Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  „Ne naisių stabmeldystė arba „balvonų“ rojus“ 
Feljetonas

Modestas KLENYS 

   Ketvirtadienis. Vidurdienis. Malinausko išpuoselėta (sako, jis apgynė Druskininkus nuo „Lidl“ invazijos) didžioji „Maxima“. Nuobodžiauja pirkėjų laukiančios pardavėjos žuvies, mėsos, delikatesų skyriuose; salės darbuotoja tikrina šokolado lentynas; praslenka apsauginio šešėlis. Prie savitarnos kasų trys žmonės. Iš normalių kasų (kurių yra septynios) dirba tik viena. Prie jos mažutė tik dešimties žmonių eilutė. Yra dar viena tokia nenormali: nei greitoji kasa, nei informacija, nei tabako skyrius, nei mokesčių priėmimo kioskas,- joje tarp trijų elektroninių aparatų vos spėja suktis viena mergina. Mergina viena, o aparatai trys ir žmonių eilės trys: kas prekes grąžinti, kas tabako nusipirkti, kas su viena-penkiom prekėm nori greitai susimokėti. O be reikalo, - nėra ko čia skubėti,- mėgaukitės „Maximos“ kondicionieriais ir ergonomišku apšvietimu,- čia juk gražiau nei miesto muziejuje, ir akustika čia gera,- daug laisvos erdvės, galima juk koncertus rengti, kol vyriausybė neduoda pinigų kultūros rūmams statyti. Bet kadangi galima iš Kultūros centro padaryti „Maximą“, tai kodėl negalima atvirkščiai?
   Gera gyventi „Mano“ Druskininkuose. Čia žmonės neina dirbti į „Maximą“, nes yra labai turtingi, tame tarpe ir dvasiškai. Miestas klesti: šaligatvių trinkelių siūlėse kalasi žolytė (dėka vietinės patobulintos klojimo technologijos), gatvės duobėtos tik kiemuose (taip patogiau rudenį bulves išsikrauti), gulintys policininkai įrengti tik ramiose gatvelėse (kad netrukdytų smagiai lakstyti motociklais su mergikėm). Užtat vykdoma partijos politika,- žmonės jau ilgisi tarybinių laikų, kai gatvėse buvo mažai mašinų ir grynas oras, kai augo nekertami vietiniai medžiai, o „vykdomojo“ pirmininkas bijojo partijos, KGB ir Maskvos. Dabartinis nieko nebijo: nei VMI, nei teismų, nei gaisrų, nei upelio vagos, nei daugpatystės, nei vagystės, nei kvailystės. Drąsus mūsų meras, o kai nori pasijusti dar ir labai protingu, tai važiuoja pas tėvelį pasigrožėti tarybiniais „balvonais“ ,- stabus juk reikia garbinti ir jiems aukoti, nes kitaip jie praranda jėgą.

 


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.