Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Savivaldybės žinios
Policijos žinios
Klausimas
Kultūra
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  "Panelės" herojė Valentino dienos nelaukia

Violeta KLIMAITĖ

   "Ryto" gimnazijos dvyliktokė Rasa Jonytė išgarsėjo per vieną dieną. Laimėjusi populiaraus jaunimo žurnalo "Panelė" konkursą "Stilius per 5 valandas" ir sėkmingai pakeitusi savo įvaizdį, mergina teigia, kad tai buvo didžiausias jos gyvenimo nuotykis.

Kaltos strazdanos

   "Žurnale pamačiau, kaip eilinės panelės virsta stilingomis merginomis, perskaičiau konkurso sąlygas ir išsiunčiau savo duomenis. Dalyvauti ar ne, kas bus, jei išrinks mane, o kas bus po to, kai išspausdins nuotraukas, - tokių nemigo naktų nebuvo. Ilgai nesikankinau. Įdėjau nuotrauką ir surašiau savo istoriją, kodėl noriu išbandyti save", - juokiasi 18-metė Rasa, prisipažinusi, jog "Panelės" konkurso atrankos komisiją ji greičiausiai nustebino savo atviru prisipažinimu dėl strazdanų. "Anksčiau dėl jų ganėtinai kompleksavau", - priduria simpatiška išraiškingų akių mergina. Tos strazdanos tapo savotišku moto "Panelės" fotopasakojime apie dailią druskininkietę. "Rasa iš Druskininkų savo strazdanas vadina "kaimynėmis" - nuo pat gimimo daugybė puikavosi ant veido. "Blukinau braškių kaukėmis, kremais, bet jų tik daugėjo! Įsivaizdavau, jog žmonėms nepatinka strazdanomis nusėtas kūnas, todėl nešiodavau marškinius ilgomis rankovėmis". Tačiau Rasa netapo kompleksuota panele. Jau 4 metus ji vaidina teatro studijoje "Niša" ir iš visų jėgų "spaudžia" mokslus: "Šiuo metu net vaikino neturiu - nusprendžiau paskutinius metus mokykloje kaip reikiant padirbėti", - tokias druskininkietės paslaptis, išspausdintas "Panelėje", sužinojo visa Lietuva.

Pametė telefoną

   Pasikeitimų akciją ji vadina linksmu nuotykiu ir dėl to nesigaili. Greičiau atvirkščiai. Rasa teigia, jog "Panelė" suteikė nemokamą galimybę profesionalų pagalba susikurti jai patikusį įvaizdį. Šiame nuotykyje ji mato vienintelį trūkumą - pasirodžius "Panelei" su jos nuotraukomis, padidėjo aplinkinių dėmesys, kuris ją kartais trikdo. "Nesijaučiu žvaigžde, todėl smalsūs žvilgsniai man nuotaikos nepakelia", - šypsosi mergina, nesigailinti pabandžiusi modelio darbą ir siūlanti tokiose akcijoje dalyvauti visoms. "Tai yra savęs išmėginimas ir ilgai nepamirštamas įvykis", - teigia kompleksus iš savęs išgujusi druskininkietė. 
   "Vieną gražią dieną man paskambino iš "Panelės" ir pranešė, kad išspausdinti informaciją, jog pasirinko mane, jie negalėjo, nes buvo pametę telefoną. Todėl liepė krautis daiktus ir kitą dieną prisistatyti žurnalo redakcijoje. Be makiažo (tikriausiai todėl, kad nuotraukoje "prieš pasikeitimą" merginos "baisiau" atrodytų). Taigi ilgai mąstyti, kas ir kaip ten bus, negalėjau. Nuvažiavome iš karto į "Benetton" parduotuvę. Vienus rūbus išsirinkau pati, kitus išrinko jie. Kitas sustojimas - grožio salone "Jolanta". Ten manęs jau laukė išskėstomis rankomis kirpėjas. Pirmą kartą gyvenime kirpo vyras!", - prisipažįsta mergina. 

