Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Savivaldybės žinios
Policijos žinios
Klausimas
Kultūra
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  SPORTAS

   Visus miesto gyventojus bei svečius kviečiame varžytis netradicinėse rungtyse per Užgavėnių šventę vasario 12 d. 16 val. Vilniaus alėjoje. Čia vyks galiūnų, rąstų ir lėkštelių mėtymo, futbolo kamuolio žongliravimo, svarsčio kilnojimo varžybos, šeimų estafetės, atrakcionai. 

   Praėjusį penktadienį naujojoje Druskininkų sporto centro salėje mūsų "Tobis" susitiko su LKBL čempionato lydere Pakruojo "Meresta". Po atkaklios ir permainingos kovos druskininkiečiai nugalėjo 82:77. Perpildyta žiūrovų salė suvaidino 6-ojo žaidėjo vaidmenį ir padėjo "Tobiui" laimėti svarbią pergalę. Rezultatyviai ir naudingai žaidė G.Vaščila, pelnęs 21 tašką. Kitą dieną mūsiškiai išvykoje žaidė su Radviliškio ekipa ir po intriguojančių varžybų išplėšė svarbią pergalę 109:106. Daugiausiai taškų pelnė R.Bitinas (28), G.Goberis (25) ir R.Bankieta (22). Kitos druskininkiečių varžybos įvyks vasario 8 d., penktadienį, 18 val. su Anykščių "Puntuku". 

   Vasario 2 d. Druskininkų "Šilumos tinklų" rankininkai Lietuvos 1-os lygos rungtynes žaidė su Panevėžio "Litmalt-Aukštaitijos" komanda ir nugalėjo 32:31. Puikiai mūsų vartus gynė vartininkas Nerijus Žadeika. Kitą dieną druskininkiečiai sužaidė lygiosiomis 31:31 su Alytaus "Geležiniu vilku". 


7-ojo krepšinio turnyro Tomui Mocevičiui atminti nugalėtoja - "Hesonos" komanda

   Jau 7-ąjį kartą vykusiame krepšinio turnyre Tomui Mocevičiui atminti buvo išbandyta ne tik naujojo sporto centro danga ir aparatūra. Tomo tėvelis įsteigė ir naują pereinamąją taurę bei kopijas nugalėtojams - ant vientiso daugiau kaip kilogramą sveriančio gintaro gabalo išlietas angelas su trimitu. Tai itin vertingos taurės. Pagal tradiciją padėtos gėlės ir uždegtos žvakutės ant Tomo kapo, prisimintas geras sūnus, draugas, krepšinio mylėtojas. 
Krepšinio aikštelėje vyko bekompromisinės kovos. Pirmąją dieną "Minolga" 98:95 nugalėjo "Policiją-Ateitį", o "Hesona" 71:66 įveikė "Reginą". 3-ioji vieta atiteko "Reginai", 75:88 nugalėjusiai "Policiją-Ateitį". Finalo dramatiškoje kovoje "Minolga" turėjo pripažinti "Hesonos" pranašumą 86:94. 
   Po varžybų Vincas Mocevičius nugalėtojams įteikė taurę ir pakvietė visus prie vaišių stalo. 

   Pasibaigė Druskininkų savivaldybės krepšinio pirmenybių II lygos 2-ojo pogrupio pirmasis etapas. Komandos išsirikiavo taip: 1. "Ateitis" (8 pergalės); 2. "Sporto mokykla 2" (7); 3. "Vieciūnų lenciūgas" (5); 4. "Dainava-Imperialas" (4); 5."Pasienis" (4); 6. "Ugniagesiai" (4); 7. "Kolegija 2" (2); 8. "Lindra" (1); 9. "Merkurijus" (1). 
Dabar dvi pajėgiausios 1-o pogrupio ("Rytas" ir "Kolegija I") ir 2-o pogrupio ("Ateitis" ir "Sporto mokykla 2") komandos rato sistema kovos dėl vienintelio kelialapio į 1-ąją lygą. 
   1-oje lygoje vyksta labai įnirtingos kovos. Sužaidus po 5-6 rungtynes, nėra vienvaldžio lyderio. Visos komandos patyrė nuostolių. "Hesona", "Minolga" ir "Policija-Ateitis", sužaidę po 6 rungtynes, turi po 5 pergales, "Regina" po 5-ių rungtynių - 4-ias pergales. 
   Vasario 10 d., sekmadienį, įvyks labai įdomios rungtynės. Atgimimo" vid. mokyklos salėje 19.30 val. "Hesona" susitiks su "Minolga", o 20.30 val. "Policija-Ateitis" su "Regina". Prieš jas Sporto centro salėje nuo 17 val. prasidės 2-os lygos atkrentamasis turnyras. Varžysis "Rytas" ir "Kolegija 1", po to - "Ateitis"-"Sporto mokykla 2".Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


 

© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.