Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  SAVIVALDYBĖ INFORMUOJA
Dėl klientų aptarnavimo AB banke HANSA-LTB

   Pastaruoju metu Druskininkų savivaldybė gauna daug nusiskundimų dėl AB banke HANSA-LTB susidarančių eilių. Operatyviai reaguodamas į gyventojų nepasitenkinimą, meras Ričardas Malinauskas minėtai problemai aptarti pasikvietė AB banko Hansa-LTB Alytaus regiono skyriaus Druskininkų klientų aptarnavimo centro valdytoją Vytautą Kuneiką. 2002 09 16 susitikimo metu savivaldybės vadovas su centro valdytoju aptarė keletą aktualių klausimų- banke susidariusias eiles, galimybę įrengti daugiau POS terminalų parduotuvėse, kad būtų galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.
   Valdytojas V. Kuneika paaiškino, kad pasikalbėjęs su “Liepaitės” ir “Kalviškių” parduotuvių dabartiniais nuomotojais dėl POS terminalų įrengimo, gavo atsakymą, jog minėtose parduotuvėse bus pastatyti AB “Vilniaus” banko terminalai. Taip pat paaiškino, kad uždarius banko filialus Leipalingyje, Merkinėje ir Seirijuose, dalis šių vietovių gyventojų operacijas savo sąskaitose vykdo Druskininkų centriniame banke.
   Siekiant sumažinti eiles Druskininkų klientų aptarnavimo centre, papildomai įsteigtos 2 klientų aptarnavimo vietos, o įmonės gali atsiskaityti ir banko antrame aukšte.
   Gyventojų ir svečių patogumui bankas planuoja įrengti bankomatus gryniesiems pinigams išduoti Laisvės aikštėje, parduotuvėje “Pigiau grybo” ir Kalviškių mikrorajone, “Kalviškių” parduotuvėje.
  Valdytojas V. Kuneika patikino, kad ši problema laikina ir artimiausiu metu turėtų būti sėkmingai išspręsta. Be to, priminė, kad banko padaliniai dirba šeštadienį ir sekmadienį. “IKI” parduotuvėje atidarytas Klientų aptarnavimo poskyris dirba nuo 10 val. iki 19.30 val., išskyrus pirmadienį. V. Kudirkos g. 33 - pirmadienį- penktadienį nuo 8 val. iki 19 val., šeštadienį - nuo 9 val.iki 17 val. bei sekmadienį - nuo 9 val. iki 16 val.

Susitikimas Ūkio  ministerijoje

   Rugsėjo 16 d. meras Ričardas Malinauskas Ūkio ministerijoje dalyvavo pasitarime dėl UAB “Minera” turto. Susitikimo metu kartu su kitų kurortų savivaldybių atstovais, Panevėžio apskrities viršininko administracijos, valstybės įmonės Valstybės turto fondas ir Ūkio ministerijos atstovais aptarė UAB “Minera” ateitį ir galimus sprendimus dėl sanatorijų ir gydyklų aprūpinimo mineraliniu, gėlu vandeniu ir gydomosiomis durpėmis.
   Nuo 1999 m. lapkričio mėnesio keletą kartų vyko UAB “Minera” 100 % akcijų paketo pardavimas, tačiau akcijos nebuvo parduotos. Per šį laikotarpį Druskininkų savivaldybė ne kartą kreipėsi į valstybės įmonę Valstybės turto fondas ir Ūkio ministeriją dėl UAB “Minera” perdavimo Druskininkų savivaldybei. 
   Pasitarimo metu buvo pateikti UAB “Minera” finansinės veiklos rezultatai, konstatuota, kad įmonė pastaraisiais metais valdoma neefektingai ir dirba nuostolingai. Taip pat apsvarstyti galimi turto perdavimo būdai suinteresuotoms savivaldybėms. Valstybės įmonė Valstybės turto fondas ir Ūkio ministerija artimiausiu metu priims sprendimą dėl UAB “Minera” turto perdavimo ir teiks jį svarstyti Vyriausybei.

Parko rekonstrukcijos projekto įgyvendinimas

   Šią savaitę pradedamas įgyvendinti Senųjų gydyklų parko ir Nemuno terasos želdinių rekonstrukcijos projektas, kurį 2000-aisiais metais parengė architektė, Druskininkų miesto bendrojo plano bendraautorė Dalia Banienė. Siekiant atgaivinti nykstantį parką, jame bus pjaunami seni, ligoti bei sutręšę medžiai ir vietoje jų sodinami jauni medžiai bei krūmai.
   Po želdinių rekonstrukcijos atsivers vaizdas į Nemuną, kurį jau daug metų nuo miesto svečių ir mūsų akių slepia menkaverčiai brūzgynai. Per šį rudenį bei ateinančių metų pavasarį UAB “Druskininkų komunalinis ūkis”, konkurse laimėjusi teisę sutvarkyti šį parką, atnaujins 7000 kv. m vejų, pasodins 1288 vnt. krūmų ir 60 vnt. medžių.
   Iš anksto atsiprašome visų, kuriems nepatogumų sukels minėtų darbų vykdymas. Jūsų saugumo labui parko teritorijoje teks laikinai apriboti pėsčiųjų bei dviratininkų eismą. 

