Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Meilės istorijos
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  Turėsime riedlenčių aikštyną ir čiuožyklą
Violeta KLIMAITĖ

  Senamiesčio vid.mokyklos stadione netrukus išdygs moderniausias Lietuvoje riedučių ir riedlenčių aikštynas. 

   Rugsėjo 21-23 dienomis Druskininkuose vyks Koalicijos už sveiką ir saugų vaikų bei jaunimo gyvenimą projekto “Aš galiu” (koordinatorius Pilietinių iniciatyvų centras Vilniuje) organizuojamas renginys. Jame dalyvaus 600 moksleivių ir pedagogų iš 125 šalies mokyklų. Renginio tikslas – aptarti jaunimo, mokyklos problemas, ieškoti jų sprendimo būdų. Be diskusijų, šiame renginyje vyks riedučių, riedlenčių, paspirtukų varžybos, grafiti konkursai, breiko pasirodymai.
   Kaip dovaną jaunimui, šis projektas finansuoja koncertą, kuriame, be kitų grupių, koncertuos ir “Skamp”. Už šio projekto lėšas (9 tūkst.Lt) bus įrengta rampa riedlentėms ir riedučiams, kuri liks Druskininkų jaunimui. 
   Senamiesčio vid.mokyklos teritorijoje išgrįstas asfaltuotas stačiakampis 30 x 40 m žiemą pavirs čiuožykla, kurios Druskininkams taip trūksta. 
   Įgyvendinti šią idėją taip pat padeda miesto verslininkai ir Savivaldybė. Vienas iš projekto rėmėjų - “Philip Moris Lietuva”.


  SPORTAS
Vilius Mikelionis.
Druskininkiečiai V.Mikelionis ir I.Brasiūnas, dalyvavę Lietuvos rinktinės sudėtyje Pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionate Vengrijoje, 10 km sportinio ėjimo rungtyje iš 36 dalyvių užėmė atitinkamai 20-ą ir 21-ą vietas. 
Pabaltijo jaunių lengvosios atletikos čempionato, įvykusio Latvijoje, 10 km sportinio ėjimo čempionu tapo I.Brasiūnas. Tarp Pabaltijo suaugusiųjų ėjikų L.Bubnelis buvo 4-as. Vienas iš Lietuvos rinktinės vadovų buvo ir druskininkietis, Lietuvos lengvosios atletikos federacijos vykdomojo komiteto atstovas K.Jezepčikas. 

Lietuvos jaunimo sporto žaidynių vaikinų krepšinio varžybose sėkmingai pasirodė druskininkiečiai, vadovaujami A.Baranausko. Zoninių varžybų pogrupyje mūsiškiai įveikė Birštono, Prienų, Trakų ir Vilniaus 2-ąją komandas. Tarpzoninėse varžybose Druskininkų vaikinai pralaimėjo radviliškiečiams 94:96 ir 81:112. 

Lietuvos jaunučių ir jaunimo sporto žaidynių rankinio zoninėse varžybose merginų jaunučių komanda “A” pogrupyje užėmė 3-ąją vietą ir į kitą etapą nepateko. Toks pats likimas ištiko ir merginų jaunimo komandą, savo pogrupyje užėmusią 3-ąją vietą. Vaikinai rankininkai savo pogrupyje liko 4-ieji ir iš tolesnių varžybų pasitraukė. 

Rugpjūčio 31 d. prie Vijūnėlio tvenkinio įvyks paplūdimio tinklinio varžybos. 16 val. rungsis moterų komandos, 17.30 val. – vyrai. Išsamesnė informacija Sporto skyriuje arba tel. 51979. 

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.