Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Apie „grandiozinius“ projektus svaigstanti valdžia išjuokta
  dėl pasenusio jų pristatymo 
   Mūsų valdžia jau kiek metų nesustoja girtis apie visokius savo planus - dirbtines jūras, aerodromus ir kitus „analogų neturinčius“ projektus. Tačiau opozicija pastebi, kad žodžiais „smėlio pilis“ statantys valdžios ponai net nesistengia savivaldybės interneto puslapyje atnaujinti planuojamų projektų vizualinės informacijos. „Žiūrint į internetinį lauką, nesimato, jog kažkaip tai norime turėti tas investicijas“, - viename iš paskutiniųjų posėdžių vietos valdžią per dantį patraukė savivaldybės tarybos narys Antanas Balkė, primindamas naftalinu atsiduodantį savivaldybės planuojamų investicinių projektų pristatymą. 

   Spalio 31 d. vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje vietos politikai nusprendė prašyti Nacionalinės žemės tarnybos perduoti savivaldybei patikėjimo teise valdyti kelis valstybinės žemės sklypus: 30 arų ha žemės sklypą Baravykų g. 1D; 1,27 ha žemės sklypą Mizarų g. 55; 45,55 ha žemės sklypą Mizarų g. 59A bei 1,66 ha žemės sklypą M. K. Čiurlionio g. 80 ūkinei komercinei veiklai, viešosios paskirties rekreacijai ir poilsiui, viešojo naudojimo poilsio objektams.
   „Kokie šio sprendimo argumentai? Kokias savivaldybė gauna teises, jeigu valstybė sklypą atiduoda, sakykim, panaudai?“ - sprendimo projektą pristačiusio administracijos investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjo A.Svirsko paklausė savivaldybės tarybos narys A.Balkė. „Panaudai negali ieškoti jokių investicijų. Patikėjimo teise – viską gali, išskyrus žemės sklypo pardavimą“, - komentavo A.Svirskas.
   „Gal esate numatę atitinkamą plėtrą šiuose sklypuose, kažkokių planų jau yra?“ - į savivaldybės administracijos atstovą kreipėsi opozicijos atstovas Karolis Kaklys. „Planų visada yra. Juos pateiksim jums vėliau“, - atskriejo A.Svirsko atsakymas. „Tai jūs planuojat...“, - toliau tęsė K.Kaklys, nustebęs, ar savivaldybės tarybos nariai jau tapo tokiais „nereikšmingais sraigteliais“, kuriems administracijos valdininkai teiksis atskleidinėti savo planus tik tuomet, kai reikės už juos balsuoti?
   „Mizarų g. 55 - aerodromas. Mes norim rekonstruoti aerodromą. Jūs žinot turbūt tą, ar ne? Šalia esantis sklypas taip pat ketinamas panaudoti administracinei aerodromo veiklai. Sklypas prie Švietimo centro – patikėjimo teise perimsim tą plotą, ketiname kažką padaryti, išplėsti. Toliau – Baravykų g. sklypas, kur šalia yra dujų stotelė. Numatyta automobilių stovėjimo aikštelė šalia patikėjimo teise valdomo sklypo, buvusio geležinkelio“, - pagaliau valdžios rūmų planus ėmė skleisti A.Svirskas. 
   „Pakvieskite ir opoziciją, gal irgi idėjomis prisidėsime“, - nusijuokė K.Kaklys. „Jūs turite idėjų tik kaip skundą parašyt“, - pasigirdo R.Malinausko trigrašis. „Čia jau jūs daugiau patirties šiuo klausimu turite“, - jam atkirto K.Kaklys.
   „Bandžiau pasižiūrėti į savivaldybės interneto svetainėje esantį turto skyrių. Ir ką ten radau. Gerbiamas Algi, turbūt jums reikėtų prisiimti dalį atsakomybės: turto, investicijų valdymo sritis – visiškai tuščia, - pasisakymo metu minėjo A.Balkė. - Pavyzdžiui, aerouosto pristatymas – dar mano darytos vizualizacijos, pasenusios, prieš kiek metų darytos (A.Balkė savivaldybės vyr. dailininku dirbo 17 metų, iki 2011-ųjų vidurio, red.p.). Kaip ir sanatorijos „Nemunas“ didžiojo pastato (pristatymas, - red.p.). Žiūrint į internetinį lauką, nesimato savivaldybės turto valdymo, kad kažkaip tai norime turėti tas investicijas“. 
   „Prieš posėdį pasidomėjau, kokia informacija pateikta apie savivaldybės parduodamą turtą, pastatus internete. Kai kurie parduodamų pastatų puslapiai apskritai tušti, jokios informacijos, kiti – labai seni, įskaitant ir aerodromo fotomontažus, kurie dar mano buvo daryti. Turime daugiau kaip 45 tūkst. kv. metrų nenaudojamų pastatų ir nieko realiai nedaroma, kad turimi nenaudojami pastatai bent minimaliai būtų naudingi. 10 metų sanatorijos „Nemunas“ pastatai yra savivaldybės nuosavybė. Per tą laiką supūdyti ir nugriauti 3 mediniai „Nemuno“ pastatai, apgriauta koncertų salė, maitinimo korpuso ir didžiojo pastato būklė per tiek metų irgi jau tapo apgailėtina. Panašu, kad ir šį teks griauti, nes per tiek metų dėl sugriuvusių lietaus vandens nuvedimo sistemų vanduo ir šaltis ardė ir mūrą, ir konstrukcijas. Kažkodėl bendruomenei nepateikiama jokia informacija apie nenaudojamo turto situaciją ar pastangas racionaliai jį panaudoti“, - apie savivaldybės valdomo turto būklę kalbėjo A.Balkė. 

„Druskonio“ inf.

 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.