Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Kultūra
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  "Druskonis" klausia skaitytojų

Praėjusio "Druskonio" numerio straipsnyje "Palikto kūdikio istorija pavirto mistiniu detektyvu" informavome, jog skirtingos laboratorijos patvirtino, kad lifte rasto kūdikio ir prisipažinusių jo tėvais Juditos Masiulionienės bei Česlovo Sinkevičiaus genai skiriasi. Šie tyrimai sujaukė ne tik mažojo Haroldo Vasario likimą, bet ir sutuoktinių Juditos ir Česlovo, norėjusių jį auginti, užmačias. Ekspertizės išvados išjudino ir miestelio gyventojų skirtingas versijas, nuomones. Viena iš jų, pasiekusių "Druskonio" ausis, jog neva tyrimai buvo nupirkti vietinių turtingų verslininkų, norinčių Haroldą įvaikinti. Paklausėme skaitytojų, ką jie mano apie šios istorijos atomazgą? 

Buvusios J.Masiulionienės bendradarbės gydykloje (pavardžių skelbti ir fotografuotis atsisakė): 
- Nors Judita buvo ir darbšti, ir jautri, ir mylinti vaikus moteris, tačiau ne kartą pastebėdavome jos nėštumus, kurie vėliau išnykdavo. Galbūt ji turėjo savotišką būdą jų atsikratyti? Be to, ji yra prasitarusi, kad šis vaikelis yra tikrai ne jos. Juditos mums nuoširdžiai gaila, nes gyvenimo aplinkybės jos tikrai nelepino.
Vilma BOLIENĖ, mokytoja:
- Prisegti žmogui etiketę labai paprasta - ją nusegti gerokai sunkiau. Šios istorijos heroję teisti per anksti, nes pašaliečiams nežinomi visi niuansai. Norėčiau, kad visuomenė, ją teisdama, būtų humaniškesnė. 
Karolis RUNDIA, 
pensininkas: 

- Palikti vaikus man amoraliausias atvejis, blogesnis už terorizmą ir kitas šio pasaulio nelaimes. Kita vertus, kam tai moteriai reikėjo tą vaikutį prisiimti, žaisti jo likimu? Jam tai atsilieps visam gyvenimui. Ant sraigės ar varlės bijai užmint, o čia… Galiausiai, jei vaikų nenori turėt, yra juk apsaugos priemonių. Palikto lifte kūdikio istorija man primena serialą, kuris toli gražu dar nesibaigė. Motinystė yra be galo atsakingas dalykas. Aš už tai, kad panašiam atvejui nutikus, žmonėms būtų atimta galimybė turėti vaikų. Ši tema man yra itin jautri, nes anksti likęs be tėvų, patyriau našlaičio dalią, augau pas gimines.



Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


 

© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.