Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  “Hyper Rimi” reklamos veidas – iš Druskininkų
Violeta KLIMAITĖ

   21 metų druskininkietis Justas Tertelis netikėtai tapo žvaigžde. Jo pilna visur – TV ekranuose, laikraščiuose, žurnaluose ir skrajutėse. 


Reklama galvos neapsuko

   Justas turbūt vienintelis druskininkietis, kurio nuotraukos taip dosniai išklijuotos stambių gabaritų reklamos skyduose Vilniaus gatvėse ir prospektuose. Simpatiškai besišypsantis jaunuolis tamsia pašiauštų plaukų kupeta ant galvos - toks yra mūsų Justas, parduotuvių tinklo “Rimi” reklamos veidas. Vilniaus Gedimino technikos universitete transporto inžineriją studijuojantis vaikinas nėra naujokas vaidybos srityje. 
   Automobilių specialybės ketvirtakursis ne kartą sulaukė aplinkinių nuostabos, ką turi bendro transporto inžinerija ir teatras. “Na, bent jau tai, kad jie abu prasideda iš raidės ”t”, - juokauja pašnekovas. Nuo pat studijų pradžios VGTU teatro studijoje “Palėpė” vaidinantis jaunuolis E.Nekrošiaus studijoje visai neseniai ėmėsi ir režisūros pradžiamokslio. “Tai daugelį stebina. Baigęs vidurinę, ketinau studijuoti psichologiją. Tada apie aktorinį neturėjau net minties. Apskritai, tada aš nežinojau, ko laukti iš sostinės, kaip ji mane pasiglemš ir kur pastums. Psichologijai neužteko balų, taip atsidūriau transporto inžinerijoje. Mokslai man sekasi neblogai”, - anot Justo, šiandien jis iš tikrųjų nežino, kuo bus ateity, tačiau tikina, kad jo darbas greičiausiai bus susijęs su menu. 

Vaidina “Palėpėje”

   “Kiekvienas turi savo pomėgį – kas žvejoti, kas mašinų detales konstruoti, todėl mano vaidyba nieko nestebina”, - atsako jis, paklaustas, kaip į jo aktorystę reaguoja kurso draugai. Justas juokaudamas prisipažįsta, kad jo specialybės studentas gal ir labiau turėtų būti “pasimaišęs” dėl mašinų. Tačiau meniškos prigimties jaunuolis vairuoti moka, - dar mokykloje išsilaikė “B” ir “C” kategorijas. 
   VGTU teatro studijoje “Palėpė” Justas vaidina jau septintame spektaklyje nuo epizodinio iki pagrindinio vaidmens. Druskininkietis pirmąsias vaidybos pamokas gavo namuose, lankydamas Sauliaus Lukošiūno teatro studiją ir Astos Žiurinskienės “Nišą”. Iš pirmo žvilgsnio atrodantis santūriu ir tyliu jaunuoliu, Justas teigia, kad jo vaidinami personažai anaiptol ne tokie. Piter Shapher dramoje “Equus” pagrindiniame vaidmenyje jis vaidina vaikiną, badantį arkliams akis, o Šekspyro “Audroje” Justas puikiai susitvarko su juokdario dalia. 

