valdžiai kenkia jos šeimos interesams. To ji niekuomet neslėpė“, - 2015 m. po TS-LKD partijos Druskininkų skyriaus pirmininko rinkimų interviu žiniasklaidai minėjo į šias pareigas tuomet išrinktas Vilius Semeška. 

„Druskonio“ inf.


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

Įstaiga išsinuomotų biuro patalpas ilgam terminui.
Pageidavimai: apie 12–15 kv. m,
1 aukštas, geras privažiavimas ir
prieinamumas, arčiau miesto centro.
Tel. (8-656) 12176.


IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.