Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Sportas
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  "Druskonis" klausia skaitytojų

Prieš porą savaičių rašėme apie poilsio zonoje Saulės take besiganančias karves. Poilsiautojai piktinasi galvijų ištryptomis ir pridergtomis pievomis, o karvių šeimininkai tvirtina, kad niekam jos čia netrukdo. Pagal taisykles miesto teritorijoje, kuriai priklauso ir Saulės takas, galvijus ganyti griežtai draudžiama, tačiau paaiškėjo, kad šiuo klausimu yra įvairių nuomonių. 
O kaip manote Jūs?

Kęstutis AMŠIEJUS,
ryšininkas:

- Pats mačiau Saulės take besiganančias karves. Manau, kad ganykloms turi būti skirtos specialios vietos. Čia vaikšto poilsiautojai, o galvijai ištrypia, pridergia, sudrumsčia tvenkinių vandenį. Jei žmogus nutaria įsigyti karvę, prieš tai turi pagalvoti, kur ją ganys.
Antanas JANULEVIČIUS,
pensininkas:

- Mano nuomone, niekam tos karvės netrukdo. Juk nedaro tie gyvūnai jokios žalos. Vienus žmones besiganančių karvių vaizdas piktina, o kitiems į jas žiūrėti gali būti įdomu.
Danutė LAZAUSKIENĖ,
ūkininkė:

- Manau, kad jei Saulės takas yra rekreacinė zona, ji turi būti tvarkinga. Jeigu ten karves ganyti būtina, joms reikėtų aptverti atskirą vietą. Gal galvijai ir suteikia Saulės takui egzotikos, bet jie negali visur vaikštinėti ir teršti.


 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.