Varginantis populiarumas 

   Vaikinas, papuolęs į TV ekraną ir atsidūręs dėmesio centre, nesijaučia išskirtinis ir tuo nesididžiuoja. “Žinau, kad reklaminė “Rimi” kampanija keisis, bus ieškomi nauji veidai, o aš išnyksiu taip pat greitai, kaip ir atsiradau”, - šypteli vaikinas. Justo reakcija į visur iškabinėtus jo atvaizdus greičiau atvirkštinė. “Kai važiuoju pro save, kabantį kur nors stende, nežiūriu ir, atvirai pasakius, jaučiuosi kažkaip nejaukiai”, - atsako jis, paklaustas apie savijautą kur nors troleibuse, lekiančiame pro stendą su jo nuotrauka. TV klipuose Justas “Rimi” prekes reklamuoja akinamai baltų dantų šypsena, tačiau gatvėje reklamos vaikiną išduoda tik jo purūs plaukai. Santūraus būdo jaunuolis nemėgsta šokiruoti aplinkinių savo apranga ar elgesiu, todėl gatvėje jį labai retai kas atpažįsta. Tačiau ir Justui teko savo kailiu pajusti, ką reiškia būti tokiu, į kurį nuolat rodomi pirštai. Kartą autobuse prie jo prisikabino jaunos mergaičiukės, norėjusios įsitikinti, ar būtent jis reklamuoja “Rimi” prekes. Ką reiškia žodis “populiarumas”, Justas įsitikino, kai jo atvaizdas pasirodė “Lietuvos ryto” priede “TV antena”. “Mes buvome Palangoje. Ankstų šeštadienio rytą mane iš lovos išvertė draugų skambučiai”, - žvaigždės našta užgriuvo Justo pečius, tačiau vaikino nepargriovė. Reklamos kontraktą sudaręs vaikinas teigia, kad studentui šis uždarbis yra geras priedas prie stipendijos. “Už tuos pinigus aš sau galiu leisti nueiti į barą ar kokį kitą studentišką malonumą”, - prisipažįsta jis.

Užkliuvo atsitiktinai

   Į “Hyper Rimi” reklamos mašiną druskininkietis pateko atsitiktinai. Pavasarį Vilniuje iš Akademinio dramos teatro išėjęs Justas netikėtai užkliuvo už vienos reklamos agentės fotokadro. Mergina rinko atsitiktinius gatvės praeivius įvairioms reklaminėms kampanijoms. Šį lemtingą kadrą vaikinas prisiminė po keturių mėnesių. Rugpjūtį dalyvaudamas Klaipėdos Jūros šventės dienose, Justas sulaukė telefono skambučio – jam pasiūlyta atvažiuoti į atranką “Hyper Rimi” reklamai. Iš kelių dešimčių kandidatų atrinktas druskininkietis dažniausiai TV reklaminiams klipams filmuojasi naktimis, kai tuščios prekybos salės gali pavirsti kūrybos aikštelėmis. Kadangi Justas iš studentų bendrabučio išeina anksti ryte ir grįžta labai vėlai, draugai dažnai juokauja, kad jį nors televizoriuje pamato. 
  Druskininkiečiui teko vaidinti ir kino studijoje. “Discovery” kanalui filmuotoje vaidybinėje dokumentikoje Justas sukosi masuotėje, sušukdamas vieną frazę prancūziškai.

Įsimylėjęs Druskininkus

   Darbą “Rimi” reklaminėje kampanijoje Justas vadina puikia pažintimi su reklamos verslu. Kaip rengtis ir kiek galima valgyti šokolado ar ledų, Justas ir dabar nesuka galvos. Jo dienotvarkė išliko tokia pati. Tik į kirpyklą Justas ėjo, vedinas reklamos agentūros darbuotojos, kad ten iš vaikino nepadarytų trumpai skusto gatvės berniuko. 
   “Labai mėgstu Druskininkus, - netikėtai prisipažįsta pašnekovas. – Nežinau, ar baigęs mokslus, grįšiu čia, bet grįžinėsiu – tai tikrai. Mes su draugais apie tai dažnai diskutuodavom. Ir priėjom išvados, kad Druskininkuose, gražiame žaliame miestelyje, auginti vaikus yra daug mieliau nei Vilniuje. Aš džiaugiuosi, kad išaugau būtent čia”. Vis mažiau laiko Justui lieka namams dėl teatro kelionių po Europą, mokslo ir kitų reikalų. ”Grįžęs į Druskininkus, pastebiu, kaip jie keičiasi, gražėja ir virsta tikru kurortu”, - savo gimtą miestą įsimylėjęs “Saulutės” sanatorijos direktoriaus pavaduotojo medicinai Jono Tertelio sūnus.

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.