Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Senatvę sujaukė renovacija
   Esu 80-metė druskininkietė pensininkė. Kasdien klausau LRT radiją. Jis pranešė, kad dabartinė Aplinkos ministerija nustatė, jog daugybės renovuotų pastatų sienos (fasadai) padengti ypač degių toksiškų medžiagų plokštėmis, nors dokumentai šiuo atžvilgiu – tvarkoj... 
   Ką reiškia tokios biznierių klastotės, pamatėme, kai Londono daugiabutyje sudegė kelios dešimtys žmonių, o kiek liko suluošintų! Didžiulė ugniagesių pajėgos buvo bejėgės prieš žaibiškai suliepsnojusias plokštes ant sienų. 
   Kokia šiuo reikalu padėtis Druskininkuose? Ar netrukdoma sąžiningai atlikti tyrimus, ar nemeluojama, ar neklastojama? Pensininkai pasirašo už renovaciją, nes bijo sankcijų, o dirbantieji priversti imti paskolas. Mano anūkės šeima, gyvenanti M.K.Čiurlionio gatvėje, taip pat ilgiems metams liko banko skolininke. Renovaciją atliekantys darbininkai šaipėsi, kad dabartiniai 40-mečiai ar netgi 50-mečiai sulauks dienos, kai reikės nuimti nuo sienų yrančias ir byrančias medžiagas. Bus teršiama aplinka ir vėl iš naujo reikės tvarkyti sienas, nes jos bus baisios. Kas už tai mokės? Užprogramuotas absurdas ir žmonių kišenių tuštinimas. 
   Man jau 80: visą gyvenimą sunkiai dirbau. Esu suvargusi moteris. Negana to, senatvę sujaukė renovacija. Jaučiuosi tarsi gyvenčiau toksiškoje dėžėje su parako sienomis. Pagal rekomendacijas kasdien atlapoju langus. Ši kasdieninė vėdinimosi procedūra įvarė ligą. Dalį duonos pakeičiau vaistais. 
   Turistai iš užsienio kartais stebisi, kaip galima niokoti geras plytines dienas?! Vien tik sutvarkius balkonus, langus, pamatus ir stogus, šiluma gali pakilti keliais laipsniais. Apie tai vis daugiau kalba specialistai. Tai žymiai pigiau. 
   Pelėsio priešas – oro judėjimas. Užkonservavus plytas, oro judėjimas net ir ventiliuojamuose fasaduose smarkiai sumažėja. Dėl to gali įsimesti pelėsis net ir iš išorės. Be to, sutrikdomas sienos drėgmės natūralus balansas. Taigi namo amžius trumpinamas. Be to, daugelis plytų mechaniškai pažeidžiamos. Tai kur čia atnaujinimas? 
   Prisidengę energijos taupymu veikėjai prakiša netinkamas degias toksiškas medžiagas ir pasidaro biznį. Aplinkos ministerija atskleidė ir išaiškino skandalingus faktus netgi Santaros klinikose! Ministerijos tyrimai rodo, kad renovacija dvelkia Londono tragedijos kvapais! O kas galėtų objektyviai įvertinti renovuotų namų sienas mūsų mieste? 
   Sudėjus kreditą, palūkanas ir apšildymo išlaidas, renovuoto namo gyventojai moka daugiau negu nerenovuoto! Nepamirškime, kad kreditą ir palūkanas mokame ir vasarą. Gerbiama redakcija, jei galite, susisiekite su garsiu ekonomikos prof. Raimundu Kuodžiu, kad jis pakomentuotų sienų šiltinimo ekonominį absurdą, ypač jei tos sienos – aukštos kokybės plytų. Jei bent dalelė mano minčių sudomino, būsiu dėkinga. 

Valerija Z. 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.