Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Klausimas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Organizacijos
Sanatorijos

Redakcija
Informacija


 


  "DRUSKONIS" klausia skaitytojų

Praėjusį savaitgalį nugriaudėjo Kurorto šventė. Kas jums labiausiai įsiminė joje, kokių turėtumėte pasiūlymų, kad kitais metais ji būtų dar šaunesnė?

   
Vilma KIAURAKIENĖ,
Respublikinės M.Mažvydo
bibliotekos darbuotoja:

- Kad Druskininkuose vyks šventė, sužinojau iš LRT laidos "Labas rytas", kurioje pasisakė miesto meras R.Malinauskas. Kadangi iš Vilniaus į Druskininkus atvykstame savaitgaliais ilsėtis, pabuvojome tik šeštadienio renginiuose. Patiko kapelų varžytuvės. Originalus stovėjimo ant vienos kojos konkursas. Gerai, kad buvo atrakcionų vaikams. Šventėje susitikau bendradarbę vilnietę, o tai reiškia, kad į ją buvo atvykę svečių iš didmiesčių. Druskininkams tokios šventės labai reikalingos.
Vidmantas ŽEMAITIS:
- Apskritai šventės vaizdelis buvo neblogas, tačiau reikėjo daugiau konkursų vaikams ir paaugliams. Kadangi daugelį reginių jau esu matęs kitų miestų renginiuose, norėtųsi, jog mūsų kurorto šventė kasmet judėtų į priekį, būtų originali vien tik jai būdingais renginiais.
 
Vitalijus JANUŠKEVIČIUS, energetikas:
- Šventė buvo gerai organizuota, vyko įdomūs koncertai, nebloga mugė. Gaila, kad dienomis buvo nedaug žmonių, dauguma susirinkdavo tik vakarop. Tikiuosi, jog kitąmet renginių metu bus uždrausta važinėti dviračiais, nes tai pavojinga gausybei pėsčiųjų.
 


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S.