Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Klausimas
Kultūra
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija

  "Druskonis" klausia skaitytojų 

Druskininkiečiai džiugiai sutiko žinią, kad atgimsta senasis jų verslas. Į kurortą sezono metu vėl atvyksta poilsiautojai, pageidaujantys apsistoti vietinių gyventojų būstuose. Tačiau ne viskas bus kaip anksčiau - dabar atvykėliai rinksis, kur gyventi, o ne mes juos, ir sąlygų pageidaus kuo geresnių.
Ar prisimenate "auksinius" kurorto laikus, kai poilsiautojai pas mus plūste plūdo? Ar norėtumėte dabar nuomoti atvykėliams būstą?

Sergejus TRANOVAS,
pensininkas:

- Kai gyvenom Ratnyčioje ir turėjom savo namą, priimdavom poilsiautojus. Bute tam jau nebebuvo vietos. Jei turėčiau kur, aišku, kviesčiau atvykėlius pas mane gyventi - papildomi pinigai niekam netrukdo. Beje, davėte mintį - gal vasarą pagyvensiu pas pažįstamus, o savo butą nuomosiu poilsiautojams.
Jūratė ŽĖKIENĖ,
buhalterė:

- Niekada nesu įsileidusi poilsiautojų, nes neturėjau galimybių. Žinoma, norėčiau juos priimti, tačiau nėra atliekamo ploto ir laiko tam. O kad kurorte daugėja atvykėlių, labai džiaugiuosi - mums visiems tai tik į naudą.
Olga LUČKAITIENĖ,
parduotuvės 
"4 kampai" 
direktorė:

- Niekada nenuomodavau poilsiautojams kambarių, nes nebuvo sąlygų. Be to, nenorėčiau, kad mano namuose sukiotųsi svetimi žmonės. Nebent turėčiau dar vieną atskirą butą, kurį galėčiau įrengti specialiai atvykėliams.
 

Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


 

© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.