Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Šimtadienis – abiturientų atspindysAndriaus Švitros nuotraukose: “Ryto“ gimnazijos abiturientai ir jų auklėtojos šimtadienio šventėje

Anna UTESHEVA

   Vasario 15-ąją, penktadienį, “Eglės” sanatorijoje įvykusi Druskininkų “Ryto” gimnazijos 44-os laidos abiturientų šimtadienio šventė buvo šiek tiek kitokia nei ankstesnės.

  
Kodėl žmogus pamiršta kitus? Kodėl jis rūpinasi tik savimi? Kodėl menininkas yra kitoks? Į šiuos klausimus bandė atsakyti šimtadienio scenarijaus autorės Anna Utesheva ir Živilė Malaškevičiūtė.
   Renginys prasidėjo nuo simbolinio atsisveikinimo su nerūpestingomis dienomis - vaizdo medžiagos, kurioje buvo sudėtos mokinių vaikystės nuotraukos, ir kaip jie atrodo dabar. Šventę papildė abiturientų bendri muzikiniai pasirodymai bei sveikinimų žodžiai.
   Toliau sekė pačių mokinių sukurtas spektaklis, kuris vaizdavo kitų gyvenimus pakeitusio asmens prisiminimus. Simbolinis pavadinimas “Atspindy” buvo tarsi abiturientų gyvenimo refleksijos, kurias perteikė šeši skirtingi personažai. Dėmesio centre - kasdieniniai rūpesčiai, kuriuos tenka iškęsti daugeliui mokinių. Patyčios, sunkumai šeimoje, vidiniai konfliktai ir t.t. Visos istorijos kulminacija - nieko neišsiskiriantis tarp klasės draugų mokinys priverčia kitus susimąstyti apie savo elgesį ir patyčias, nukreiptas prieš menininkę. Pastaroji savo jausmus perteikia poezijoje ir ruošiasi dalyvauti kūrėjų vakare, kuriame pirmą kartą deklamuos savo eiles. Po jausmingo kiekvieno personažo monologo ir pokalbio su auklėtoja pagrindiniai veikėjai nusprendžia palaikyti jauną kūrėją ir padaryti nuotrauką atsiminimui. Tą pačią nuotrauką video medžiagoje laiko Vytautas Valentukevičius, kuris vaizduojamas kaip suaugęs pagrindinis veikėjas, prisiminęs savo jaunystės akimirkas. Visą renginį vainikavo auklėtojų sukurta daina abiturientams.
   Visų abiturientų vardu dar kartą norėtumėm padėkoti visiems, kas padėjo organizuoti tokią svarbią šventę: JUC-o darbuotojams ir Mariui Dovydauskui, Arnui Uzdilai už suteiktą techninę pagalbą visų repeticijų ir renginio metu, “Caffeine” ir “Draugų namų” bei UAB “Druskininkų autobusų parkas” savininkams už suteiktas filmavimui vietas, V.Valentukevičiui, kuris maloniai sutiko pabendrauti su mokiniais, bei visai mokyklos administracijai, mokytojams ir tėveliams, su kuriais džiaugėmės šventės akimirkomis.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.