Išsirinko "karo" drabužius

   "Ilgi plaukai ne visuomet tinka! - nutarė jis, ir čirkštelėjo per gražiąsias Rasos kasas. Kirpėjas gerokai patrumpino merginos garbanas ir jas nudažė dviem rudais atspalviais - riešuto ir auksiniu. Aukštą kaktą pridengė lengvais kirpčiukais. Štai ir padaryta moderni bei ryški miesto mergina! "Ir strazdanos jos nė kiek negadina", - patvirtino visas "Jolantos" kolektyvas. "Smagiausias jausmas buvo, kai visažistės ėmė "dirbti" su mano veidu. Kremai, kaukės, dekoras… Išėjau labai patenkinta jų darbu ir savimi - pasikeitusia "į gerą pusę". Tada ir prasidėjo "modelio" darbas. Važinėjom po Vilnių, ieškojom įdomesnių vietų. "Panelės" fotografas Algis - nenupasakojamas juokdarys, todėl valandą trukusi fotosesija prabėgo kaip malonus pasiplepėjimas. Nesijaučiu sukaustyta, nebijau fotoobjektyvo, todėl ir šios fotosesijos rezultatas - visai neblogas", - patenkinta Rasa. Negana to, be pasikeitusio įvaizdžio, mergina namo parsivežė ir dovanų už 296 Lt - jai patikusį drabužių komplektą iš "Benetton" parduotuvės. "Labiausiai mėgstu dėvėti kelnes, o ne sijonus", - atsakė Rasa, kodėl išsirinko tamsiai žalios spalvos kelnes ir militaristinio stiliaus glaustinukę. 

Savojo dar nesutiko

   Namuose jos laukė staigmena. Rasos pažįstami ėmė neatpažinti. "Kai grįžau, tą patį vakarą su drauge ėjome į miesto šventę. Žygiuojame, mūsų pažįstami su drauge sveikinasi, o manęs - lyg nematytų. Sakau gi, atsipeikėkit jūs!" -juokiasi mergina, prisipažįstanti, jog šis nuotykis jos gyvenimą tik paįvairino, bet nepakeitė. Ji išliko tokia pat, kaip ir anksčiau. Rasai buvo smagu girdėti mokytojų ir draugų komplimentus, jog naujasis stilius jai tinka. 
   Puikiai "Panelės" žurnale debiutavusi, 1,76 m ūgį ir modelio figūrą turinti druskininkietė teigia, jog su malonumu išbandytų ir podiumo "avantiūrą", tačiau toks užsiėmimas nėra jos gyvenimo tikslas. 
   Stilinga ir simpatiška mergina nebijo prisipažinti, jog artimo širdies draugo neturi. "Tai nėra mano tikslas - žūtbūt ką nors turėti prie savęs. Man užtenka gerų bičiulių. O ką aš kalta, kad savojo vienintelio dar nesutikau?" - nusijuokia ji. 
   Į mokslus pasinėrusi dvyliktokė gailisi, jog žinių vertę suprato tik paskutiniaisiais metais. "Anksčiau kitaip atrodė. Dabar pasivyti ir žinių bagažą prisikrauti sunkiau", - prisipažįsta 9-ių vidurkį turinti moksleivė. Ji ateitį sieja su filologijos studijomis. Pastaruoju metu susidomėjusi skandinavistika, ypač švedų kalba, Rasa į šoną nustūmė net savo širdies reikalus. 

Eilinė diena

   "Man Valentino diena yra įprasta data. Tokia pat eilinė, kaip ir kitos dienos", - teigia mergina, jog laiškų su širdelėmis kol kas niekam neišsiuntusi. "Tačiau tokį gauti būtų smagu, kaip ir kitą Valentino staigmeną", - šelmiškai nusišypso ji. Šią jaunimo garbinamą dieną iki šiol ji dažniausiai atšvęsdavo mokyklos renginiuose, o kažkuo ypatingos ar ją labiausiai nustebinusios Rasa neprisimena. "Apsikeisdavom su savo drauge dovanėlėmis ir tiek", - prisimena Valentino siurprizus. Šios Vasario 14-osios Rasa taip pat laukia be didelio entuziazmo. "Dabar gyvenu šimtadieniu, kuris bus šiandien, o meilės diena - tik po savaitės", - išsisuka mergina nuo klausimo, ką norėtų gauti dovanų iš savo Valentino.Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>


 

© 1997-2002 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.