Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Meilės istorijos
Klausimas
Sportas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Druskininkų TIB
Organizacijos
Sanatorijos
Menai

Redakcija
Informacija


 


  HOROSKOPAI
AVINAS kitą savaitę bus gerai nusiteikęs. Nuotaiką pakels sporto varžybos, išvyka į gamtą ir susitikimas su bičiuliais. Antradienį ir ketvirtadienį profesinę veiklą lydės sėkmė. Bet atsipalaiduoti nevertėtų - reikės išspręsti dar nemažai klausimų. Pasistenkite neatidėti jų rytdienai, jeigu galite tai padaryti šiandien. Jokiu būdu neišsigąskite iššūkių. Žmogus, kuris drąsiai priima iššūkį, visada bus kupinas pasitikėjimo savo jėgomis ir energijos, teigia Rytų astrologas. Su sunkumais galite susidurti pirmadienį ir penktadienį.

Jeigu JAUČIO ženklo atstovai laiko savo gyvenimą nuobodžiu, tai jie turi pagaliau užsibrėžti aiškų tikslą arba susirasti naują pomėgį. Žmogus, turintis tikslą gyvenime, nejaučia sunkumų, nuobodulio ir net senatvės, tvirtina Rytų išminčius. Išmokite ginti savo interesus. Sutelkite dėmesį tam, kas svarbiausia, nesiplėšykite. Savaitės pradžioje verčiau neapsikraukite darbais, o savaitgalį skirkite poilsiui su šeimos nariais.

DVYNIAI ateinančią savaitę turėtų pagalvoti apie savo sveikatą. Metas pasirūpinti ne tik kitais, bet ir pačiu savimi. Tiems, kurie neturi galimybės išvykti į gamtą, rekomenduojama apsilankyti parke arba sporto aikštelėje. Medituodami, užsiiminėdami gydomąja gimnastika pagal kinų sistemą “cigun” ar paprasčiausiai mankštindamiesi, jūs sukaupsite reikiamos energijos, kuri jums pravers tvarkant visus reikalus. Ieškokite atsakymų į sunkius klausimus išmintingose knygose. Žodžiu, tobulėkite ir mėgaukitės gyvenimu. Finansinės problemos jus aplenks. Sėkmingos dienos - penktadienis ir sekmadienis.

VĖŽIUI, ko gero, teks nusivilti. Gali būti konfliktų su artimaisiais, delikačių momentų asmeniniame gyvenime. Bet viskas praeina ir po kelių dienų meilė dar karščiau įsiliepsnos. Venkite nesutarimų ir apsišarvuokite kantrybe, elkitės kilniai, kontroliuokite savo emocijas - ir problemos liks praeityje. Pirmadienį ir ketvirtadienį nepamirškite, kad esate atsakingas už artimuosius. Penktadienį arba šeštadienį galimi netikėti susitikimai.

LIŪTAMS kitą savaitę susitikimai su senais pažįstamais ir bičiuliais pažadins malonius prisiminimus ir suteiks temų įdomiam pokalbiui. Savaitės pradžioje galite patirti tam tikrų finansinių sunkumų. Nesidrovėkite prašyti kompetentingų žmonių, kuriais jūs pasitikite, patarimų. Jų žinios ir patirtis padės rasti išeitį iš keblios situacijos. Pasikliaukite nuojauta - ji neapgaus. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir sekmadienis.

MERGELĖ supras, kad reikia daugiau dėmesio skirti sau. Kovokite su kompleksais, trūkumais ir žalingais įpročiais, kurie jums trukdo gyventi. Savaitės pabaigoje darbe gali būti nemalonumų - tai jūsų neįžvalgumo ir aplaidumo padarinys. Rūpinkitės sveikata - gali pablogėti savijauta. Aktyviau spręskite finansines problemas - pinigus lengva išleisti, o štai uždirbti... Sėkminga diena - pirmadienis.