Tautodailės meistrai savivaldybėje

   Kultūros paveldo dienos išvakarėse, rugsėjo 14 dieną, mero pavaduotoja K.Miškinienė ir savivaldybės administratorė A.Vičiulienė susitiko su tautodailės meistrais, kurie šią vasarą dalyvavo medžio drožėjų plenere ir papuošė mūsų miestą naujomis skulptūromis bei aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes.

Druskininkai pasirinkti geru pavyzdžiu

   Rugsėjo 15 dieną Druskininkuose Kultūros vertybių apsaugos departamentas surengė Baltijos jūros šalių kultūros paveldo monitoringo grupės istorinių miestų darbo pogrupio išvažiuojamąjį posėdį. Apžiūrėjus pastaruoju metu vykstančius paveldosauginius procesus, Druskininkai pasirinkti kaip geras pavyzdys, iliustruojantis, kaip integruojant kultūros ir gamtos paveldą projektuojama miesto plėtra. Tad sekmadienio popietę Druskininkų savivaldybės administracijos architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas ir kiti administracijos darbuotojai susitikimo savivaldybėje metu supažindino su kurorto plėtra, kultūros ir gamtos paveldu, jų integracija į miesto plėtrą.

Susitikimas su klebonu

   Rugsėjo 17 d. susitikimo su naujuoju Druskininkų Švč.Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios klebonu Broniumi Krakevičiumi metu savivaldybės vadovai ir keletas administracijos darbuotojų aptarė socialinių darbuotojų bendradarbiavimą su Caritu ir parapijos namų aplinkos sutvarkymo klausimus.

Jubiliejinė ekspozicija

   Praėjusią savaitę mero pavaduotoja K.Miškinienė kartu su mero patarėju L.Urmanavičiumi lankėsi Leipalingio vidurinėje mokykloje, kur susitiko su mokytoju A.Volungevičiumi ir aptarė organizacinius klausimus, susijusius su Leipalingio 500 metų jubiliejui skirta kraštotyros ekspozicija.

Licencijos verstis mažmenine prekyba

   Druskininkų savivaldybėje per 2002 m. liepos ir rugpjūčio mėnesius išduotos ir perregistruotos 3 licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir 6 – tabako gaminiais.

Naujosios funkcijos

   Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyriuje dirbantis specialistas Žydrūnas Nevulis, vykdantis neseniai savivaldybėms perduotas funkcijas, susijusias su žemės ūkiu, teikia metodinę paramą besikuriantiems ūkiams, konsultuoja žemės ūkio subjektus apie galimybę gauti paramą iš Valstybės ar SAPARD programų, priima ir kontroliuoja pasėlių deklaracijas, įgyvendina kaimo plėtros programas. Ūkio skyriuje teikiamos paslaugos – žemės ūkio technikos registracija, ūkininkų ūkių apskaita ir registracija, melioracijos ir hidrotechninių įrenginių eksploatavimas bei kaimo rėmimo programos. Interesantai priimami Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyriuje (Vasario 16-osios g. 7, 212 kab.). Tel. pasiteirauti – 53770.

Gatvės statinių numeracija

Šią savaitę mero R.Malinausko potvarkiu buvo patvirtinta Leipalingio miestelio Kapų gatvės statinių numeracija :

Lyginė pusė
Esama         Nauja             Pavadinimas
numeracija  numeracija
2                2                    Bažnyčia
4                4                    Klebonija 
6                6                    Klebonija
8                8                    Karito ir kultūros centras
10              10                  Individuali namų valda (V.Jaskelevičius)
12              12                  - “ - (J.Žekevičius)
14              14                  - “ - (S.Mikelionienė)
16              16                  - “ - (K.Krasauskas)
18              18                  - “ - (A.Mikelionis)
20              20                  - “ - (A.Makauskaitė)
22              22                  - “ - (J.Juozulynas)
24              24                  - “ - (M.Bielevičius)
26              26                  - “ - (A.Šumskienė)
28              28                  - “ - (M.Švitrienė, V.Vilčinskas)
30              30                  - “ - (I.Nargelienė, O.Mickevičienė)
32              32                  - “ - (Z.Mizeras, A.Žilionienė)
34              34                  - “ - (J.Maslauskas)
36              36                  - “ - (A.Tumosienė)
38              38                  - “ - (J.M.Žukauskienė)
40              40                  - “ - (D.Pakašienė)
-                42                  Rezervas
-                44                  Miestelio civilinės kapinės

Nelyginė pusė
Esama         Nauja           Pavadinimas
numeracija  numeracija
1                1                  Individuali namų valda (J.Kazakevičiaus)
3                3                  - “ - (J.Stravinskas)
5                5                  - “ - (J.Kundrotas)
7                7                  - “ - (A.Milius)
9                9                  - “ - (K.Gudaitis)
11              11                - “ - (J.Rožukas)
13              13                - “ - (A.Grušauskienė)
15              15                - “ - (J.Misevičius)
17              17                - “ - (J.Aleksonis)
19              19                - “ - (O.Bernatavičienė)
21              21                - “ - (O.Rudzinskienė)
23              23                - “ - (R. Švitra)
25              25                - “ - (Č.Sotnykas)

  


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.