Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Kultūra
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  

   Mieli druskininkiečiai,
   Tradicinė Druskininkų kurorto šventė kiekvienais metais didina savo mastą, įgyja vis naują prasmę. Šiais metais pirmą kartą ją švęsime renginiams pritaikytoje aikštėje, specialiai įrengtoje stacionarioje scenoje. Tikimės, kad ši aikštė vasaros sezono metu taps mėgiama druskininkiečių ir mūsų svečių savaitgalių relakso, laisvalaikio, bendravimo ir poilsio vieta. 
     Džiugu, kad Kurorto šventė tampa ne tik vietos valdžios, kultūros darbuotojų, bet ir verslininkų, statybininkų, gėlininkų, prekybininkų ir visų mūsų, čia dirbančių ir gyvenančių žmonių, savo miesto patriotų, tikinčių kurorto ateitimi, švente. Tik bendrų pastangų dėka miestas kiekvienais metais gražėja, renovuojami, modernizuojami, atidaromi nauji kurorto infrastruktūros objektai, kurie suteikia mums vilties ir optimizmo naujiems darbams. 
Gerai padirbėję turime teisę ir džiaugtis atliktais darbais. Ypatingai malonu, kad šiais metais Druskininkų kurorto šventės eisenoje save reprezentuos įmonės, įstaigos ir organizacijos.
    Dėkodama kiekvienam iš Jūsų už nuveiktus darbus, gražinančius ir garsinančius mūsų kurortą, linkiu Jums visiems geros sveikatos, asmeninės laimės, gėrio, grožio, šilumos ir visus metus neišblėstančių 2002 m. Druskininkų kurorto šventės akimirkų. 
  Lai skamba muzika, Druskininkai šį savaitgalį švenčia!

Meras Ričardas MALINAUSKAS
Mero pavaduotoja Kristina MIŠKINIENĖ
  SAVIVALDYBĖ INFORMUOJA
   Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdis įvyks š.m. liepos 2 d. 10 val. (Vasario 16-osios g.7, II-ojo aukšto posėdžių salėje). Numatomi svarstyti klausimai: dėl negyvenamojo pastato Vilniaus al. 9A, Druskininkuose, perdavimo Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkiui; dėl Valdybos 2002 m. birželio 24 d. sprendimo Nr.63 "Dėl naudojimosi miesto viešuoju tualetu Vilniaus al.9A kainos nustatymo" tvirtinimo; dėl senųjų gydyklų ir "Kolonados" pastatų, Druskininkuose, išbraukimo iš privatizavimo objektų sąrašo; dėl pritarimo viešosios įstaigos Druskininkų ligoninės direktoriaus ataskaitai apie įstaigos 2001 m. veiklą ir finansinės atskaitomybės tvirtinimo; dėl 2001 m. Savivaldybės biudžeto apyskaitos tvirtinimo; dėl Savivaldybės pagrindinio butų fondo butų nuomos; dėl sutikimo parduoti viešosios įstaigos "Vilniaus" sanatorijos turtą; dėl ilgalaikio turto Verpėjų g.22, Viečiūnuose nuomos ir kt.

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


 

© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.