SVARSTYKLĖS pastaruoju metu pernelyg emocingos. Bet tai tik į gera. Vaizduotės perteklius leidžia parodyti save iš gerosios pusės. Be to, kitą savaitę padidės šio Zodiako ženklo atstovų darbingumas, jie bus aktyvūs ir iniciatyvūs, o tai padės užbaigti kadaise pradėtą darbą. Bet tik gerai apskaičiuokite savo jėgas, nepersistenkite! Nepakenks atsargumas bendraujant su naujais ir mažai pažįstamais žmonėmis. Palanki diena - penktadienis. Savaitės pradžioje galite susidurti su sunkumais.

Monotoniškame SKORPIONO gyvenime gali būti įvykis, kuris privers įtempti visas jėgas ir ilgam pamiršti ramybę. Nepykite dėl kritikos ir nekreipkite dėmesio į smulkias pretenzijas. Spręsdami asmenines problemas, pasikliaukite draugais ir artimaisiais. Stenkitės nebristi į skolas. Kreditai gali būti viliojantys, bet vėliau jie taps sunkia našta. Patausokite savo nervus, venkite konfliktų, aistrų proveržių, audringų ginčų. Palankios dienos - ketvirtadienis ir šeštadienis.

ŠAULYS, astrologo nuomone, kitą savaitę turėtų neleisti, kad pašaliniai kištųsi į jo reikalus. Būtinai atsiras žmogus, kuris mėgins primesti savo nuomonę, neatsižvelgdamas į jūsų interesus. Jums gali būti primintos praeities klaidos. Venkite pernelyg didelės fizinės įtampos. Naudos duos tik saikingi krūviai. Nepamirškite giminių ir artimųjų. Kažkuriam iš jų bus reikalinga jūsų parama. Ateinanti savaitė - tinkamas metas stiprinti šeimos tradicijas. Stenkitės pagrįsti savo poelgius, tuomet jie duos rezultatų jau artimiausioje ateityje. Sėkmė jus lydės pirmadienį ir sekmadienį.

OŽIARAGIO kitą savaitę laukia sunkumai. Galimas dalykas, kad teks prisiminti senas nedideles problemas. Bet nereikia galvoti vien apie jas - jūs turite daug kitų, kur kas svarbesnių reikalų. Nesėkmės bus ankstesnių klaidų padarinys. Iš pagrindų ką nors pakeisti ir patobulinti bus sunku. Nekaltinite kitų dėl savo bėdų, verčiau pagalvokite, ką reikia padaryti artimiausiu metu. Neatsakykite tiems, kurie kreipsis į jus, prašydami pagalbos, jeigu galite jiems padėti. Kad nuotaika būtų gera, padarykite savo namus jaukesnius: pakeiskite interjerą, perstatykite baldus. Nepalankus metas - savaitės vidurys.

VANDENIO aktyvumą būtų geriausia orientuoti į tolesnį lavinimąsi, tobulinimąsi ir autoriteto didinimą. Pasistenkite būti naudingas aplinkiniams. Žiūrėkite, kad jūsų veiklos vertinimas atitiktų įdėtas pastangas. Apskritai savaitė palanki naujo darbo pradžiai. Buities problemas spręsite greitai ir lengvai. Nerekomenduojama užmegzti lengvabūdiško romano. Nauja pažintis greitai nutrūks, ir liks tik nemalonios nuosėdos.

ŽUVYS kitą savaitę neturėtų pervargti. Energijos ir entuziazmo perteklių verčiau patausokite namams, artimiesiems. Laisvas dienas skirkite poilsiui. Kaip yra pasakęs išminčius, geriausias poilsis - aplinkos pakeitimas. Jus sups meilė ir dėmesys. Ateinanti savaitė - audringų susitikimų ir pramogų metas. Darbe viskas klosis gerai, ypatingų permainų nebus. Finansinė padėtis sustiprės, jeigu jūs išmoksite geriau tvarkyti šeimos biudžetą. Čia pagrindinė problema - ne tai, kaip pinigus uždirbti, o tai, kaip jų neišleisti. Savaitės pradžioje žvaigždės bus Jums ypač palankios.

 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S. ir Dana M.