Pirmas

Šiame numeryje
Savivaldybės žinios
Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  HOROSKOPAI
Padidės OŽIARAGIŲ aktyvumas, todėl jie pasieks teigiamų rezultatų, tvarkydami visus savo reikalus - tiek profesinius ir finansinius, tiek buitinius ir asmeninius. Jūsų pastangas darbe ir verslo srityje turėtų deramai įvertinti vadovybė arba partneriai, santykiai su artimais ir mylimais žmonėmis bus harmoningi ir remsis visišku savitarpio supratimu. Vienišiems Ožiaragiams žvaigždės pranašauja naują pažintį, kuri vėliau pakeis visą jūsų gyvenimą. Palankios savaitės dienos - antradienis ir trečiadienis.

VANDENIŲ laukia sunki savaitė, kadangi, kaip teigia astrologas, dangaus šviesuliai jūsų nebeglobos ir neberems. Neverta imtis naujų darbų, geriau tvarkykite kasdienius reikalus. Venkite mažai pažįstamos draugijos, kadangi galite pakliūti į svetimą ir neigiamą įtaką. Asmeniniuose santykiuose reikėtų kontroliuoti save ir santūriai reikšti savo nuomonę, kad išvengtumėte rimto konflikto su jums artimais žmonėmis. Sėkminga diena - sekmadienis.
ŽUVIMS astrologas pataria vengti kontaktų su vyresnybe, kadangi ji gali neteisingai suprasti jūsų žodžius, o tai sukomplikuotų santykius su šio pasaulio galiūnais. Bet, įspėja žvaigždės, jeigu tokia situacija vis dėlto susiklostytų, susilaikykite nuo neapgalvotų sprendimų. Tie, kurie užsiima verslu, tikriausiai turės spręsti ginčus su partneriais. Svarbiausia - elgtis taktiškai ir padoriai. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

AVINAI turės galimybę užsitikrinti finansinį stabilumą verslo srityje, jeigu parodys iniciatyvą ir pasitelks patikimus partnerius. Bet nuo avantiūrinių sumanymų reikėtų susilaikyti. Astrologas pataria imtis tik tų darbų, kurių rezultatus jūs galite realiai įsivaizduoti. Valstybės tarnautojai taip pat turėtų nepervertinti savęs, kitaip nepavyks išvengti klaidų ir teks skaudžiai nusivilti. Palankiausia diena - antradienis.

JAUČIŲ laukia labai palanki ir produktyvi savaitė. Sėkmingai tvarkysite visus reikalus, sugaišdami mažai laiko ir beveik nepavargdami. Ateinančią savaitę astrologas apibūdina kaip atkaklaus žengimo į priekį jūsų visuomeninės ir materialinės padėties stiprinimo keliu laikotarpį. Planetų nuomone, ypač pagerės komersantų situacija. Galimas dalykas, kad kitą savaitę duos pelno bendras projektas, kurį jau seniai pradėjote su partneriais užsienyje. Palankios dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

DVYNIAMS ateinančią savaitę pavyks savarankiškai išspręsti finansines problemas. Astrologo nuomone, jums nevertėtų laukti giminių ir aplinkinių pagalbos, stenkitės viską daryti patys, ir tuomet materialiniu požiūriu jums pavyks įkopti į naujas, anksčiau nepasiekiamas aukštumas. Ateinanti savaitė - tinkamas metas tuoktis arba užmegzti naujus ryšius, jeigu dėl kokių nors priežasčių teko nutraukti santykius su jūsų antrąja puse. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir sekmadienis.

VĖŽIAI gali tikėtis reikšmingų teigiamų permainų verslo srityje. Astrologo manymu, jas nulems naujas bendras projektas su autoritetingu ir įtakingu partneriu. Bet nepamirškite, kad įgyvendinti visus numatytus planus jums pavyks tik tuo atveju, jeigu veiksite aktyviai ir ryžtingai. Valstybės tarnautojams žvaigždės rekomenduoja išplėsti su darbu susijusių pažįstamų ratą: gerų rezultatų duos tiek oficialūs kontaktai, tiek neformalūs susitikimai. Palankios dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

LIŪTAMS, pirmiausia - kūrybinių profesijų atstovams, planetos žada sėkmę. Visos jūsų iniciatyvos duos rezultatų, galimas dalykas, kad pavyks paversti realybe didžiausius savo troškimus. Atkakliai dirbantys ir mokantys įgyti sąjungininkų, šio Zodiako ženklo atstovai kitą savaitę galės įgyvendinti visus sumanymus. Jums gamtos suteiktas pasitikėjimas savo jėgomis padės pasiekti teigiamų profesinės veiklos rezultatų. Šeimyniniame gyvenime laukite malonių staigmenų. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

MERGELĖMS kitą savaitę žvaigždės suteiks gerą galimybę sėkmingai realizuoti savo sumanymus profesinės veiklos sferoje. Kad pasiektumėte užsibrėžtus tikslus, astrologas jums pataria suvienyti savo pastangas su kitų žmonių pastangomis. Pasitelkite juos, kad galėtumėte veikti efektyviau ir patikimiau. Savaitė taip pat palanki klausimams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu, spręsti, dideliems pirkiniams įsigyti ir įvairiems sandoriams sudaryti. Santykiai su mylimais ir artimais žmonėmis bus grindžiami visišku savitarpio supratimu. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir šeštadienis.

SVARSTYKLĖMS žvaigždės žada labai nepalankų laikotarpį. Dėl pernelyg didelio jūsų pasitikėjimo savo jėgomis ir nesantūrumo galimi keblumai santykiuose su vyresnybe ir verslo partneriais. Pasistenkite išvengti tokių problemų, kontroliuokite save ir elkitės apdairiai. Priešingu atveju, įspėja astrologas, jums teks ieškoti naujo pajamų šaltinio. Jo žodžiai adresuojami tiek toms Svarstyklėms, kurioms darbo užmokestį moka valstybė, tiek toms, kurios užsiima verslu. Neutraliausia diena kitą savaitę - antradienis.

SKORPIONAI ateinančią savaitę turi kelti savo profesinį lygį ir visuomeninį statusą. Kaip tik dabar, astrologo nuomone, dangaus šviesulių išsidėstymas sudaro tam visas reikiamas prielaidas ir leidžia pradėti aktyvios veiklos laikotarpį. Verslininkams ateinančios septynios dienos - tinkamiausias metas anksčiau parengtiems projektams realizuoti. Namuose galimi skandalai, kurie kils dėl jūsų kaltės. Sėkminga diena - antradienis.

ŠAULIAI kitą savaitę sėkmingai kops karjeros laiptais. Jūsų aktyvūs ir savarankiški veiksmai gali užtikrinti sėkmę tvarkant reikalus, susijusius su mokymusi ir moksline veikla. Kaip teigia astrologas, planetos jums palankios, todėl galėsite atskleisti savo sugebėjimus. Ateinančią savaitę taip pat rasite naujų jus dominančios informacijos šaltinių. Ryšiai su namiškiais sustiprės, tai jums suteiks gerą galimybę sėkmingai išspręsti susikaupusias šeimos problemas. Jums sėkmingiausios dienos - pirmadienis ir šeštadienis.


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.