Menai

Redakcija
Informacija

Sportas
   Praėjusį šeštadienį gausus druskininkiečių būrys rinkosi prie oro uosto stebėti automobilių “Drago” varžybas. Tiesa, prieš automobilių varžybas pirmą kartą Lietuvoje buvo išbandytas ir dviračių “Dragas” 40 m distancijoje. Juo ir žiūrovai, ir varžybų organizatoriai liko patenkinti, nes susirinko didelis būrys jaunimo kartu su buvusiu dviračių treneriu J.Kišonu. Iš viso dviračių “Drago” varžybose dalyvavo daugiau nei 20 žmonių. 1-ąją vietą jose iškovojo E.Kundrotas, 2-ąją – V.Miškinis, 3-ąją – K.Jaskelevičius.
Automobilių “Drago” varžybose iki 2000 cc startavo 10 dalyvių. 1-oji vieta teko S.Baužai, 2-oji – R.Klimavičiui, 3-ioji – Š.Čeplikui. Varžybose virš 2000 cc 1-ąją vietą iškovojo L.Liutkus, 2-ąją – T.Miliukas, 3-ąją – R.Balkė. Absoliučiu varžybų nugalėtoju buvo pripažintas L.Liutkus.
Vakare prizininkai buvo apdovanoti Savivaldybės taurėmis, nugalėtojai pagerbti ąžuolo vainikais ir šampanu. Apdovanojimus įteikė didelis šio sporto gerbėjas, daugkartinis Pabaltijo ir Lietuvos automobilių lenktynių čempionas Savivaldybės meras R.Malinauskas, o šių varžybų rėmėjas, firmos “Jaldeta” vadovas A.Suraučius apdovanojo prizininkus vertingomis dovanomis.

Kurorto šventės “Vasaros aidai” metu vykusiose pasagos mėtymo varžybose dalyvavo gausus būrys entuziastų – svečiai iš Vilniaus, “Optimisto” klubo bei miesto pasagos klubo nariai. Asmeninėse varžybose 1-ąją vietą laimėjo I.Goldas, 2-ąją – E.Sadauskas, 3-ąją – I.Čiginskas, 4-ąją – R.Palubinskienė, 5-ąją – I.Krikščiūnienė, 6-ąją – R.Palubinskas. Komandinėse varžybose nugalėjo “Optimisto” klubo komanda, pasivadinusi “Pegasu”, kurios nariai: E.Sadauskas, J.Čiginskas, I.Krikščiūnienė ir I.Gontis.