Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  "Druskonis" klausia skaitytojų 

Praėjusiame “Druskonio” numeryje rašėme apie tai, jog iš 25 Druskininkų savivaldybės tarybos narių net 11 išvengė prievolės viešai deklaruoti savo turtą ir pajamas už praėjusius metus. Kokia jūsų nuomonė, ar rinkėjų interesus atstovaujantis žmogus, kuriam piniginis atlygis už šias visuomenines pareigas yra labai mažas, privalo rūpintis viešumu? 
Ar bendruomenei įdomu, kiek pinigų uždirba jų rinktas  Tarybos narys?

Tadas FOMINAS: 
- Mano, kaip būsimo rinkėjo, nuomone, Tarybos nariai turėtų laikytis įstatymų, numatančių jų pareigą viešai paskelbti, kiek jie turi turto ir pinigų, tačiau manęs konkrečiai šie duomenys nelabai domina.
Marytė DAVIDONIENĖ:
- Man asmeniškai visiškai neįdomu, kokiu turtu ir piniginėmis lėšomis disponuoja kiti žmonės, tarp jų ir Tarybos nariai. Aš nesidomiu svetimomis kišenėmis.
Arūnas TAMKEVIČIUS:
- Žmonėms šis viešumas gal ir svarbus. Žingeidžiai bendruomenės daliai ši informacija aktuali, daugelis ją perskaito iš įdomumo. Kiti nesidomi svetimais pinigais. Tačiau įstatymas yra įstatymas, ir jo laikytis Tarybos nariams yra privaloma.

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.