Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  „Nesu sutverta monotoniškam darbui“ 

Vilija Dailydaitė su mama Valerija, tėčiu Vytautu ir seserimi Sigita


Nuo praėjusių metų gegužės mėnesio Vilija Dailydaitė radijo 
stoties “Lietus” eteryje kiekvieną rytą (nuo 6 iki 10 val.) žadina visą LietuvąRamunė KARLONIENĖ

   Druskininkietė Vilija Dailydaitė (33 m.) baigė lietuvių filologiją tuometiniame Vilniaus pedagoginiame universitete. Mergina svajojo apie teisininkės darbą, taigi mokslus teko tęsti. Vis dėlto dešimt metų trukęs jos, kaip teisininkės, kelias pasibaigė – jauna mergina pasirinko visiškai kitą kryptį. Vilija tapo radijo stoties „Lietus“ rytinės laidos vedėja.

   2017 m. pradžioje socialiniame tinkle “Facebook” Vilija netikėtai aptiko skelbimą: M-1 radijo stočių grupė, kuriai priklauso ir radijo stotis “Lietus”, ieško laidų vedėjų, kūrybininkų, reklamos ekspertų ir pan. Puikiai įsiminė to skelbimo mėlyną foną ir baltas raides. Vidinis balsas kuždėjo: “Užpildyk anketą”! Jau seniai buvo nusprendusi, kad per ilgai užsisėdėjo vienoje darbovietėje (dešimt metų mergina dirbo vienoje valstybės valdomoje draudimo bendrovėje teisininke), ir jautė, kad atėjo metas kažką keisti.
   „Labai norėjosi pokyčių. Matyt, nesu sutverta monotoniškam darbui. Man tiesiog trūko oro, norėjosi iššūkių“,- prisipažino Vilija.
Mergina visada buvo aktyvi ir žingeidi: išbandė save vestuvių vedėjos amplua, dalyvavo TV žaidimuose, netgi buvo pasiryžusi dirbti stiuardese!
   Tik štai sėkmingai perėjusi stiuardesių atranką, paskutinę minutę Vilija su skaudančia širdimi šio sumanymo atsisakė – išsigando, kaip pati tvirtina, gyvenimo “ant lagaminų”, sujauktos dienotvarkės, nestabilumo. Vis dėlto lėktuvai išliko jos silpnybe: skrisdama lėktuve, mėgaujasi skrydžiu, nuolat ilgesingu žvilgsniu palydi praskrendančius „paukščius“. 
   „Jei Dievas uždaro duris, atveria langą, per kurį vaizdas kartais būna nepalyginamai gražesnis“,- tvirtina optimizmu trykštanti Vilija.
   Tačiau atvira ir nuoširdi Vilija pirmą kartą gyvenime apie planus keisti darbą beveik niekam neprasitarė: „ Apie savo planus papasakojau tik sesei ir artimam draugui. Jie mane palaikė ir tai suteikė drąsos keliauti pirmyn“. 
   Vilija puikiai prisimena vieną vasario penktadienio apsilankymą radijo stotyje „Lietus“. Po pusvalandį trukusio pokalbio su vadovais mergina išgirdo frazę: “Jūs mums įdomi”. O dar po keleto susitikimų, maždaug po mėnesio, sulaukė realaus pasiūlymo vesti laidą. 
   Taigi nuo praėjusių metų gegužės radijo stoties “Lietus” eteryje kiekvieną rytą (nuo 6 iki 10 val.) su kolega žadina visą Lietuvą. 
„Faktą apie pakeistą darbą tėvai sužinojo prieš dieną mano balsui pasigirstant eteryje. Tai juos šiek tiek šokiravo, tačiau vėliau, kai pamatė, kokia esu laiminga ir “užsidegusi”, susitaikė ir iki šiol yra mano didžiausi gerbėjai bei kritikai“,- neslepia džiaugsmo mergina.
Darbas radijuje be galo įdomus - niekada nebūna taip pat kaip vakar, kiekvieną dieną nauji iššūkiai, nauji pašnekovai, kasdienį išėjimą į eterį lydintis jaudulys. 
   „Dirbame dviese su kolega, būna visko: ir džiaugsmo, ir kivirčų, būna, kad net ir pasitrankome durimis (juokiasi.), bet dėl to tik įdomiau – darbas eteryje neapsieina be prieskonių. Bendraudami su žmonėmis tiesiogiai, nestokojame kuriozinių situacijų, iš kurių reikia žūtbūt suktis“.
   Vilija save vadina tikra pelėda. Anksčiau, kai darbas prasidėdavo 8 val. ryte, būdavo, kad kelias minutes pavėluoja, mat lovoje gulėdavo iki paskutinio. Dabar yra kitaip: eteris miegančių nelaukia... O savo rytą ji planuoja minučių tikslumu. Kaip kokioj kariuomenėj... 
   Užtat kasryt regi bundantį miestą, junta ramybę ir tylą, ypač vasarą, kai švinta anksti. Tiesiog energijos pliūpsnis visa dienai...
Vilija nesididžiuoja tuo, kad geba už save pakovoti, nebijo svajoti, keistis. Už daug ką ji dėkinga ir artimiausiems draugams, ir savo šeimai: Druskininkuose gyvenantiems tėveliams ir sostinėje įsikūrusiai seseriai. Mama Valerija, švelni ir gera moteris - jos patarėja ir guodėja. Tėvelis Vytautas - šnekorius, linksmuolis, dainininkas, šokėjas. Sesuo Sigita - jos paslapčių patikėtinė, įkvėpėja, tvirto charakterio pavyzdys. Beje, šioje druskininkiečių šeimoje visi meniškos sielos, ypač mėgstantys šokti: pati Vilija ir jos tėveliai šoka savo malonumui, o jaunėlė sesuo Sigita - profesionali šokėja.
   „Aš mėgstu pasaulį tapyti rožinėmis spalvomis net ir tuomet, kai, regis, žemė slysta iš po kojų. Juk viskas praeina ir įsijungia stebuklingas “antrasis kvėpavimas”. Mėgstu svajoti! Svajonės pildosi! Gal ir ne visos iškart, bet pildosi“,- tvirtai įsitikinusi radijo laidų vedėja.
   Paklausta, ką jei reiškia gimtas miestas, Vilija šypsosi: „Myliu Druskininkus! Jie lyg ramybės oazė, užuovėja, uostas arba tiesiog namai, kur visada gera grįžti. Druskininkai taip išgražėję, pasikeitę, kiekvienas kampelis išpuoselėtas. Anksčiau grįždavau dažniau, dabar dėl didelio tempo negaliu sau to leisti. Vis dėlto progai pasitaikius, pasivaikščioti Nemuno pakrante, Vilniaus alėja, paklausyti paukščių čiulbėjimo ar pasidžiaugti besikeičiančiu metų laiku nepakartojama...“


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.