Pirmas

Šiame numeryje

Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai

Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Druskininkų apylinkės

Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija

  SAVIVALDYBĖ INFORMUOJA
  • 2003 m. liepos 2 d. Druskininkų savivaldybėje surengtas apskritas stalas su neįgaliųjų nevyriausybinių organizacijų nariais, kurie savo problemas, dabarties veiklą ir perspektyvas aptarė su Druskininkų savivaldybės meru R.Malinausku, mero pavaduotoja K.Miškiniene, savivaldybės administracijos direktore A.Vičiuliene, Socialinės paramos skyriaus vedėja V.Grigoriene, Socialinių paslaugų centro direktore L.Grigaravičiūte ir kitais darbuotojais. Neįgaliųjų nevyriausybinių organizacijų atstovai dėkojo Druskininkų savivaldybei už paramą ir dalyvavimą invalidų integracijos programoje. Pasitarimo metu ir toliau koordinuoti NVO veiklą buvo pavesta Socialinės paramos skyriaus vedėjai V.Grigorienei. L.Grigaravičiūtė pasakojo apie socialinių paslaugų centro veiklą ir paslaugų, skirtų neįgaliesiems, plėtros galimybes. 

  • Liepos 7 d. mero pavaduotoja Kristina Miškinienė surengė pasitarimą su sanatorijų, viešbučių, poilsio namų ir kitų sanatorinių-kurortinių bei turizmo paslaugų įstaigų vadovais dėl Druskininkų kurorto rudens paslaugų paketo rengimo, reklamos ir pristatymo turizmo agentūroms, žiniasklaidai, didmiesčių gyventojams. Gerinant rinkodaros ir reklamos darbą, taikant nuolaidų sistemą, sukūrus patrauklų, originalų turizmo produktą siekiama pritraukti daugiau svečių “auksinio” Druskininkų rudens laikotarpiui. Visus verslininkus, norinčius centralizuotai reklamuoti savo paslaugas specialiame leidinyje, prašome iki š.m. liepos 25 d. kreiptis į Turizmo ir verslo informacijos centrą (Gardino g. 1, Druskininkai, tel. 51777).

  • 2003 m. liepos 18 d. Tarybos posėdžių salėje įvyks neeilinis Druskininkų savivaldybės tarybos posėdis dėl apmokėjimo sistemos už atliekų tvarkymą pasirinkimo. Posėdžio metu taip pat bus svarstomi Savivaldybės 2002 m. biudžeto apyskaitos tvirtinimo, privatizavimo objektų pradinių pardavimo kainų ir privatizavimo sąlygų tvirtinimo, oro uosto pastato Mizarų g. 59, Druskininkuose, apsaugos ir kiti klausimai.

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>

© 1997-2003 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.