Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Teisme - byla dėl V.Jurgelevičienės: Viešųjų pirkimų
  tarnyba R.Malinausko bendražygei surašė administracinio
  nusižengimo protokolą
   Šiandien, spalio 26 d., Druskininkų teismas skelbs nutartį dėl savivaldybės administracijos direktorės V.Jurgelevičienės, kuriai Viešųjų pirkimų tarnyba rugsėjo 14 d. surašė administracinio nusižengimo protokolą dėl viešųjų pirkimų tvarkos pažeidimo. R.Malinausko bendražygei nemalonumai kilo dėl Druskininkų savivaldybės administracijos pasirašytos teisinių paslaugų sutarties su advokatų kontora „Jurex“, kuriai nebuvo taikyta viešai skelbiama viešųjų pirkimų procedūra. Viešųjų pirkimų tarnyba buvo nurodžiusi nutraukti šią sutartį, tačiau Druskininkų valdžia, užuot paklususi nurodymams, jos ne tik nenutraukė, bet dar ir užsipuolė Viešųjų pirkimų tarnybą, apkaltinusi galimu „politinių užsakymų vykdymu“. Įdomi detalė, kad tos pačios advokatų kontoros „Jurex“ advokatai gina ir R.Malinauską su juo asmeniškai susijusiose bylose.
   Viešųjų pirkimų tarnyba šį pavasarį Druskininkų valdžiai nurodė nutraukti sutartį su advokatų kontora „Jurex“. Klausimai dėl savivaldybės ir „Jurex“ sudarytos teisinių paslaugų sutarties pagrįstumo į viešumą iškilo šių metų pradžioje, kai Druskininkų valdžia viešojoje erdvėje pasigyrė, jog žygiui į Seimą, reikalaujant pateikti apie ją parašytus skundus, pasisamdė „patirties šioje srityje turinčią“ advokatų kontorą. Pradėjus aiškintis, kokiu pagrindu buvo sudaryta minėta sutartis, paaiškėjo, kad centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje nėra Druskininkų savivaldybės administracijos ir „Jurex“ teisinių paslaugų teikimo viešojo pirkimo. 
   Paaiškėjo, kad kurorto valdžia šiam pirkiniui prisitaikė Viešųjų pirkimų įstatyme numatytas išimtis, kada šio įstatymo reikalavimai netaikomi. Tyrimą atlikusi Viešųjų pirkimų tarnyba konstatavo, kad savivaldybės administracijos ir „Jurex“ sudarytoje sutartyje nurodytos atitinkamos teisinės paslaugos nepatenka į Įstatymo 6 straipsnio 4 dalies išimčių taikymo sritį, todėl šioms paslaugoms įsigyti privalėjo būti vykdomas viešasis pirkimas įstatymo nustatyta tvarka.
   Druskininkų savivaldybės administracija teisinių paslaugų sutartį su advokatų profesine bendrija „Jurex“ sudarė pernai rugpjūčio 31 d. Pasidomėjus, kokios advokatų kontoros atstovauja savivaldybės administracijai pastarųjų metų bylose, paaiškėjo, kad vienoje iš jų „Jurex“ gina savivaldybės administracijos interesus Vijūnėlės dvaro byloje dėl žalos atlyginimo. Įdomi detalė, kad tos pačios advokatų kontoros „Jurex“ advokatai gina ir R.Malinauską su juo asmeniškai susijusiose bylose, pavyzdžiui, dėl Latežerio sodybos pastato dalies, stoginės, lauko židinio nugriovimo, tvoros reikalų, taip pat ir dėl į Ratnyčios upę supiltų akmenų. Kilus klausimams, ar čia viskas iš tiesų taip švaru, ir ar už savo bylas meras tikrai susimoka savais pinigais, vietos valdžia aiškino, kad „administracija neatlieka mokėjimų už Ričardui Malinauskui asmeniškai teikiamas teisines paslaugas“.
   Žiniasklaidoje nekart buvo rašyta apie opozicijos narių pasipiktinimą, kodėl su politiniais oponentais, nepriklausoma žiniasklaida ir netgi kitomis valstybės institucijomis į teisinius ginčus įsivėlusi kurorto valdžia brangioms advokatų kontoroms mėto didžiules biudžeto sumas. 
   Druskininkų savivaldybė, užuot paklususi Viešųjų pirkimų tarnybos nurodymui nutraukti sutartį su “Jurex“, davė griežtą atsaką - nieko ji nenutrauks, esą sutartis sudaryta pagal įstatymą, o pati tarnyba neva „galimai vykdo politinius užsakymus“.
   Druskininkų valdžia, gavusi Viešųjų pirkimų nurodymą nutraukti sutartį su minėta advokatų kontora, pradžioje bandė išsisukti iš padėties naujai pasirašytu papildomu susitarimu su „Jurex“, bet tai jų neišgelbėjo. 
   Viešųjų pirkimų tarnyba „Druskonį“ rugsėjo pabaigoje informavo, kad V.Jurgelevičienei surašytas administracinis protokolas, konstatuotas administracinis pažeidimas ir medžiaga išsiųsta į teismą, kuris turi nustatyti baudos dydį. 
   V.Jurgelevičienei administracinio nusižengimo protokolas pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 184 straipsnio 1 dalį buvo surašytas šįmet rugsėjo 14 d. Pagal šį straipsnį už viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimą numatytas įspėjimas arba bauda nuo 250 iki 3 tūkst. eur.
   Pirmasis posėdis Druskininkų teisme vyko spalio 10 d. Tuomet jis buvo atidėtas gavus administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens – V.Jurgelevičienės atstovo advokato Justo Čoboto prašymą. Spalio 19 d. įvyko antrasis posėdis. Nutarimą byloje Druskininkų teismas skelbs šiandien, spalio 26 d.

„Druskonio“ inf.

 

  Policijos žinios
SUMUŠĖ BENDRAKLASIS
Spalio 19 d., 21.20 val., į Druskininkų ligoninę kreipėsi 13-metis dėl bendro kūno sumušimo. Vaikas paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 11 val., mokykloje M. K. Čiurlionio gatvėje jį sumušė bendraklasis. 13-metis paguldytas į ligoninę. 

NEPILNAMETĖ PRISIGĖRĖ IKI KOMOS 
Spalio 21 d. iš Druskininkų ligoninės policija sulaukė pranešimo apie alkoholiu apsinuodijusią nepilnametę. Kaip praneša Policijos departamentas, spalio 20 d., apie 21 val. 10 min., į Druskininkų ligoninę iš Veisiejų gatvės pristatyta ir dėl apsinuodijimo alkoholiu komos būsenos paguldyta 14-os metų nepilnametė. Aplinkybės nustatinėjamos.

VAGYSTĖS VANDENS PARKE
Spalio 21 d., apie 21 val., Druskininkų vandens parke 24 ir 25 metų moterys pastebėjo, kad išlaužta elektroninė daiktų spintelė ir pavogtos ten buvusios piniginės. Nuostolis – 260 eur.
Spalio 19 d. Druskininkų vandens parke buvo išlaužta elektroninė daiktų spintelė ir iš jos pavogti Baltarusijos pilietės N. B. 300 eur.

 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.