Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Kultūra
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  Manekenės pradžiamokslis merginos neišgąsdino

Viktorijos nuotraukos iš asmeninio albumo ir bukleto

Aistė GRIGALIŪNAITĖ

   Ne vienerius metus modelių atrankose dalyvaujančiai 17 metų Viktorijai Gudelevičiūtei šiais metais pasisekė. 

Debiutas žurnale "19"

   Balandžio mėnesį Viktorija laimėjo "Modelinos" modelių atranką, vykusią Druskininkų "Dangaus skliaute". "Šioje atrankoje didelis dėmesys buvo skiriamas veido bruožams. "Modelinos" direktorei J.Sadauskienei labai patiko mano plaukai. Ji negalėjo patikėti, kad jie natūralūs!" - sakė mergina, kuriai buvo pasiūlyta atvykti į Kauną pasidaryti "buką" (savo nuotraukų albumą). Nuvykusi su mama pamatė, kaip dirba manekenės, pasidarė nuotraukų ir jau po kelių dienų dalyvavo pirmajame "kastinge" (kai užsienio agentūros atsirenka dirbti merginas pagal "buką" ir pokalbius). Į jį atvyko Japonijos, Italijos žymių modelių agentūrų atstovai. Dabar Viktorijos nuotraukas galima išvysti žurnale "19". Žurnalo fotosesijoje dvi manekenės pozavo su grupės "Kosmo" vaikinais. "Labiausiai patiko vaikinų atvirumas ir humoro jausmas. Visą dieną fotografuodamiesi šėlome Kauno Laisvės alėjoje", - įspūdžiais pasidalijo Viktorija. Nuotraukų scenarijus siūlė ne tiek "19" žurnalo leidėjai, kiek patys "Kosmo" vaikinai. 

Pakeliui į "Ford" konkursą

   Po "kastingų" Viktorija pateko į "Ford" agentūros konkursą, kuris vyks rugsėjį Vilniuje. "Tai pasaulinio masto konkursas, kuriame dalyvauja šalies aukštuomenė, užsieniečiai, seimūnai. Jo metu atrenkama po vieną merginą iš kiekvienos šalies, jos rungiasi dėl milijoninio kontrakto "Ford" agentūroje", - pasakojo Viktorija. Konkurse dalyvaus 20 lietuvaičių, iš kurių Viktorija - vienintelė druskininkietė. Net ir nelaimėjusi šio konkurso mergina gaus modelio darbą. Tačiau Viktorijai podiumo žavesys tik hobi. "Aišku, gerai dirbant galima užsikabinti, tačiau man svarbiausia mokslai", - sakė mergina. Labiausiai Viktorijai sekasi kalbos. Patinka vokiečių kalba, kurios Druskininkų savivaldybės olimpiadoje ji užėmė 2-ąją vietą. "Man patinka žiūrėti filmus, programas vokiečių kalba, galbūt norėčiau studijuoti kalbas, tačiau konkrečių ateities planų dar neturiu", - prisipažino mergina.

Geriausia parduotuvė - knygynas

   Viktorija - ne tik gerai besimokanti graži manekenė, bet ir sportuoti mėgstanti mergina. 4-erius metus ji žaidžia tinklinį. "Ryto" gimnazijos rinktinės sudėtyje šiemet vykusiame miesto turnyre ji užėmė 2-ąją vietą. Taip pat mergina kasmet dalyvauja miesto paplūdimio turnyruose, kur irgi užima prizines vietas. Be tinklinio, Viktorija lanko ir šokius. "Manau, šokti pradėjau, kai tik išmokau vaikščioti", - juokiasi mergina. Šiais metais ji šoka "Decimoje". Anksčiau lankė įvairius šokių kolektyvus. "Labiausiai patinka šokti klubuose, diskotekose. Labai malonu sulaukti komplimentų iš aplinkinių, jog gražiai šoku...", - sako Viktorija.
Visur spėjanti mergina prieš 3 metus baigė muzikos studiją "Mikutis". Ji moka groti fleita, kuria ir dabar mielai muzikuoja, turėdama laiko. Dar Viktorija laisvalaikiu skaito knygas. "Viena iš geriausių parduotuvių man - knygynas", - sakė ji.

Į kūną niekas neina

  
Mergina atranda laiko draugams, kurių turi tikrai daug. Tai - ne tik klasiokai, kiemo draugai, interneto pokalbių svetainėse sutikti žmonės, bet ir manekenės. "Gerbėjų taip pat netrūksta, bet rimtesnei draugystei aš paprasčiausiai neturėčiau laiko", - apie meilės reikalus prasitarė Viktorija. Daugeliui panelių įdomu, kas jai padeda išlaikyti idealią figūrą? Į tai 176 cm ūgio mergina atsakė: "Tikriausiai genai! Valgau tikrai daug, tačiau į kūną niekas neina. Mūsų šeimoje visi aukšti ir liekni: ir mama, ir tėtis, ir brolis! Gal ir gerai..."
   Dabar Viktorija laukia kelionės į Šventąją kartu su savo šokių kolektyvu, kur tikisi pailsėti, papramogauti. Galbūt tai jai bus vienintelė ramesnė atgaiva šią paskutinę moksleivišką vasarą, kurios metu dar laukia ne vienas "kastingas", manekenių mokyklėlė ir ruošimasis garsiajam "Ford" konkursui.

 

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


 

© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.