Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  Sudegė gyvuliai ir pašarai
   Įvyko keistas ir baisus sutapimas – lapkričio 14 d. Gerdašiuose sudegė Rimanto Vaškevičiaus, lapkričio 10-ąją Leipalingyje liepsnose žuvusio Antano Vaškevičiaus brolio, ūkinis pastatas.

  
Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budėtojai pranešimą apie gaisrą Gerdašiuose gavo lapkričio 14 d., apie 21 val. Du druskininkiečių ugniagesių automobiliai į įvykio vietą nuvyko per 20 minučių. Pamatę, kad R.Vaškevičiaus ūkinis pastatas jau dega atvira liepsna, gaisrininkai pasikvietė pagalbon Leipalingio ugniagesių komandą. Likviduojant gaisrą, trims ugniagesių ekipažams teko darbuotis iki 3 val. nakties.
   Vaškevičių šeima dėl gaisro patyrė didelį nuostolį – sudegusiame ūkiniame pastate buvo kluonas, tvartas, lauko virtuvė, viršuje buvo sukrautos šieno atsargos. Manoma, jog dėl užsiliepsnojusio šieno gaisras taip sparčiai išplito po visą pastatą. Tvarte sudegė dvi telyčios, paršas, ugnis sunaikino grūdus ir šieną. Gaisrininkams iš degančio tvarto pavyko išgelbėti vieną kiaulę, arklį laukan išvedė pats sodybos šeimininkas. 
  Nuostolius Vaškevičiai įvertino 14 tūkst. 400 Lt. Šeimos turtas nebuvo apdraustas. 
   Pasak ugniagesių, kokių nors šio gaisro sąsajų su prieš kelias dienas Leipalingyje įvykusia tragedija, kai sugyventinės name sudegė R.Vaškevičiaus brolis, nenustatyta. Dėl šio įvykio vyksta tyrimas. Nukentėjusioji šeima tvirtina nebuvusi niekam skolinga, priešų neturėjusi, ir įtariamųjų, galėjusių tyčia padegti jų ūkinį pastatą, nurodyti negali.

“Druskonio” inf.

 

  Trauma parke
   Lapkričio 18 d. 4.30 val. ryte važiuodama dviračiu įprastu keliu iš budėjimo link savo namų Neravuose krašto apsaugos pajėgų savanorė 23 metų Elvyra Grigaitė patyrė sunkią traumą. Blankiai apšviestame senųjų gydyklų parke, prie kolonados, ji trenkėsi dviračiu į nupjautą ir ant kelio paliktą medžio kamieno rąstą. Vertėsi, susitrenkė galvą, stipriai prasikirto kaktą, lūpą, apibrozdijo veidą, ranką. Nė pati nesuvokia, kaip parėjo ar parvažiavo į Neravus, nes po smūgio aptemo sąmonė ir atmintis. Iš Neravų autobusu nuvažiavo į darbą Ricieliuose, iš kur bendradarbių buvo atgabenta į Druskininkų PSPC. Čia jai susiuvo išplėštą antakį ir apgydė žaizdas. Jaunai merginai sužalotu veidu iki šiol skauda kaklą ir galvą. Dar neaiškios šios traumos pasekmės jos sveikatai. 
   Tą pačią dieną ji nuėjo apžiūrėti įvykio vietos ir pastebėjo, kad kelio dalis, kur gulėjo rąstas, aptverta dryžuota juostele, nors, pasak jos, anksti ryte tokio perspėjimo ženklų ten nebuvo. Dėl darbo nevalyvumo paliekant kur papuola rąstus, pavojingus gyvybei, Elvyra kaltina senojo parko kirtėjus ir apšvietėjus bei apeliuoja į jų sąžinę. 

“Druskonio” inf.

 

  Policijos žinios
VAGYSTĖS
E.J. pranešė apie dingusį jo automobilio Audi-100 valstybinį ženklą CAV Nr.359. R.S. pranešė, kad išlaužtos jo garažo durys ir pavogtas mašinos akumuliatorius bei kiti daiktai. Žala – 970 Lt. Lapkričio 19 d. pastebėta, kad Neravuose pavogtos 47 betoninės plytelės, priklausančios SAB “Dobilas”. 

NUPLĖŠĖ PLOMBAS
Lapkričio 16 d. Neravų kaime UAB “Dirvintos transportas” teritorijoje nuo dviejų krovininių vilkikų puspriekabių nuplėštos plombos ir ištraukti plombavimo trosai. Prekės nepavogtos, įpakavimai nepažeisti.

SUMUŠĖ VAIKĄ 
Lapkričio 15 d. kreipėsi R.J., gim. 1975 m., kad jos vyras A.J. sumušė sūnų, gim. 1995 m.

GRASINIMAI
Lapkričio 19 d. M.M., gim. 1935 m., gyv. Liškiavoje, pranešė, jog leipalingietė G.S. grasina, jog padegs jos namus.

IŠ LIGONINĖS
Lapkričio 19 d. į ligoninės priėmimo skyrių buvo pristatytas V.J., gim. 1965 m., kuris nukrito nuo pastato 2-ojo aukšto. Dėl patirtų traumų žmogus išvežtas į Kauno klinikas.

ĮŽEIDINĖJIMAI

Lapkričio 19 d. kreipėsi vieciūniškis A.S., kad kaimynai įvairiais veiksmais įžeidžia jo garbę ir orumą, kėsinasi į jo sveikatą ir gyvybę.

NEBLAIVŪS UŽ VAIRO
Vairavo neblaivūs: K.Trakimavičius, gim. 1966 m., G.Kasabuckas, gim. 1963 m., Neravų kaimo gyventojas A.Pečiukonis, gim. 1981 m., Jovaišių kaimo gyventojas A.Vailionis, gim. 1973 m., varėniškė A.Gudaitienė, gim. 1967 m.

KREIPIMASIS Į GYVENTOJUS
Š.m. lapkričio 22-23 dienomis Vilniuje lankysis JAV prezidentas D.Bušas. Dėl jo vizito bus ribojamas transporto priemonių ir pėsčiųjų eismas Vilniaus mieste, todėl rekomenduojame savivaldybės gyventojams be būtinos priežasties 2002 m. lapkričio 22-23 dienomis neplanuoti kelionių į sostinę.

NUBAUSTI ADMINISTRACINE BAUDA
Už tyčinį turto sunaikinimą ar sužalojimą O.Matikonienė, gim. 1953 m., san.”Baltarusija” virėja, nubausta 100 Lt bauda, pensininkė G.Radavičienė, gim. 1931 m., įspėta, V.Karpis, gim. 1975 m., nubaustas 400 Lt bauda. Už nedidelį chuliganizmą A.Safarian, gim. 1984 m., nubaustas 100 Lt bauda, J.Skorbas, gim. 1947 m., - 100 Lt bauda. Už etilo alkoholio ir jo skiedinių gaminimą, laikymą, gabenimą ar pardavimą R.Savukynas, gim. 1971 m., nubaustas 2 tūkst. Lt bauda, E.Bartkus, gim. 1957 m., - 500 Lt bauda. Už alkoholinių gėrimų gėrimą arba girto pasirodymą viešose vietose Švendubrės kaimo gyventojas J.Jančiauskas, gim. 1972 m., įspėtas, S.Matulevičienė, gim. 1960 m., įspėta, R.Daukšys, gim. 1984 m., įspėtas, K.Turčinas, gim. 1985 m., įspėtas, Jaskonių kaimo gyventoja A.Jaskelevičienė, gim. 1972 m., įspėta, L.Vaškevičius, gim. 1984 m., nubaustas 100 Lt bauda.

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.