Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  „Eglės sanatorija“ pasitiko 1 000 000 klientą

E. ir K. Maul, „Eglės sanatorijos“ 1 000 000 klientus, šventiškai pasitiko šeimininkai 

   46-eri metai – tiek laiko prabėgo nuo dienos, kuomet „Eglės sanatorija“ pradėjo teikti sveikatinimo ir gydymo paslaugas. Spalio 23-ąją sanatorija sulaukė ypatingo, 1000000 svečio.

   Iš Vokietijos atvykusius Konrad ir Erika Maul, nusileidus lėktuvui Vilniuje, pasitiko „Eglės sanatorijos“ atstovai su ypatinga žinia, jie – jubiliejiniai, 1 000 000-iai sanatorijos klientai. Pirmą kartą Lietuvoje besilankantys svečiai iš Vokietijos negalėjo patikėti jiems nusišypsojusia sėkme: „Esame labai laimingi, nebūtume galėję net įsivaizduoti, kad mūsų atostogos gali virsti į štai tokią šventę“, – jau atvykus į Druskininkus, pirmaisiais įspūdžiais dalinosi K.Maul.
   Išskirtiniai „Eglės sanatorijos“ svečiai pasakojo, kad keliauja gana dažnai, paprastai renkasi poilsines keliones, o atostogos Druskininkuose, „Eglės sanatorijoje“, jiems yra visiškai nauja patirtis. Sutuoktiniai sakė, kad atostogoms vykti būtent į Druskininkus jiems rekomendavo sūnus, kuris buvo sužavėtas Druskininkus juosiančia gamta, veiklų įvairove mieste ir kurorto grožiu. „Sūnus ir yra „kaltininkas“, kodėl šiandien esame čia. Tai jis mums užsakė šią kelionę“, – šypsodamasi pasakojo E. Maul. Sužinojusi, kad „Eglės sanatorija“ savo išskirtiniams klientams suplanavo ne vieną veiklą, kurios metu bus galima iš arčiau susipažinti ir pamatyti Druskininkų miestą, pora neslėpė džiaugsmo, kad ir patys galės pamatyti tai, apie ką pasakojo ir sūnus.
   Paklausti, kodėl pasirinko būtent „Eglės sanatoriją“, svečiai iš Vokietijos teigė, kad, kaip ir renkantis kryptį, taip ir čia nugalėjo rekomendacijos: „Kolegė darbe pasakojo, kad yra buvusi „Eglės sanatorijoje“, kad buvo labai patenkinta sanatorijos aplinka bei procedūromis, grįžo į darbą ir pailsėjusi, ir geriau besijausdama.   Mums šie aspektai taip pat yra aktualūs, tad pasikliovėme rekomendacija,“ – teigė E. Maul. Paklausus, ar turi savo mėgiamiausias procedūras, kuriomis norėtų pasimėgauti ir „Eglės sanatorijoje“, pora tarsi susitarusi patikino, kad mėgstamiausios procedūros dar neturi, tačiau nekantrauja išbandyti gydomojo durpinio purvo mineralinę vonią. 
   „Didžiuojamės sulaukę jubiliejinių sanatorijos svečių. 1000 000 „Eglės sanatoriją“ pasirinkusių klientų – reikšmingas ir svarbus įvertinimas mus. Ypatingai džiaugiamės, kad daugelis klientų kartą apsilankę, vėliau sugrįžta ir rekomenduoja „Eglės sanatoriją“ savo kolegoms, šeimos nariams. Tai tik įrodo, kad mūsų nuoširdus darbas nelieka nepastebėtas ir klientų,“ – pasakoja „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.

„Druskonio“ inf. 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.