Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  "Druskonis" klausia skaitytojų

Praėjusiame numeryje druskininkietė J. Švėgždienė, su jaunimo grupe pabuvojusi Anglijoje, teigė, jog nevažiuos į šią nesvetingą šalį uždarbiauti. 
Ar neketinate krautis lagaminų ir ieškoti uždarbio svetur? 
Ar daug jūsų aplinkos žmonių dirba užsienyje ir kaip jiems ten sekasi?

Antanas Algirdas Dabravolskas:
- Man laimės ieškoti kitose šalyse jau per vėlu. Juolab aš ir čia turiu darbą. Nemažai leipalingiečių nuo 20 iki 30 metų amžiaus skina vaisius Ispanijoje. Daugmaž kas 2 mėnesius sugrįždami namo pasipasakoja ir niekuomet nesiskundžia. Grįžta namo ten nusipirkę automobilius ir vėl netrukus išvyksta, su savimi pasiimdami uždarbiauti ir brolius ar seseris. 
Daiva Šalaševičienė: 
- Vienas giminaitis išvykęs į Angliją. Deja, jam ten darbo ir gyvenimo sąlygos klostosi nesėkmingai. Pigios darbo jėgos ten yra daug, o darbo paklausa yra didesnė negu pasiūla. Kol kas pasilikusiai Lietuvoje savo šeimai jis nieko negali atsiųsti. 
Nesiruošiu darbo ieškoti užsienyje. Jei jau važiuočiau, tai tik konkrečiai žinodama, kokį darbą dirbsiu ir kokį atlyginimą gausiu, bei mokėdama tos šalies kalbą. 
Romualdas Dambrauskas:
- Mano sūnus dirbo Vokietijoje, tačiau mažai ką beuždirbo, nes ten irgi daug bedarbių. Susimokėjęs tarpininkaujančiai firmai 3 tūkst. Lt išvažiavo į Ispaniją, tačiau ten pateko tiesiai į reketininkų rankas. Po 3-ijų mėnesių sugrįžo, kelionei atgal pasiskolinęs pinigų. Kai pradėjo ieškoti juos apgavusios firmos, jos pėdsakai buvo dingę nežinia kur. Darbar jis turi darbą ir nesiruošia užsienyje laimės ieškoti. 
Audronė Jasiulevičienė: 
- Iš artimiausių žmonių tik pusbrolis dirba Švedijoje pas ūkininkus ar prie statybų. Sugrįžęs namo jis nekantriai laukia iškvietimo, kad vėl galėtų oficialiai gauti darbo Švedijoje vizą. Darbo sąlygomis ir uždarbiu apie 1000 dolerių per mėnesį jis - labai patenkintas. 
Pati uždarbiauti užsienyje kol kas neketinu - jei važiuočiau, tai į netolimą užsienį. 

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.