Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Meilės istorijos
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  "DRUSKONIS" klausia skaitytojų

Besibaigiant vasarai, atostogų metui, atsigręžiame atgalios ir prisimenam pačius didžiausius maloniausio metų laiko įspūdžius.
 
Kokia buvo jūsų vasara? 

Raimundas PRANSKEVIČIUS:
- Šią vasarą su savo draugo šeima aplankėme panašų į Disneilendą atrakcionų parką Vokietijoje, pusiaukelėje tarp Hanoverio ir Hamburgo. Čia per dieną neįmanoma išbandyti visus 40 atrakcionų, kurie kainuoja gerokai pigiau nei Lietuvoje. Įėjimas į parką kainuoja 40 markių. Man asmeniškai didžiausią įspūdį paliko naujai įrengti aukščiausi Europoje (60 m) amerikietiški kalneliai, kuriuos 120 km/val. greičiu įveiki per kelias minutes. Vaikams įspūdingiausias buvo plaukiojimas požemiais, kuriuose knibžda visokių personažų. Užsukome ir į Serengeti parką po atviru dangumi. Mašina važiuodamas per šį parką, jautiesi tarsi Afrikoje: ant mašinos laipioja beždžionės, šalia vaikštinėja žirafos, liūtai ir kiti atogrąžų gyvūnai. Taip pat Vokietijoje atsigaivinome baseinuose su atrakcionais, o Berlyne pakilome net į padebesius, t.y. 210 m aukščio televizijos bokštą. 
Monika BANEVIČIŪTĖ, 
Senamiesčio vid. mokyklos šeštokė: 
- Tris pamainas ėjau į vasaros stovyklą Senamiesčio vid. mokykloje. Kadangi patiko pirmosios pamainos 10 dienų, savo stovyklavimą prasitęsiau. Man įdomiausi užsiėmimai stovykloje buvo bendravimas internetu, per kurį susisiekiau su panašaus amžiaus moksleiviu net iš Čikagos, dalyvavimas interneto pokalbių kambariuose, plaukiojimas baidarėmis Vijūnėlyje. Būtent šioje stovykloje išmokau irkluoti baidarę.
Raimundas RADŽIUKYNAS, 
inžinierius: 

- Vasarą praleidau Druskininkuose, dažniausiai maudydamasis Vijūnėlyje. Lankiausi įvairiuose renginiuose. Labiausiai patiko Kurorto šventės koncertas prie “Dangaus skliauto”, čekų cirkas, Grūto parkas. Laukiu tradicinio šokių maratono. 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.